Élet-Stílus

Pénteki sporteredmények

admin
admin

2009. 12. 18. 20:11

A Stanley Kupa-győztes Pittsburgh szétlövés után nyert Philadelphiában, és vezeti az NHL Keleti-főcsoportját.

Alpesi sí

Vk-verseny, Val Gardena
Férfiak, szuperóriás-műlesiklás:
1. Aksel Lund Svindal (norvég) 1:38.35
2. Carlo Janka (svájci) 1:38.47
3. Patrick Staudacher (olasz) 1:38.52
A szakági Vk állása 3 futam után:
1. Michael Walchhofer (osztrák) 180 pont, 2. Benjamin Raich (osztrák) és Svindal 154 pont
Az összetett Vk állása 11 verseny után:
1. Janka 540, 2. Raich 515, 3. Svindal 388

Vk-verseny, Val d’Isére
Nők, kombináció:
1. Lindsey Vonn (amerikai) 2:37.55 (1:44.66/52.89)
2. Maria Riesch (osztrák) 2:38.71 (1:46.18/52.53)
3. Elisabeth Görgl (osztrák) 2:38.94 (1:47,10/51,84)
A szakági Vk állása 1 futam után:
1. Vonn 100 pont, 2. Riesch 80, 3. Görgl 60
Az összetett Vk állása 10 verseny után:
1. Vonn és Riesch 521 pont, 3. Kathrin Zettel (osztrák) 362

Jégkorong


U20-as divízió II-es vb, Debrecen
4. forduló:
Magyarország-Kína 20-1
Spanyolország-Koreai Köztársaság 5-2
Nagy-Britannia – Mexikó 25-1

Osztrák liga:

Linz (osztrák) – Sapa Fehérvár 2-1

NHL, alapszakasz:

Philadelphia Flyers-Pittsburgh Penguins 2-3 – sz.l.
Montreal Canadiens-Minnesota Wild 1-3
NY Islanders-NY Rangers 2-5
Atlanta Thrashers-Dallas Stars 6-5 – h.u.
Columbus Blue Jackets-Phoenix Coyotes 1-2 – sz.l.
Detroit Red Wings-Tampa Bay Lightning 3-0
Calgary Flames-Los Angeles Kings 2-1
Edmonton Oilers-Nashville Predators 3-6
San Jose Sharks-Anaheim Ducks 4-1

Kézilabda

Női-vb, Kína
Elődöntő, Nancsing:
Franciaország-Spanyolország 27-23
Oroszország-Norvégia 28-20

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Chicago Bulls-NY Knicks 98-89
Miami Heat-Orlando Magic 104-86
Portland TrailBlazers-Phoenix Suns 105-102

Labdarúgás

Bundesliga:
Schalke-Mainz 1-0

BL-sorsolás

A nyolcaddöntő párosítása:
VfB Stuttgart (német)-FC Barcelona (spanyol)
Olympiakosz Pireusz (görög)-Girondins Bordeaux (francia)
Internazionale (olasz)-Chelsea (angol)
Bayern München (német)-Fiorentina (olasz)
CSZKA Moszkva (orosz)-Sevilla (spanyol)
Olympique Lyon (francia)-Real Madrid (spanyol)
FC Porto (portugál)-Arsenal (angol)
AC Milan (olasz)-Manchester United (angol)

EL-sorsolás
A nyolcaddöntő párosítása:
Rubin Kazany (orosz)-Hapoel Tel-Aviv (izraeli)
Athletic Bilbao (spanyol)-RSC Anderlecht (belga)
FC Kobenhavn (dán)-Olympique Marseille (francia)
Panatinaikosz (görög)-AS Roma (olasz)
Atlético Madrid (spanyol)-Galatasaray (török)
Ajax Amsterdam (holland)-Juventus (olasz)
FC Brügge (belga)-CF Valencia (spanyol)
Fulham (angol)-Sahtar Doneck (ukrán)
FC Liverpool (angol)-Unirea Urziceni (román)
Hamburger SV (német)-PSV Eindhoven (holland)
Villarreal (spanyol)-VfL Wolfsburg (német)
Standard Liége (belga)-RB Salzburg (osztrák)
FC Twente (holland)-Werder Bremen (német)
Lille SC (francia)-Fenerbahce (török)
Everton 8angol)-Sporting CF (portugál)
Hertha BSC (német)-Benfica SL (portugál)

Röplabda

Női Extraliga:
Euroaszfalt-NRK-Nyíregyháza – Békéscsabai RSE 3-2

Síugrás

Vk-verseny, Engelberg (Svájc)
Nagysánc:
1. Simon Ammann (svájci) 270,4 pont (137,5 m/133 m)
2. Gregor Schlierenzauer (osztrák) 268,2 (136,5/132,5)
3. Thomas Morgenstern (osztrák) 243,5 (132,5/125)
A Vk állása 4 verseny után:
1. Ammann 244, 2. Schlierenzauer 242, 3. Harri Olli (finn) és Andreas Kofler (osztrák) 166-166

Vízilabda

Interliga:
UNIQA-UTE – Oradea (román) 7-14

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.