Élet-Stílus

Keddi eredmények

admin
admin

2009. 12. 15. 20:50

Az olimpiai és Európa-bajnok norvég, valamint a francia válogatott is bejutott a spanyolok után az elődöntőbe a kínai női kézilabda-világbajnokság keddi játéknapján.

Amerikai foci

NFL, alapszakasz:
San Francisco 49ers–Arizona Cardinals 24-9

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
Boston Bruins-Philadelphia Flyers 1-3
Toronto Maple Leafs-Ottawa Senators 3-2
New York Islanders-Florida Panthers 1-7
New York Rangers-Atlanta Thrashers 2-3, szétlövés után
Columbus Blue Jackets-Nashville Predators 3-5
Montreal Canadiens-Buffalo Sabres 3-4
Detroit Red Wings-Phoenix Coyotes 3-2
Vancouver Canucks-Los Angeles Kings 3-1

Kézilabda
Női világbajnokság, középdöntő
I. csoport (Jangcsou):
Németország-Angola 25-21
Franciaország-Ausztria 35-20
Oroszország-Dánia 30-25

A végeredmény: 1. Franciaország 8 pont, 2. Oroszország 8, 3. Dánia 6, 4. Németország 4, 5. Ausztria 2, 6. Angola 2
Azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmények döntöttek

II. csoport (Szucsou):
Magyarország-Kína 25-21
Norvégia-Spanyolország 27-24
Koreai Köztársaság-Románia 34-34

A végeredmény: 1. Norvégia 8 pont, 2. Spanyolország 7, 3. Koreai Köztársaság 6, 4. Románia 5, 5. Magyarország 4, 6. Kína 0

A 13. helyért:
Svédország-Tunézia 33-31 hosszabbítás után

A 15. helyért:
Brazília-Japán 31-29

A 17. helyért:
Ukrajna-Elefántcsontpart 34-29

A 19. helyért:
Argentína-Kongó 35-26

A 21. helyért:
Thaiföld-Kazahsztán 27-23

A 23. helyért:
Chile-Ausztrália 32-21

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Memphis Grizzlies-Boston Celtics 105-110
Orlando Magic-Indiana Pacers 106-98
Philadelphia 76ers-Golden State Warriors 117-101
Dallas Mavericks-New Orleans Hornets 94-90
Denver Nuggets-Oklahoma City Thunder 102-93
Utah Jazz-Minnesota Timberwolves 108-110
Los Angeles Clippers-Washington Wizards 97-95

Labdarúgás

Futsal, barátságos meccs:
Magyarország-Horvátország 1-0

Klubvilágbajnokság, elődöntő:
Estudiantes (argentin)-Pohang Steelers (dél-koreai) 2-1

Vívás

Országos bajnokság, KÖZGÉP Kupa
Férfi kard csapatverseny:
1. Vasas I. (Nemcsik Zsolt, Szilágyi Áron, Iliász Nikolász, Nagy Pál)
2. BVSC (Lontay Balázs, Ács Sándor, Nemes Balázs, Alkonyi Kristóf)
3. UNIQA-UTE I. (Hamar Balázs, Bódy Benjamin, Noseda Norbert, Rácz József)

Női kard csapatverseny:
1. BSE (Nagy Orsolya, Pető Réka, Garam Nóra, Márton Anna)
2. GEAC (Benkó Réka, Kerecsényi-Fodor Georgina, Nagy Petra, Varga Eszter)
3. Vasas (Boskovitz Anna, Damu Dóra, Luczáti Zsófia, Mikulik Júlia)

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Mentőkhöz menekült az elkószált 14 éves kutya

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.