Élet-Stílus

Csütörtöki eredmények

admin
admin

2010. 01. 28. 22:15

A továbbjutásukat már kedden bebiztosító lengyelek után az izlandiak kerültek be másodikként az elődöntőbe az ausztriai férfi kézilabda Európa-bajnokságon, miután a középdöntő utolsó fordulójában egy góllal legyőzték a norvégokat.

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
Buffalo Sabres-New Jersey Devils 2-1 – szétlövés után
New York Rangers-Carolina Hurricanes 1-5
Washington Capitals-Anaheim Ducks 5-1
Tampa Bay Lightning-Montreal Canadiens 3-0
Minnesota Wild-Detroit Red Wings 5-2
Dallas Stars-Calgary Flames 4-3 – szétlövés után
Vancouver Canucks–St. Louis Blues 3–2
Kézilabda

Férfi Európa-bajnokság, középdöntő, 3. forduló
I csoport (Bécs):
Izland-Norvégia 35-34
Ausztria-Oroszország 31-30
Horvátország-Dánia 27-23

A csoport végeredménye: Horvátország 9 pont, 2. Izland 8, 3. Dánia 6, 4. Norvégia 4, 5. Ausztria 3. 6. Oroszország 0

II. csoport (Innsbruck):
Németország-Csehország 26-26
Spanyolország-Szlovénia 40-32
Franciaország-Lengyelország 29-24

A csoport végeredménye: 1. Franciaország 9 pont, 2. Lengyelország 7, 3. Spanyolország 7, 4. Csehország 3, 5. Németország 2, 6. Szlovénia 2

Kosárlabda

Női Európa Kupa, nyolcaddöntő, első mérkőzés:
Dinamo Kurszk (orosz)-Seat Lami-Véd Győr 85-56

Női NB I:
Vasas-Csata – MKB-Euroleasing Sopron 50-97

NBA, alapszakasz:
Cleveland Cavaliers-Minnesota Timberwolves 109-95
Indiana Pacers-Los Angeles Lakers 96-118
Toronto Raptors-Miami Heat 111-103
Detroit Pistons-Memphis Grizzlies 93-99
New Jersey Nets-Los Angeles Clippers 103-87
Milwaukee Bucks-Philadelphia 76ers 91-88
Oklahoma City Thunder-Chicago Bulls 86-96
Houston Rockets-Denver Nuggets 92-97
San Antonio Spurs-Atlanta Hawks 105-90
Portland TrailBlazers-Utah Jazz 95-106
Golden State Warriors–New Orleans Hornets 110–123

Labdarúgás

Futsal Európa-bajnokság, elődöntő:
Portugália-Azerbajdzsán 3-3 (1-2) – büntetőkkel 5-3

Afrika-kupa, elődöntő:
Ghána-Nigéria 1-0
Egyiptom-Algéria 4-0

Spanyol Király Kupa, negyeddöntő, visszavágó:
Getafe-Real Mallorca 0-1
Továbjutott: Getafe 2-2-es összesítéssel, idegenben lőtt góllal

Olasz Kupa, negyeddöntő:
Internazionale-Juventus 2-1

Röplabda

Férfi Közép-európai Liga, alapszakasz, 15. forduló:
ACH Volley Bled (szlovén) – Diamant-Kaposvár 3-0

Tenisz

Australian Open
Fiúk, egyes, negyeddöntő:
Fucsovics Márton (6.)-Benjamin Mitchell (ausztrál) 6:1, 6:2

Lányok, egyes, negyeddöntő:
Kristyna Pliskova (cseh)-Babos Tímea (1.) 4:6, 6:4, 7:5

Páros lány elődöntő:
Babos, Gabriela Dabrowski (magyar, kanadai, 1.)-Ulrikke Eikkeri, Camila Silva (norvég, chilei, 4.) 7:5, 6:2

Női egyes, elődöntő:
S. Williams (amerikai, 1.)-Li (kínai) 7:6, 7:6
Henin (belga)-Cseng (kínai) 6:1, 6:0

Női páros, elődöntő:
Black, Huber (zimbabwei, amerikai, 1.)-Kirilenko, A. Radwanska (orosz, lengyel, 15.) 6:1, 1:6, 6:3
V. Williams, S. Williams (amerikai, 2.)-Raymond, Stubbs (amerikai, 6.) 6:3, 7:6

Férfi egyes, elődöntő:
Murray (brit, 5.)-Cilic (horvát, 14.) 3:6, 6:4, 6:4, 6:2

Férfi páros, elődöntő:
B. Bryan, M. Bryan (amerikai, 1.)-Kohlmann, Nieminen (német, finn) 6:1, 6:4
Nestor, Zimonjic (kanadai, szerb, 2.)-Karlovic, Vemic (horvát, szerb) 6:4, 6:4

Vízilabda

Férfi Interliga:
UNIQA-UTE – Vojvodina (szerb) 7-10

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.