Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2009. 12. 12. 20:40

A németek lemaradtak az elődöntőről, miután szombaton kikaptak az orosz csapattól a Kínában zajló női kézilabda-világbajnokságon.

Alpesi sí

Vk, Val d’Isére, férfi szuperóriás-műlesikás:
1. Michael Walchhofer (osztrák) 1:20.78
2. Ted Ligety (amerikai) 1:21,06
3. Werner Heel (olasz) 1:21.53

A szakági Vk állása:
1. Walchhofer 160 pont
2. Benjamin Raich (osztrák) 125
3. Ligety 112

Az összetett Vk állása:
1. Carlo Janka (svájci) 460 pont
2. Raich 426
3. Didier Cuche (svájci) 384

Are, női óriásműlesiklás:
1. Tessa Worley (francia) 2:23.22 (1:10.55/1:12.67)
2. Tina Maze (szlovén) 2:23.79 (1:11.36/1:12.43)
3. Kathrin Zettel (osztrák) 2:23.91 (1:11.36/1.12.55)

A szakági Vk állása:
1. Zettel 220 pont
2. Kathrin Hölzl (német) 181
3. Maze 170

Az összetett Vk állása:
1. Lindsey Vonn (amerikai) 389 pont
2. Maria Riesch (német) 361
3. Kathrin Zettel 280

Jégkorong

NHL:
New Jersey Devils-Florida Panthers 2-4
Buffalo Sabres-Chicago Blackhawks 2-1
St. Louis Blues-Edmonton Oilers 3-5
Calgary Flames-Minnesota Wild 1–2, h. u.
Detroit Red Wings-Anaheim Ducks 3-2, h. u.
Washington Capitals-Carolina Hurricanes 4-3, h.u.
Colorado Avalanche-Tampa Bay Lightning 2-1, szétlövéssel
San Jose Sharks-Dallas Stars 2-3, szétlövéssel

Kézilabda

Női vb, Kína, középdöntő, 1. forduló:
I. csoport:
Franciaország-Angola 33-23
Oroszország-Németország 34-22
Dánia-Ausztria 30-27

II. csoport:
Spanyolország-Magyarország 21-21
Koreai Köztársaság-Norvégia 28-27
Románia-Kína 40-19

Elnök Kupa (a 13-24. helyért)
I. csoport:
Brazília-Ausztrália 45-12
Ukrajna-Kongó 38-30
Svédország-Thaiföld 49-18

II. csoport:
Tunézia-Argentína 32-22
Japán-Kazahsztán 33-17
Elefántcsontpart-Chile 28-19

Férfi NB I:
Gyöngyös-Dunaferr 25-29
Tatran Presov (szlovák)-Balatonfüred 42-27
Budapest Bank-Kecskemét – Csurgó 31-27

Kosárlabda

NBA:
Phoenix Suns-Orlando Magic 106-103
Indiana Pacers-New Jersey Nets 107-91
Philadelphia 76ers-Houston Rockets 91-96
Toronto Raptors-Atlanta Hawks 89-111
Miami Heat-Dallas Mavericks 93-106
Los Angeles Lakers-Minnesota Timberwolves 104-92
Cleveland Cavaliers-Portland Trail Blazers 104-99
Chicago Bulls-Golden State Warriors 96-91
Memphis Grizzlies-Oklahoma City Thunder 94–102
New Orleans Hornets-New York Knicks 96-112
San Antonio Spurs-Charlotte Bobcats 104-85

Férfi NB I:
Dombóvár KC – Pécsi VSK-PANNONPOWER 85-78
Szolnoki Olaj-Salgótarjáni KSE 86-57
Atomerőmű SE – Falco-Szova KC Szombathely 74-84
Albacomp-Zalakerámia ZTE KK 86-89
Kecskeméti KSE-Kaposvári KK 87-66

Női NB I:
ZTE NKK-Bajai NKK 88-78

Labdarúgás

Premier League:
Stoke City-Wigan 2-2
Birmingham-West Ham 1-0
Bolton-Manchester City 3-3
Burnley-Fulham 1-1
Chelsea-Everton 3-3
Hull City-Blackburn 0-0
Sunderland-Portsmouth 1-1
Tottenham-Wolverhampton 0-1
Manchester United-Aston Villa 0-1

