Élet-Stílus

Pénteki eredmények

admin
admin

2010. 02. 12. 20:45

Az eső áztatta jerezi Formula 1-es teszten a Toro Rossó-s Jaime Alguersuari lett a leggyorsabb.

Autó-motor

Formula 1-es teszt, Jerez:
1. Alguersuari (spanyol, Toro Rosso 1:19.919 – 7 kör
2. De la Rosa (spanyol, BMW Sauber) 1:20.736 – 85
3. Sutil (német, Force India) 1:21.428 – 48
4. Massa (brazil, Ferrari) 1:21.603 – 72
5. Vettel (német, Red Bull 1:21.783 – 59
6. Petrov (orosz, Renault) 1:22.000 – 68
7. Rosberg (német, Mercedes) 1:22.820 – 53
8. Barrichello (brazil, Williams) 1:23.217 – 120
9. Hamilton (brit, McLaren) 1:23.985 – 68
10. Di Grassi (brazil, Virgin) 1:37.107 – 8

Svéd rali, pénteki állás:
1. Hirvonen, Lehtinen (finn, Ford Focus) 1:08:04.8
2. Loeb, Elena (francia, monacói, Citroen C4) +6.2 mp
3. Sordo, Marti (spanyol, Citroen C4) +10.6

Jégkorong

Barátságos mérkőzés:
Sapa Fehérvár-Magyarország 9-4

NHL:

Calgary Flames-Dallas Stars 1-3
Ottawa Senators-Washington Capitals 6-5
Carolina Hurricanes-Buffalo Sabres 4-3, h.u.
Tampa Bay Lightning-Boston Bruins 4-5
Florida Panthers-Vancouver Canucks 0-3
Detroit Red Wings-San Jose Sharks 2-3, szétlövéssel
Los Angeles Kings-Edmonton Oilers 2-3, szétlövéssel

Kézilabda

Férfi NB I:
DKSE-Hotel Lycium – Mezőkövesd 33-33

Női NB I:

Kiskunhalas-Bravotel – Dunaújváros 27-29

Kosárlabda


Női NB I:
BSE – Vasas-Csata 74-54

NBA:

Cleveland Cavaliers-Orlando Magic 115-106
Denver Nuggets-San Antonio Spurs 92-111

Labdarúgás

Copa Libertadores
1. csoport:
Cerro Porteno (paraguayi)-Independiente (kolumbiai) 1-1

3. csoport:
Estudiantes (argentin)-Juan Aurich (perui) 5-1

4. csoport:
Blooming (bolíviai)-Universitario (perui) 1-2

6. csoport:
Nacional (uruguayi)-Deportivo Cuenca (ecuadori) 3-2

Röplabda

Férfi Extraliga
Középszakasz, az 5-9. helyért, 8. forduló:
Dág KSE – Vegyész RC-Kazincbarcika 2-3

Tenisz

Párizs, női torna, negyeddöntő:
Pennetta (olasz, 2.)-Garbin (olasz) 6:1, 6:3
Safarova (cseh)-Peer (izraeli, 6.) 6:3, 6:0
Gyementyjeva (orosz, 2.)-Petkovic (német) 3:6, 6:4, 6:2

San Jose, férfi torna, nyolcaddöntő:
Roddick (amerikai, 1.)-Mayer (argentin) 6:3, 6:2
Verdasco (spanyol, 2.)-Becker (német) 7:5, 6:2
Querrey (amerikai, 7.)-Dent (amerikai) 6:4, 6:4
Russell (amerikai)-Malisse (belga) 6:4, 7:5
Berankis (litván)-Phau (német) 7:6, 6:3

Rotterdam, férfi torna, negyeddöntő:
Davigyenko (orosz, 2.)-Melzer (osztrák) 6:3, 6:2
Söderling (svéd, 3.)-Benneteau (francia) 6:0, 6:1

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.