Élet-Stílus

Pénteki sporteredmények

admin
admin

2010. 01. 08. 20:15

A magyar férfi kézilabda-válogatott 31-24-re kikapott a lengyel csapattól a bécsújhelyi nemzetközi torna második fordulójában.

Alpesi sí

Vk, Haus im Ennstal, női lesiklás:
1. Lindsey Vonn (amerikai) 1:38.84
2. Anja Pärson (svéd) 1:39.19
3. Maria Riesch (német) 1:39.23

A szakági Vk állása:
1. Vonn 300 pont
2. Riesch 200
3. Pärson 170

Az összetett Vk állása:
1. Vonn 694
2. Riesch 659
3. Kathrin Zettel (osztrák) 569

Jégkorong

MOL-liga:
Vasas Bp. Stars – FTC Trio Trend 3-4
Újpest-Miskolci Jegesmedvék 5-3

NHL:

Boston Bruins-Chicago Blackhawks 2-5
Washington Capitals-Ottawa Senators 5-2
Atlanta Thrashers-New York Rangers 2-1, szétlövéssel
Montreal Canadiens-Florida Panthers 2-0
Pittsburgh Penguins-Philadelphia Flyers 4-7
Nashville Predators-Carolina Hurricanes 4-2
Edmonton Oilers-Columbus Blue Jackets 2-4
Vancouver Canucks-Phoenix Coyotes 4-0
Anaheim Ducks-St. Louis Blues 4-2
Los Angeles Kings-Detroit Red Wings 1-2

Kézilabda

Női NB I:
ASA-Consolis-Hódmezővásárhely – Mondi-Békéscsaba 24-24
Dunaújváros – FTC-RightPhone 37-33

Interwetten Kupa, 2. forduló:
Lengyelország-Magyarország 31-24

Kosárlabda

NBA:
New York Knicks-Charlotte Bobcats 97-93

Röplabda

Férfi NB I
Középszakasz, az 1-4. helyért, 1. forduló:
Dunaferr SE – Kalo-Méh-Kecskeméti SE 3-2
Az 5-9. helyért, 1. forduló:
MAFC-BME-Mapei – Dág KSE 3-1

Női NB I, középszakasz, az 1-4. helyért, 1. forduló:

Euroaszfalt-NRK-Nyíregyháza – Vasas Duna Autó Óbuda 1-3
Az 5-8. helyért, 1. forduló:
MÁV Előre SC-Újpesti TE 1-3
Békéscsabai RSE – Albrecht-Miskolci VSC-MISI 3-0

Tenisz

Brisbane, férfi torna, negyeddöntő:
Roddick (amerikai, 1.)-Gasquet (francia) 6:3, 7:6
Berdych (cseh, 4.)-Bellucci (brazil, 8.) 7:6, 2:6, 7:6

Brisbane, női torna, elődöntő:
K. Clijsters (belga, 1.)-Petkovic (német) 6:4, 6:2
Henin (belga)-Ivanovics (szerb, 3.) 6:3, 6:2

Csennaj férfi torna, negyeddöntő:
Wawrinka (svájci, 3.)-Berrer (német, 7.) 7:6, 6:4
Cilic (horvát, 2.)-Giraldo (kolumbiai) 7:6, 6:1
Tipszarevics (szerb, 4.)-de Bakker (holland) 7:5, 7:5
Sela (izraeli, 5.)-Lacko (szlovák) 7:6, 7:5

Doha, férfi torna, elődöntő:
Davigyenko (orosz, 3.)-Federer (svájci, 1.) 6:4, 6:4
Nadal (spanyol, 2.)-Troicki (szerb, 5.) 6:1, 6:3

Auckland, női torna, elődöntő:
Pennetta (olasz, 1.)-Schiavone (olasz, 4.) 6:3, 6:0
Wickmayer (belga, 3.)-Peer (izraeli) 6:4, 7:5

Sydney, női torna, selejtező, 1. forduló:
Szávay (1.)-King (amerikai) 5:7, 6:4, 6:4

Hopman-kupa, 3. forduló, B csoport:
Nagy-Britannia – Oroszország 2-1
A. Murray-Andrejev 6:1, 6:0
Robson-Gyementyjeva 4:6, 0:6
A. Murray/Robson-Andrejev, Gyementyjeva 6:4, 6:7, 10-6

Kazahsztán-Németország 2-0
Golubjov-Kohlschreiber 6:2, 6:1
Svedova-Lisicki 6:4, 7:6

A csoport végeredménye:
1. Nagy-Britannia 3 győzelem
2. Kazahsztán 2
3. Oroszország 1
4. Németország 0

A britek az A csoportot megnyerő spanyolokkal találkoznak a döntőben.

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.