Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2010. 01. 23. 22:45

Tóth Krisztina kikapott a döntőben a lengyel Li Qiantól, így ezüstérmesként zárta az asztaliteniszezők idei első Pro Tour-versenyét a szlovéniai Velenjében.

Alpesi sí

Vk, Cortina d’Ampezzo, női lesiklás:
1. Lindsey Vonn (amerikai) 1:37,70 p
2. Maria Riesch (német) 1:38,12
3. Anja Pärson (svéd) 1:38,56
3. Nadja Kamer (svájci) 1:38,56

A szakági Vk állása:
1. Vonn 500 pont
2. Riesch 316
3. Pärson 275

Az összetett Vk állása:
1. Vonn 1094 pont
2. Riesch 1018
3. Kathrin Zettel (osztrák) 829

Vk, Kitzbühel, férfi lesiklás:
1. Didier Cuche (svájci) 1:53.74 perc
2. Andrej Sporn (szlovén) 1:54.02
3. Werner Heel (olasz) 1:54.13

A szakági Vk állása:
1. Cuche 396 pont
2. Carlo Janka (svájci) 308
3. Manuel Osborne-Paradis (kanadai) 235

Az összetett Vk állása:
1. Janka 793 pont
2. Benjamin Raich (osztrák) 743
3. Cuche 726

Asztalitenisz

Pro Tour, Velenje, női egyes, elődöntő:
Tóth Krisztina-Veronika Pavlovics (fehérorosz) 4-2

Döntő:
Li Qian (lengyel)-Tóth Krisztina 4-0

Futsal

Eb, A csoport:
Magyarország-Csehország 5-6

A csoport végeredménye:
1. Azerbajdzsán 6 pont
2. Csehország 3
3. Magyarország 0

B csoport:

Olaszország-Ukrajna 4-2

A csoport végeredménye:
1. Olaszország 6 pont
2. Ukrajna 3
3. Belgium 0

Gyorskorcsolya

Eb, 500 m
Férfiak:
1. Maxime Chataignier (francia) 46.841 mp
2. Jon Eley (brit) 46.957
3. Nicola Rodigari (olasz) 1:07.883

5. Knoch Viktor
13. Darázs Péter
29. Lóth Dávid Manó

Nők:
1. Arianna Fontana (olasz) 43.877
2. Katerina Novotna (cseh) 43.945
3. Huszár Erika 44.088

12. Heidum Bernadett
13. Darázs Rózsa

Jégkorong


NHL:
New Jersey Devils–Montreal Canadiens 1–3
Colorado Avalanche–Nashville Predators 2–1
Edmonton Oilers–Dallas Stars 3–4

Magyar-román bajnokság, elődöntő:
Vasas Bp. Stars – Dunaújvárosi Acélbikák.Docler 3-2
Újpest-SC Csíkszereda (romániai) 4-3

Kézilabda

Női NB I:
Veszprém-Barabás – FTC-RightPhone 26-26
Kiskunhalas-Bravotel – Hunnia 26-17
ASA-Consolis-Hódmezővásárhely – Siófok 37-35
Vác – Alcoa-Fehérvár 35-24

Férfi Eb
A csoport:
Horvátország-Oroszország 30-28
Norvégia-Ukrajna 31-29

A csoport végeredménye:
1. Horvátország 6 pont
2. Norvégia 4
3. Oroszország 2
4. Ukrajna 0

B csoport:
Izland-Dánia 27-22
Ausztria-Szerbia 37-31

A csoport végeredménye:
1. Izland 4 (93-88)
2. Dánia 4 (83-79)
3. Ausztria 3
4. Szerbia 1

Kosárlabda

NBA:
Detroit Pistons–Indiana Pacers 93–105
Orlando Magic–Sacramento Kings 100–84
Philadelphia 76ers–Dallas Mavericks 92–81
Toronto Raptors–Milwaukee Bucks 101–96
Washington Wizards–Miami Heat 88–112
Boston Celtics–Portland Trail Blazers 98–95, h.u.
Atlanta Hawks–Charlotte Bobcats 103–89
Memphis Grizzlies–Oklahoma City Thunder 86–84
Minnesota Timberwolves–New Orleans Hornets 94–96
New York Knicks–Los Angeles Lakers 105–115
San Antonio Spurs–Houston Rockets 109–116
Golden State Warriors–New Jersey Nets 111–79
Phoenix Suns–Chicago Bulls 104–115

Férfi NB I:
Atomerőmű SE-Debreceni Egyetem KE 79-73
Salgótarjáni KSE-Kaposvári KK 67-79
Falco-Szova KC Szombathely – Kecskeméti KSE 77-71
Albacomp-Soproni KC 92-74
Szolnoki Olaj-Dombóvár KC 101-77

Női NB I:
Atomerőmű KSC – Vasas-Csata 86-85, h.u.
MKB-Euroleasing Sopron – Ceglédi EKK 127-42
Szeviép-Szeged – Bajai NKK 89-53
BEAC-Újbuda – Szolnoki NKK 58-78
Labdarúgás

