Élet-Stílus

Pénteki eredmények

admin
admin

2009. 12. 11. 19:56

Sorozatban ötödik vereségét szenvedte el az NFL-ben a címvédő Pittsburgh Steelers, miután 7 ponttal kikapott a nem túl acélos Cleveland Brownstól, így a mérlege 6 győzelem és 7 vereség, s csoportjában csak a harmadik helyen áll.

Alpesi sí

Vk, Val d’Isére, férfi szuperkombináció:
1. Benjamin Raich (osztrák) 2:07.71 (1:17.77/49.94)
2. Marcel Hirscher (osztrák) 2:08.60 (1:17.48/51.12)
3. Manfred Moelgg (olasz) 2:09.26 (1:18.88/50.38)
3. Romed Baumann (osztrák) 2:09.26 (1:18.15/51.11)

A szakági Vk állása:
1. Raich 136 pont
2. Baumann 105
3. Janka 100

Az összetett Vk állása:
1. Janka 460 pont
2. Raich 381
3. Cuche 355

Amerikaifutball

NFL:
Cleveland Browns-Pittsburgh Steelers 13-6

Curling

Eb, férfiak, B divízió:
Hollandia-Magyarország 6-4
A hollandok és az oroszok jutottak a legjobbak közé.

Jégkorong

NHL:
Boston Bruins-Toronto Maple Leafs 5-2
Vancouver Canucks-Atlanta Thrashers 4-2
Philadelphia Flyers-Ottawa Senators 0-2
Montreal Canadiens-Pittsburgh Penguins 2-3
Nashville Predators-Columbus Blue Jackets 4-3, szétlövéssel
Los Angeles Kings-Phoenix Coyotes 3-2, szétlövéssel

Osztrák bajnokság:
Salzburg (osztrák)-Sapa Fehérvár AV19 5-4

Kézilabda

Férfi NB I:
DKSE-Hotel Lycium – MKB Veszprém 22-37
Tatabánya-Carbonex – Mezőkövesd 30-26

Kosárlabda

NBA:
Utah Jazz-Orlando Magic 120-111
Detroit Pistons-Denver Nuggets 101-99
Washington Wizards-Boston Celtics 102-104

Férfi NB I:
MJUS-Fortress Körmend – Marso-Vagép NYKK 88-86

Labdarúgás

Bundesliga:
Hertha BSC-Bayer Leverkusen 2-2

Klub-vb, negyeddöntő:
Pohang Steelers (dél-koreai)-Mazembe (kongói) 2-1

Argentin bajnokság (Apertura):
River Plate-Racing Club 2-0
Characita Juniors-Vélez Sársfield 0-0
Arsenal–Tucuman 2-0

Mexikói bajnokság, Apertura, döntő, 1. mérkőzés:
Monterrey-Cruz Azul 4-3

Röplabda

Férfi Közép-európai Liga:
Diamant-Kaposvár – MOK Zagreb (horvát) 3-0

Úszás

Rövidpályás Eb
Férfiak
50 m hát:
1. Sztanyiszlav Donyec (orosz) 22.76
2. Thomas Rupprath (német) 22.85
3. Aschwin Wildeboer Faber (spanyol) 23.07

100 m pillangó:
Jevgenyij Korotyiskin (orosz ) 48.93
2. Peter Mankoc (szlovén) 49.65
3. Ivan Lendjer (szerb) 49.79

400 m vegyes:
1. Cseh László 3:57.27*
2. Verrasztó Dávid 4:00.10
3. Gal Nevo (izraeli) 4:00.55

100 m mell:
1. Robin van Aggele (holland) 56.29
2. Gyurta Dániel 56.72
3. Igor Boriszik (ukrán) 56.97

Nők
50 m pillangó:
1. Inge Dekker (holland) 25.00
1. Hinkelien Schreuder (holland) 25.00
3. Ingvild Snildal (norvég) 25.10

100 m gyors:
1. Inge Dekker (holland) 51.35
2. Ranomi Kromowidjojo (holland) 51.44
3. Jeanette Ottesen (dán) 52.18

100 m hát:
1. Kszenyija Moszkovina (orosz) 56.36 mp
2. Sanja Jovanovic (horvát) 56.93
3. Alekszandra Heraszimenyja (fehérorosz) 57.23

200 m mell:
1. Rikke Möller Pedersen (dán) 2:16.66 p
2. Nadja Higl (szerb) 2:17.52
3. Joline Höstman (svéd) 2:19.28

800 m gyors:
1. Lotte Friis (dáni) 8:08.02 p
2. Erika Villaecija Garcia (spanyol) 8:13.93
3. Ophélie Cyrielle Étienne (francia) 8:16.20

9. Kapás Boglárka 8:29.21

4×50 m gyorsváltó:
1. Hollandia 1:33.25*
2. Svédország 1:35.46
3. Németország 1:36.73

*Új világcsúcs.

Vívás

Ob, férfi tőr csapatverseny
Döntő:
Csata I-MTK I 42-36

Végeredmény:
1. Csata I (Szabados G., Szabados K., Berjozkin, Steiner)
2. MTK I (Gátai, Mazza, Széki, Szerémi)
3. MTK II (Kárpáti, Kulcsár, Pásztor, Pilissy)

Női tőr csapatverseny
Döntő:
Honvéd-Törekvés 45-34

Végeredmény:
1. Honvéd (Varga, Varga, Knapek, Berta, Fodor)
2. Törekvés (Mohamed, Faragó, Szabó, Varga, Tálas)
3. Uniqa-UTE I (Kreiss, Tóth, Gólya, Bíró, Hajdú)

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Mentőkhöz menekült az elkószált 14 éves kutya

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.