Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2009. 12. 13. 20:40

A Fehérvár hazai közönség előtt két góllal felülmúlta az éllovas Grazot vasárnap a jégkorong osztrák ligában.

Alpesi sí

Val d,Isére, Világkupa-verseny, férfi óriásműlesiklás:
1. Marcel Hirscher (osztrák) 2:16.28 p (1:06.39 p/1:09.89 p)
2. Massimiliano Blardone (olasz) 2:17.05 (1:06.44/1:10.61)
3. Benjamin Raich (osztrák) 2:17.60

A szakági Vk állása: 1. Raich 185 pont, 2. Carlo Janka (svájci) 160, 3. Ted Ligety (amerikai) 156

Az összetett Vk állása: 1. Raich 486, 2. Janka 460 pont, 3. Didier Cuche (svájci) 384

Are, Világkupa-verseny, női műlesiklás:
1. Sandrine Aubert (francia) 1:43.24 p (53.22 mp/50.02 mp)
2. Maria Riesch (német) 1:43.69 (52.62/51.07)
3. Susanne Riesch (német) 1:44.20 (54.16/50.04)

A szakági Vk állása: 1. M. Riesch 225 pont, 2. Sarka Zahrobska (cseh) 168, 3. S. Riesch 160

Az összetett Vk állása: 1. M. Riesch 441, 2. Lindsey Vonn (amerikai) 421,, 3. Kathrin Zettel (osztrák) 330

Atlétika

Dublin, mezeifutó Európa-bajnokság
Férfiak (10 km):
1. Alemayehu Bezabeh (Spanyolország) 30:45 p
2. Mo Farah (Nagy-Britannia) 17 mp hátrány.
3. Szerhij Lebid (Ukrajna) 32 mp h.

Nők (8 km):
1. Hayley Yelling (Nagy-Britannia) 27:49 p
2. Rosa Maria Morato (Spanyolország) 7 mp h.
3. Adrienne Herzog (Hollandia) 15 mp h.

Jégkorong

Osztrák bajnokság:
Sapa Fehérvár AV19 – Graz 99ers (osztrák) 4-2

NHL, alapszakasz:
New Jersey Devils-Philadelphia Flyers 4-1
Atlanta Thrashers-Montreal Canadiens 4-3 – hosszabbítás után
New York Islanders-Boston Bruins 3-2 – hosszabbítás után
Columbus Blue Jackets-Anaheim Ducks 1-3
Ottawa Senators-Carolina Hurricanes 4-2
New York Rangers-Buffalo Sabres 2-3
Toronto Maple Leafs-Washington Capitals 6-3
Pittsburgh Penguins-Florida Panthers 3-2 – hosszabbítás után
Phoenix Coyotes-San José Sharks 2-1
Nashville Predators-Detroit Red Wings 2-3 – hosszabbítás után
Vancouver Canucks-Minnesota Wild 4-3
Los Angeles Kings-Dallas Stars 3-2 – szétlövéssel

Kézilabda

Női világbajnokság, középdöntő, 2. forduló
I. csoport (Jangcsou):
Németország-Ausztria 29-26
Angola-Dánia 28-23
Franciaország-Oroszország 24-23

Az állás: 1. Oroszország 6 (112-86), 2. Franciaország 6 (102-86), 3. Dánia 6 (104-97), 4. Ausztria 2 (100-112), 5. Angola 2 (94-107), 6. Németország 2 (92-116)

II. csoport (Szucsou):
Spanyolország-Románia 26-25
Magyarország-Koreai Köztársaság 28-28
Norvégia-Kína 34-19

Az állás: 1. Spanyolország 7, 2. Norvégia 6, 3. Koreai Köztársaság 5, 4. Románia 4, 5. Magyarország 2, 6. Kína 0

Elnök Kupa (a 13-24. helyért):
I. csoport (Vuhszi):
Kongó-Thaiföld 32-24
Brazília-Ukrajna 36-30
Svédország-Ausztrália 66-21

