Élet-Stílus

Hétfői eredmények

admin
admin

2010. 02. 15. 21:07

Czink Melinda az első fordulóban búcsúzott dubaji női tenisztornán, miután két szettben vereséget szenvedett a 10. kiemelt olasz Flavia Pennettától.

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
Pittsburgh Penguins-Nashville Predators 3-4, szétlövéssel
New York Rangers-Tampa Bay Lightning 5-2
Minnesota Wild-Vancouver Canucks 6-2
New York Islanders-Ottawa Senators 3-4
Columbus Blue Jackets-Chicago Blackhawks 4-5, szétlövéssel
Edmonton Oilers-Anaheim Ducks 3-7
Kosárlabda

NBA, All Star-meccs:
Kelet-Nyugat 141-139

Labdarúgás

Primera División:
Tenerife-Mallorca 1-0

Tenisz

Dubaj, női torna
1. forduló:
Pennetta (olasz, 10.)-Czink 6:4, 6:1
Garbin (olasz)-Stosur (ausztrál, 9.) 3:6, 6:2, 7:6
Zvonarjova (orosz, 12.)-Vesznyina (orosz) 6:4, 4:6, 7:5
Peer (izraeli)-Wickmayer (belga, 13.) 3:6, 6:2, 7:5
Cibulkova (szlovák)-Svedova (kazah) 6:4, 6:4
Razzano (francia)-Sfar (tunéziai) 6:2, 6:2
Dulgheru (román)-Schnyder (svájci) 6:2, 6:2
José Martínez (spanyol)-Brianti (olasz) 6:4, 3:6, 6:3
Rezai (francia)-Bammer (osztrák) 6:3, 5:7, 7:5
Petkovic (német)-A. Bondarenko (ukrán) 2:6, 6:4, 6:3
Medina Garrigues (spanyol)-Mirza (india) 6:3, 6:4
Govorcova (fehérorosz)-Benesova (cseh) 6:4, 6:1
Vögele (svájci)-Petrova (orosz, 15.) 7:6, 7:6

2. forduló:
A. Radwanska (lengyel, 7.)-Sevastova (litván) 6:3, 6:3

Costa de Sauipe, férfi torna, döntő:
Ferrero (spanyol, 1.)-Kubot (lengyel) 6:1, 6:0

San Jose, férfi torna, döntő:
Verdasco (spanyol, 2.)-Roddick (amerikai, 1.) 3:6, 6:4, 6:4

Téli olimpia

Alpesi sí, férfi lesiklás:
1. Didier Defago (Svájc) 1:54.31 perc
2. Aksel Lund Svindal (Norvégia) 1:54.38
3. Bode Miller (Egyesült Államok) 1:54.40

Északi összetett:
1. Jason Lamy-Chappuis (Franciaország) 25:47.1 perc (ugrás: 124 pont/sífutás: 25:01.1 perc)
2. Johnny Spillane (Egyesült Államok) 25:47.5 (124,5/25:03.5)
3. Alessandro Pittin (Olaszország) 25:47.9 (123,5/24:59.9)

Jégkorong, nők, csoportkör, 1. forduló
B csoport:
Egyesült Államok-Kína 12-1
Finnország-Oroszország 5-1

Műkorcsolya, páros, állás a rövidprogram után:
1. Sen Hszüe, Csao Hung-po (Kína) 76,66 pont
2. Aliona Savchenko, Robin Szolkowy (Németország) 75,96
3. Juko Kavaguti, Alexandr Szmirnov (Oroszország) 74,16

Női gyorskorcsolya, 3000 m:
1. Martina Sablikova (Csehország) 4:02.53 perc
2. Stephanie Beckert (Németország) 4:04.62
3. Kristina Groves (Kanada) 4:04.84

Síakrobatika, férfi mogul:
1. Alexandre Bilodeau (Kanada) 26,75 pont
2. Dale Begg-Smith (Ausztrália) 26,58
3. Bryon Wilson (Egyesült Államok) 26,08

Sífutás, női 10 km-es szabadstílus:
1. Charlotte Kalla (Svédország) 24:58.4 perc
2. Kristina Smigun-Vaehi (Észtország) 25:05
3. Marit Björgen (Norvégia) 25:14.3
…75. Viczián Vera 33:45.8

Sílövészet, férfi 10 km-es sprint:
1. Vincent Jay (Franciaország) 24:07.8 p (0 büntető kör)
2. Emil Hegle Svendsen (Norvégia) 12.2 mp hátrány (1)
3. Jakov Fak (Horvátország) 14.0 mp h. (0)

80. Tagscherer Imre 4:31.0 p h. (4)

Szánkó, férfi egyes:
1. Felix Loch (Németország) 3:13.085 perc
2. David Möller (Németország) 3:13.764
3. Armin Zöggeler (Olaszország) 3:14.375

Vízilabda

Interliga:
UNIQA-UTE – Partizan Beograd (szerb) 7-11

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.