Bundesliga:
Freiburg-Köln 0-0
Bochum-Bayern München 1-5
Hoffenheim-Frankfurt 1-1
Mönchengladbach-Hannover 5-3
Nürnberg-Hamburg 0-4
Werder Bremen-Schalke 0-2

Serie A:
Cagliari-Napoli 3-3
Bari-Juventus 3-1

Primera División:
Zaragoza-Athletic Bilbao 1-2
Valencia-Real Madrid 2-3
FC Barcelona-Espanyol 1-0
Real Zaragoza-Athletic Bilbao 1-2

Eredivisie:
VVV-Venlo-RKC Waalwijk 3-0
SC Heerenveen-Feyenoord 0-2
FC Twente-NAC Breda 3-1
PSV Eindhoven-AZ Alkmaar 1-0

Ligue 1:
Lens-Nice 2-0
Marseille-Boulogne 2-0
Le Mans-Valenciennes 2-1
Nancy-Rennes 1-2
Lorient-Auxerre 0-0

Klub-vb, az elődöntőbe jutásért:
Atlante Cancún (mexikói)-Auckland (új-zélandi) 3-0

Röplabda

Férfi extraliga:
Company Nyelviskola-Veszprémi RC – HPQ-Szegedi RSE 3-0

Női extraliga:
Békéscsabai RSE – BSE-FCSM 0-3
Újpesti TE – Euroaszfalt-NRK-Nyíregyháza 0-3
MÁV Előre SC – Albrecht-Miskolci VSC-MISI 3-0

Úszás

Rövidpályás Eb
Férfiak
1500 m gyors:
1. Jan Wolfgarten (német) 14:20.44
2. Federico Colbertaldo (olasz) 14:25.68
3. Mads Glaesner (dán) 14:26.74

11. Gyurta Gergely14:46.39
17. Verrasztó Dávid 15:08.49

200 m pillangó:
1. Nyikolaj Szvorckov (orosz) 1:49.46 p
2. Pawel Korzeniowski (lengyel) 1:50.13
3. Dinko Jukic (osztrák) 1:50.32

6. Cseh László 1:51.73
9. Pilai Bence 1:54.04

100 m gyors:
1. Amaury Leveaux (francia) 45.56
2. Danila Izotov (orosz) 45.70
3. Jevgenyij Lagunov (orosz) 46.06

7. Takács Krisztián 47.31

50 m mell:
1. Aleksander Hetland (norvég) 26.19 mp
2. Alessandro Terrin (olasz) 26.24
3. Caba Siladji (szerb) 26.31

Nők
400 m gyors:
1. Coralie Balmy (francia) 3:56.44
2. Lotte Friis (dán) 3:59.06
3. Ophelie Cyrielle Etienne (francia) 3:59.94
4. Mutina Ágnes 4:03.49

100 m vegyes:
1. Hinkelien Schreuder (holland) 57.85
2. Verrasztó Evelyn 58.21
3. Hanna-Maria Seppälä (finn) 58.86

50 m hát:
1. Sanja Jovanovic (horvát) 25.70*
2. Aleksandra Herasimenya (bolgár) 26.12
3. Kszenyija Moszkvina (orosz) 26.38

4×50 m vegyesváltó:
1. Hollandia 1:42.69*
2. Svédország 1:45.13
3. Oroszország 1:46.10

*Új világcsúcs.

Vívás

Ob, férfi párbajtőr egyéni:
Döntő:
Hanczvikkel Márk-Pádár Tamás 15-10

A végeredmény:
1. Hanczvikkel Márk
2. Pádár Tamás
3. Budai Dániel és Peterdi András

Női párbajtőr egyéni
Döntő:
Tóth Hajnalka-Nagy Tímea 9-8

A végeredmény:
1. Tóth Hajnalka
2. Nagy Tímea
3. Izsó Katalin és Budai Dorina

Vízilabda

Férfi ob I:
Szeged-Beton VE – Pécsi Vízmű-PVSK Fűszért 12-10
TEVA-VasasPlaket – FTC-Fisher Klíma 13-5
UNIQA-UTE – BVSC-Zugló-Atlantis Casino 10-9
Domino Honvéd – OSC 17-7

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Megszólalt Havas Henrik

Miniature figures near Bitcoin physical coin. Futures on Bitcoins increased by more than 20% after their American debut on the Chicago Cboe Futures Exchange.  (Photo by Manuel Romano/NurPhoto)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.