Az állás: 1. Svédország 8, 2. Ukrajna 6 (149-86), 3. Brazília 6 (140-96), 4. Kongó 2 (109-126), 5. Thaiföld 2 (80-140), 6. Ausztrália 0

II. csoport (Csangcsiakang):
Tunézia-Elefántcsontpart 39-27
Kazahsztán-Chile 32-26
Argentína-Japán 25-24

Az állás: 1. Tunézia 6, 2. Japán 5 (126-92), 3. Elefántcsontpart 5 (104-99), 4. Kazahsztán 4, 5. Argentína 3, 6. Chile 0

Férfi NBI:
FTC-Cityline – Pick Szeged 27-34

Kosárlabda

Női NBI:
MiZo Pécs 2010-Atomerőmű KSC 95-64
SEAT Lami Véd Győr – BEAC-Újbuda 108-44

NBA, alapszakasz:
Chicago Bulls-Boston Celtics 80-106
Utah Jazz-Los Angeles Lakers 102-94
Washington Wizards-Indiana Pacers 113-114
Detroit Pistons-Golden State Warriors 104-95
Dallas Mavericks-Charlotte Bobcats 98-97 – hosszabbítás után
Milwaukee Bucks-Portland Trail Blazers 108-101 – hosszabbítás után
Denver Nuggets-Phoenix Suns 105-99
Sacramento Kings-Minnesota Timberwolves 120-100

Labdarúgás

Magyar Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés:
DVSC-TEVA – MTK Budapest 2-0

Premier League, 16. forduló:
Liverpool-Arsenal 1-2

Primera División, 14. forduló:
Getafe-Tenerife 2-1
Osasuna-Real Mallorca 0-1
Racing Santander-Xerez 3-2
Real Valladolid-Málaga 1-1
Almería-Deportivo La Coruna 1-1
Sporting Gijón-Sevilla 0-1
Atlético Madrid-Villarreal 1-2

Serie A, 16. forduló:
AC Milan-Palermo 0-2
Atalanta-Internazionale 1-1
Catania-Livorno 0-1
Chievo-Fiorentina 2-1
SS Lazio-Genoa 1-0
Parma-Bologna 2-1
Siena-Udinese 2-1
Sampdoria-AS Roma 0-0

Bundesliga, 16. forduló:
FSV Mainz 05-VfB Stuttgart 1-1
VfL Wolfsburg-Borussia Dortmund 1-3

Ligue 1, 16. forduló:
Monaco-Lille 0-4
Sochaux-Grenoble 1-0
Paris Saint-Germain – Saint-Etienne 3-0
Toulouse-Montpellier 0-1

Eredivisie, 17. forduló:
Willem II Tilburg-Roda Kerkrade 1-3
ADO Den Haag-Heracles Almelo 1-4
Vitesse Arnheim-FC Utrecht 2-2
Sparta Rotterdam-FC Groningen 2-4

Röplabda

Férfi Extraliga:
MAFC-BME-Mapei – Dunaferr SE 3-2
Kalo-Méh-Kecskeméti SE – Szolnoki RK-SI 3-0

Női Extraliga:
TEVA-Gödöllői RC – Vasas Duna Autó Óbuda 3-1

Úszás

Isztambul, rövidpályás Európa-bajnokság
Férfiak
50 m pillangó:
1. Johannes Dietrich (Németország) 22.07 mp
2. Frederick Bousquet (Franciaország) 22.17
3. Jevgenyij Korotyiskin (Oroszország) 22.34

100 m hát:
1. Arkagyij Vjacsanyin (Oroszország) és Sztanyiszlav Donyec (Oroszország) 48.97-48.97 mp – világcsúcs (régi: 49.17, Vjacsanyin, 2009.12.12., Isztambul)
3. Aschwin Wildeboer Faber (Spanyolország) 49.05

100 m vegyes:
1. Duje Draganja (Horvátország) 51.20 mp
2. Szergej Feszikov (Oroszország) 51.29
3. Peter Mankoc (Szlovénia) 51.52

