Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2010. 02. 06. 22:34

A magyar női teniszválogatott mindkét egyes mérkőzését elvesztette szombaton a románokkal szemben a FED-kupa Euro-afrikai zónájának 1-es csoportjában, Lisszabonban, az 5-8. helyért rendezett rájátszásban.

Asztalitenisz

Európa TOP 12, nők, A csoport:
Daniela Dodean (román)-Wu Jiaduo (német) 4-2
Tóth Krisztina-Daniela Dodean (román) 4-3
Tóth Krisztina-Wu Jiaduo (német) 4-1

A csoport végeredménye: 1. Tóth, 2. Dodean, 3. Wu

Negyeddöntő:
Tóth Krisztina-Ruta Paskauskiene (litván) 4-1

Jégkorong

NHL:
Florida Panthers-Calgary Flames 1-2
Washington Capitals-Atlanta Thrashers 5-2
New Jersey Devils-Toronto Maple Leafs 4-3
Buffalo Sabres-Carolina Hurricanes 3-4
Chicago Blackhawks-Phoenix Coyotes 1-2, szétlövéssel
Kézilabda

Férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Pick Szeged – Budapest Bank-Kecskemét 35-20

Női Bajnokok Ligája:
Győri Audi ETO KC-Krim Ljubljana (szlovén) 25-23

Női NB I:
ASA-Consolis-Hódmezővásárhely – Hunnia 42-19

Kézilabda

Női KEK, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) – DVSC-Korvex 28-20

Kosárlabda

NBA:
Atlanta Hawks-Chicago Bulls 91-81
Indiana Pacers-Detroit Pistons 107-83
Los Angeles Lakers-Denver Nuggets 113-126
Orlando Magic-Washington Wizards 91-92
Boston Celtics-New Jersey Nets 96-87
New York Knicks-Milwaukee Bucks 107-114
Memphis Grizzlies-Houston Rockets 83-101
New Orleans Hornets-Philadelphia 76ers 94-101
Dallas Mavericks-Minnesota Timberwolves 108-117
Sacramento Kings-Phoenix Suns 102-114

Női NB I:
MKB-Euroleasing Sopron – ZTE NKK 100-57
Atomerőmű KSC-Bajai NKK 77-84
BEAC-Újbuda – Ceglédi EKK 92-74

Férfi NB I:
Salgótarjáni KSE-Soproni KC 55-76
Albacomp – Falco-Szova KC Szombathely 85-80
Pécsi VSK-PANNONPOWER – Szolnoki Olaj 75-88
Zalakerámia ZTE KK-Dombóvár KC 101-68

Labdarúgás

Premier League:
Liverpool-Everton 1-0
Bolton-Fulham 0-0
Burnley-West Ham United 2-1
Hull City-Manchester City 2-1
Manchester United-Portsmouth 5-0
Stoke City-Blackburn Rovers 3-0
Sunderland-Wigan Athletic 1-1
Tottenham-Aston Villa 0-0

Bundesliga:
1. FC Köln-Hamburger SV 3-3
VfL Bochum-Bayer Leverkusen 1-1
SC Freiburg-FC Schalke 04 0-0
1899 Hoffenheim-Hannover 96 2-1
VfL Wolfsburg-Bayern München 1-3
Nürnberg-VfB Stuttgart 1-2

Serie A:
Palermo-Parma 2-1
Livorno-Juventus 1-1

Primera División:
Valencia-Valladolid 2-0
FC Barcelona-Getafe 2-1
Real Madrid-Espanyol 3-0

Eredivisie:

PSV Eindhoven-ADO Den Haag 2-0
Roda Kerkrade-Sparta Rotterdam 2-1
SC Heerenveen-FC Utrecht 2-0
Heracles Almelo-FC Groningen 4-3

Ligue 1:
Paris St. Germain-Lorient 0-3
Lens-Le Mans 2-1
Sochaux-Nancy 1-1
Nice-Lille 1-1
Boulogne-Montpellier 0-2
Grenoble-Auxerre 5-0

Felkészülési mérkőzések:
Mattersburg (osztrák)-Budapest Honvéd 1-0
Inter Zapresic (horvát)-Kaposvár 0-2
Diósgyőr-Ariesul Turda (román) 0-1
Debrecen-FC Koper (szlovén) 1-2
FCM UTA Arad (román)-Kecskemét 4-2
Lombar FC Pápa-Újpest FC 3-1

Öttusa: magyar sikerek

A magyar versenyzők fölényét hozta az olaszországi Montelibrettiben szombaton rendezett női öttusaverseny. A nyílt olasz bajnokságon Gyenesei Leila (5192 pont) győzött Kovács Sarolta (5172) és Tóth Adrienn (5008) előtt. Cseh Krisztina kilencedik, Földházi Zsófia pedig 12. lett a 30 fős mezőnyben – közölte az MTI.

Röplabda

Férfi extraliga, az 5-9. helyért, 7. forduló:
MAFC-BME-Mapei – Szolnoki RK-SI 3-0
HPQ-Szegedi RSE – Dág KSE 3-1

Síugrás

Vk, Willingen:
1. Gregor Schlierenzauer (osztrák) 273,7 pont (142,5 m/137,5 m)
2. Anders Jacobsen (norvég) 269,0 (139/138,5)
3. Michael Neumayer (német) 264,5 (140,5/141)

A Vk állása:
1. Simon Ammann (svájci) 1249 pont
2. Schlierenzauer 1192
3. Thomas Morgenstern (osztrák) 749

Tenisz

FED-kupa, C csoport, az 5-8. helyért:
Románia-Magyarország 2-1
Irina Camelia Begu-Susányi Zsófia 7:6, 6:1
Simona Halep-Jani Réka-Luca 6:4, 6:2
Begu, Alexandra Dulgheru-Jani, Kapros Anikó – játék nélkül nyertek a magyarok

Negyeddöntők, állás:
Csehország-Németország 1-1
Ukrajna-Olaszország 1-1
Lievin: Franciaország-Egyesült Államok 0-2
Belgrád: Szerbia-Oroszország 1-1

Johannesburg,férfi torna, elődöntő:
Lopez (spanyol, 3.)-Monfils (francia, 1.) 3:6, 6:1, 7:6
Robert (francia, 8.)-Ferrer (spanyol, 2.) 7:5, 6:4

Santiago de Chile, férfi torna, negyeddöntő:
Luczak (ausztrál)-Marrero (spanyol) 6:3, 7:6
Gonzalez (chilei, 1.)-Granollers (spanyol) 7:6, 7:6
Monaco (argentin, 2.)-Luczak (ausztrál) 6:4, 3:6, 6:3
Bellucci (brazil, 3.)-Schwank (argentin) 6:4, 6:4
Souza (brazil)-Martin (spanyol) 6:2, 6:4

Zágráb, férfi torna, elődöntő:
Cilic (horvát, 1.)-Melzer (osztrák, 3.) 7:6, 6:4
Berrer (német)-Petzschner (német) 7:6, 7:5

Vízilabda

Férfi ob I:
UNIQA-UTE – Domino Honvéd 6-11
OSC – Szolnoki Főiskola-KÖZGÉP VSC 7-7
Bodrogi Bau-IOS-Szentesi VK – ZF-Eger 8-17
BVSC-Zugló-Atlantis Casino – TEVA-VasasPlaket 7-23

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.