Premier League:
Manchester United-Hull City 4-0

FA-kupa, 4. forduló:
Everton-Birmingham City 1-2
Portsmouth-Sunderland 2-1
Reading (II. osztályú)-Burnley 1-0
Accrington Stanley (IV.)-Fulham 1-3
Preston North End (II. osztályú)-Chelsea 0-2
Aston Villa-Brighton and Hove Albion (III.) 3-2
Bolton Wanderers-Sheffield United (II.) 2-0
Derby County (II.)-Doncaster Rovers (II.) 1-0
Wolverhampton Wanderers-Crystal Palace (II.) 2-2
Cardiff City (II.)-Leicester City (II.) 4-2
Southampton (III.)-Ipswich Town (II.) 2-1
West Bromwich Albion (II.)-Newcastle United (II.) 4-2
Notts County (IV.)-Wigan Athletic 2-2
Tottenham Hotsur-Leeds United (III.) 2-2

Bundesliga:
Bochum-Schalke 2-2
Hertha BSC-Mönchengladbach 0-0
Borussia Dortmund-Hamburg 1-0
Mainz-Hannover 1-0
Nürnberg-Eintracht Frankfurt 1-1
Werder Bremen-Bayern München 2-3

Primera División:
Sevilla-Almería 1-0
Valladolid-Barcelona 0-3

Serie A:
Catania-Parma 3-0
Juventus-AS Roma 1-2

Műkorcsolya

Eb, nők:
1. Carolina Kostner (olasz) 173,46 pont
2. Laura Lepistö (finn) 166,37
3. Elene Gedevanisvili (grúz) 164,54

6. Sebestyén Júlia 156,77

Sakk

Wijk aan Zee, 7. forduló:
Sergey Tiviakov (holland)-Lékó Péter döntetlen
Fabiano Caruana (olasz)-Viswanathan Anand (indiai) döntetlen
Jan Smeets (holland)-Leinier Dominguez (kubai) döntetlen
Loek van Wely (holland)-Szergej Karjakin (orosz) döntetlen
Magnus Carsen (norvég)-Vaszilij Ivancsuk (ukrán) 1-0

Síugrás

Vk, Zakopane:
1. Gregor Schlierenzauer (osztrák) 295,6 pont (140 m/134,5 m)
2. Simon Ammann (svájci) 288,1 (140,5/134)
3. Thomas Morgenstern (osztrák) 276,2 (133,5/130,5)

A Vk állása:
1. Ammann 1099 pont
2. Schlierenzauer 996
3. Morgenstern 699

Tenisz

Australian Open, női páros, 2. forduló:
Dusevina, Rodionova-Szávay, Vinci 6:4, 3:6, 6:2

Férfi egyes, 3. forduló:
Tsonga (francia, 10.)-Haas (német, 18.) 6:4, 3:6, 6:1, 7:5
Hewitt (ausztrál, 22.)-Bagdatisz (ciprusi) 6:0, 4:2 – feladta
Almagro (spanyol, 26.)-Falla (kolumbiai) 6:4, 6:3, 6:4
Federer (svájci, 1.)-Montanes (spanyol, 31.) 6:3, 6:4, 6:4
Djokovic (szerb, 3.)-Isztomin (üzbég) 6:1, 6:2, 6:2
Davigyenko (orosz, 6.)-Monaco (argentin, 30.) 6:0, 6:3, 6:4
Verdasco (spanyol, 9.)-Koubek (osztrák) 6:1 – feladta
Kubot (lengyel)-Juzsnij (orosz, 20.) játék nélkül

Női egyes, 3. forduló:
Wozniacki (dán, 4.)-Peer (izraeli, 29.) 6:4, 6:0
S. Williams (amerikai, 1.)-Suarez Navarro (spanyol, 32.) 6:0, 6:3
V. Williams (amerikai, 6.)-Dellacqua (ausztrál) 6:1, 7:6
Azarenka (fehérorosz, 7.)-Garbin (olasz) 6:0, 6:2
Zvonarjova (orosz, 9.)-Dulko (argentin) 6:1, 7:5
Schiavone (olasz, 17.)-A. Radwanska (lengyel, 10.) 6:2, 6:2
Stosur (ausztrál, 13.)-Brianti (olasz) 6:4, 6:1
Li (kínai, 16.)-Hantuchova (szlovák, 22.) 7:5, 3:6, 6:2

Vízilabda

Ob I:
OSC – TEVA-VasasPlaket 4-14
Bodrogi Bau-IOS-Szentesi VK – Szeged-Beton VE 9-17
Pécsi Vízmű-PVSK Fűszért – ZF-Eger 8-13
Szolnoki Főiskola-KÖZGÉP – FTC-Fisher Klíma 10-9
BVSC-Zugló-Atlantis Casino – Domino Honvéd 11-10

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.