200 m gyors:
1. Paul Biedermann (Németország) 1:39.81 p
2. Danyil Izotov ((oroszország) 1:40.08
3. Nyikita Lobincev (Oroszország) 1:41.52
4. Cseh László 1:41.64

200 m mell:
1. Gyurta Dániel 2:00.67 p – világcsúcs (régi: 2:01.98, Christian Sprenger, ausztrál, 2009.08.10., Hobart)
2. Grigorij Falko (Oroszország) 2:02.50
3. Makszim Scserbakov (Oroszország) 2:03.76

4×50 m gyorsváltó:
1. Franciaország 1:22.96 p
2. Horvátország 1:23.18
3. Olaszország 1:23.64

Nők
50 m gyors:
1. Hinkelien Schreuder (Hollandia) 23.32 mp
2. Ranomi Kromowidjojo (Hollandia) 23.58
3. Dorothea Brandt (Németország) 23.74

100 m mell:
1. Caroline Huhnau (Németország) 1:04.84 p
2. Moniek Nijhuis (Hollandia) 1:04.96
3. Jennie Johansson (Svédország) 1:05.19

100 m pillangó:
1. Inge Dekker (Hollandia) 55.74 mp
2. Diane Bui Duyet (Franciaország) 55.93
3. Jeanette Ottesen (Dánia) 56.02
…7. Dara Eszter 57.48

200 m gyors:
1. Federica Pellegrini (Olaszország) 1:51.17 p – világcsúcs (régi: 1:51.85, Pellegrini, 2008.12.14., Rijeka)
2. Verrasztó Evelyn 1:52.61
3. Femke Heemskerk (Hollandia) 1:54.20

200 m hát:
1. Alexianne Castel (Franciaország) 2:02.67 p
2. Jenny Mensing (Németország) 2:03.31
3. Pernille Larsen (Dánia) 2:03.50
…6. Szepesi Nikolett 2:04.68

400 m vegyes:
1. Hannah Miley (Nagy-Britannia) 4:25.66 p
2. Mireia Belmonte Garcia (Spanyolország) 4:27.60
3. Jakabos Zsuzsanna 4:28.46

Vívás

MVM Kupa
Férfi párbajtőr csapatverseny:
1. BHSE I.(Boczkó Gábor, Imre Géza, Somfai Péter, Kulcsár Krisztián)
2. PEAC I. (Csobó Dávid, Losonczi Dávid, Peterdi András, Faludi Péter)
3. MTK I. (Szényi Péter, Csík Pál, Pálmai Krisztián, Seres Ádám)

Női párbajtőr csapatverseny:
1. BVSC (Tóth Hajnalka, Pelka Szilvia, Lutz Alexandra, Gonda Borbála)
2. Vasas (Szász Emese, Izsó Katalin, Antal Edina, Bukóczki Bianka)
3. BHSE I. (Nagy Tímea, Takács Emese, Budai Dorina, Békefi Edina, Simóka Bea)

Kerekesszékes párbajtőrözők egyéni döntői
Férfiak:
Horváth Gábor (Csata)-Juhász Tamás (Uniqa-UTE) 12-7

Nők:
Juhász Veronika (Uniqa-UTE)-Pálfi Judit (Törekvés) 15-11

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Budapest, 2016. február 26.
A Microsoft informatikai világcég magyarországi székháza az egykori óbudai Gázgyár területén létesült Graphisoft parkban, a főváros III. kerületében.
MTVA/Bizományosi: Jászai Csaba 
***************************
Kedves Felhasználó!
Ez a fotó nem a Duna Médiaszolgáltató Zrt./MTI által készített és kiadott fényképfelvétel, így harmadik személy által támasztott bárminemű – különösen szerzői jogi, szomszédos jogi és személyiségi jogi – igényért a fotó készítője közvetlenül maga áll helyt, az MTVA felelőssége e körben kizárt.
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.