Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2010. 01. 10. 20:58

A harmadik selejtezőbeli mérkőzését is megnyerő Szávay Ágnes felkerült a főtáblára azon a sydneyi tenisztornán.

Alpesi sí

Vk-verseny, Haus im Ennstal:
Nők, Szuper-G:
1. Lindsey Vonn (amerikai) 1:26.69
2. Anja Pärson (svéd) 1:27.22
3. Nadia Fanchini (olasz) és Martina Schild (svájci) 1:27.54-1:27.54
A szakági Vk állása 3 futam után:
1. Vonn 240 pont, 2. Nadia Styger (svájci) 145, 3. Elisabeth Görgl (osztrák) 136
Az összetett Vk állása 17 verseny után:
1. Vonn 894, 2. Maria Riesch (német) 702, 3. Kathrin Zettel (osztrák) 569

Vk-verseny, Adelboden
Férfiak, műlesiklás:
1. Julien Lizeroux (francia) 1:51.88 (56.35, 55.53)
2. Marcel Hirscher (osztrák) 1:52.22 (55.77, 56.45)
3. Ivica Kostelic (horvát) 1:52.68 (55.63, 57.05)
A műlesikló Világkupa állása 4 viadal után:
1. Reinfried Herbst (osztrák) 245 pont, 2. Lizeroux
241, 3. Silvan Zurbriggen (svájci) 150
Az összetett Vk-ban 17 verseny után:
1. Benjamin Raich (osztrák) 639 pont, 2. Carlo Janka (svájci) 577, 3. Didier Cuche (svájci) 481

Gyorskorcsolya

Eb, Hamar
Nők, 1500 m:
1. Ireen Wüst (holland) 1:59.08
2. Daniela Anschütz Thoms (német) 1:59.57
3. Martina Sábliková (cseh) 1:59.75
…26. Tóth Ágota 2:14.58
5000 m:
1. Sábliková 6:59.44
2. Stephanie Beckert (német) 7:04.55
3. Anschütz Thoms 7:12.02
Az összetett végeredmény:
1. Sábliková 162,825 pont, 2. Wüst 164,204, 3. Anschütz Thoms 165,343, …26. Tóth Ágota 134.878
Férfiak, 1500 m:
1. Enrico Fabris (olasz) 1:46.37 p
2. Sven Kramer (holland) 1:47.05
3. Ivan Szkobrev (orosz) 1:47.82

Jégkorong

MOL-liga:
Vasas Bp. Stars-Újpest 2-4
Miskolci Jegesmedvék-Dunaújvárosi Acélbikák 0-3

Osztrák liga:
Sapa Fehérvár-Vienna Capitals (osztrák) 6-5 – h.u.

NHL, alapszakasz:

Boston Bruins-NY Rangers 1-3
Toronto Maple Leafs-Pittsburgh Penguins 1-4
Ottawa Senators-Florida Panthers 0-3
Philadelphia Flyers-Tampa Bay Lightning 4-1
Buffalo Sabres-Colorado Avalanche 3-4 – sz.l.
Montreal Canadiens-New Jersey Devils 1-2 – h.u.
Atlanta Thrashers-Washington Capitals 1-8
Minnesota Wild-Chicago Blackhawks 6-5 – sz.l.
Phoenix Coyotes-NY Islanders 4-5 – sz.l.
Nashville Predators-Anaheim Ducks 2-3
Vancouver Canucks-Calgary Flames 2-3 – sz.l.
San Jose Sharks-Detroit Red Wings 1-4
LA Kings-St. Louis Blues 3-4

Kerékpár

Terepkerékpáros ob, Mosonmagyaróvár
Férfiak, 60 perc plusz 1 kör:
1. Buruczki Szilárd (Pilis Cross Country)
2. Szeghalmi Bálint (Tusnád Cycling Team)
3. Puskás Dávid (Cube Csömör)
Nők, 30 perc plusz 1 kör:
1. Benkó Barbara (Raathaus Cube)
2. Módos Gabriella (Merida)
3. Dózsa Eszter (Vitalitás SE)

Kézilabda

Női BL, C csoport, 5. forduló:
Győri ETO KC – Zvenyigorod (orosz) 27-25
Oltchim Valcea (román)-Itxako (spanyol) 27-26
Az állás:
1. Oltchim 8, 2. Győri ETO KC 6, 3. Zvezda Zvenyigorod 5, 4. Itxako 1

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Orlando Magic-Atlanta Hawks 113-81
Charlotte Bobcats-Memphis Grizzlies 89-87
Detroit Pistons-Philadelphia 76ers 94-104
Oklahoma City Thunder-Indiana Pacers 108-102
Chicago Bulls-Minnesota Timberwolves 110-96
Dallas Mavericks-Utah Jazz 93-111
Houston Rockets-NY Knicks 105-96
Sacramento Kings-Denver Nuggets 102-100

Labdarúgás

Olaszország, Serie A:
Juventus-AC Milan 0-3
Bologna-Cagliari 0-1
Fiorentina-Bari 2-1
Genoa-Catania 2-0
Livorno-Parma 2-1
Napoli-Sampdoria 1-0
Palermo-Atalanta 1-0
Udinese-Lazio 1-1

Spanyolország, Primera División:
Tenerife-FC Barcelona 0-5
Deportivo-Osasuna 1-0
Espanyol-Zaragoza 2-1
Málaga-Bilbao 1-1
Gijón-Getafe 1-0
Xerez-Valencia 1-3
Real Madrid-Mallorca 2-0

Röplabda

Férfi Extraliga, középszakasz
Az 5-9. helyért, 2. forduló:
Szolnoki RK-SI – MAFC-BME-Mapei 0-3
Dág – HPQ-Szegedi RSE 3-1

Női Extraliga, középszakasz

Az 1-4. helyért, 1. forduló:
BSE-FCSM – TEVA-Gödöllői RC 3-0

Síugrás

Vk-verseny, Bad Mitterndorf:
1. Gregor Schlierenzauer (osztrák) 401,7 (203,5 m/205 m)
2. Robert Kranjec (szlovén) 392,6 (198,5/204,5)
3. Harri Olli (finn) 388 (199,5/200,5)
A Vk állása 12 verseny után:
1. Schlierenzauer 796 pont, 2. Simon Ammann (svájci) 794, 3. Andreas Kofler (osztrák) 587

Tenisz

Női torna, Sidney, selejtező, 3. forduló:
Szávay (1.)-Olaru (román, 12.) 6:4, 6:1
Főtábla, 1. forduló:
Gyementyjeva (orosz, 5.)-Schiavone (olasz) 6:2, 7:5
Kuznyecova (orosz, 3.)-Klejbanova (orosz) 6:2, 6:7, 7:5

Férfi torna, Brisbane, döntő:

Roddick (amerikai, 1.)-Stepanek (cseh, 2.) 7:6, 7:6

Férfi torna, Csennaj, döntő:
Cilic (horvát, 2.)-Wawrinka (svájci, 3.) 7:6, 7:6

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.