Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2009. 11. 22. 21:30

A PSV Eindhoven, Dzsudzsák Balázs csapata 4-0-ra nyert a vendég Heracles Almelo ellen a holland labdarúgó-bajnokság 14. fordulójának vasárnapi játéknapján; a magyar légiós az 50. percben talált a rivális kapujába.

Jégkorong

Osztrák bajnokság:
Sapa Fehérvár AV19-Klagenfurt (osztrák) 3-2

MOL Liga:
SC Csíkszereda (romániai)-Miskolci Jegesmedvék 3-6
Újpest-FTC Trio Trend 0-3
Dunaújvárosi Acélbikák-Brasov (romániai) 6-2

NHL, alapszakasz:
Los Angeles Kings-Calgary Flames 2-5
Toronto Maple Leafs-Washington Capitals 2-1, szétlövéssel
Montreal Canadiens-Detroit Red Wings 2-3, szétlövéssel
Ottawa Senators-Buffalo Sabres 5-3
New York Rangers-Florida Panthers 2-3
Carolina Hurricanes-Tampa Bay Lightning 3-1
Atlanta Thrashers-Pittsburgh Pengiuns 2-3
St. Louis Blues-New York Islanders 4-1
Nashville Predators-Columbus Blue Jackets 4-3, szétlövéssel
Dallas Stars-New Jersey Devils 5-3
Phoenix Coyotes-Philadelphia Flyers 3-1
Edmonton Oilers-Chicago Blackhawks 2-5
Anaheim Ducks-San Jose Sharks 2-3


Kézilabda

Férfi BL, A csoport, 6. forduló:
Pick Szeged-Montpellier (francia) 26-33

Az állás:
1. Montpellier 10 pont
2. Valladolid (spanyol) 9
3. Csehovszki Medvegyi (orosz) 8
4. Constanta (román) 6
5. Pick Szeged 3
6. PAOK Szaloniki (görög) 0

Férfi EHF Kupa, a 16 közé jutásért, visszavágó:
Dunaferr-Tatran Presov (szlovák) 23-22
Továbbjutott: a Presov 49-42-es összesítéssel.

Férfi KEK, a 16 közé jutásért, visszavágó:
Cimos Koper (szlovén) – FTC-Cityline 28-22
Továbbjutott: a Koper, kettős győzelemmel

Kosárlabda

Női NBI:
SEAT Lami Véd Győr – MKB-Euroleasing Sopron 70-81
Szolnoki NKK-Bajai NKK 84-65
MiZo Pécs 2010 – Szeviép-Szeged 71-61

NBA, alapszakasz:
New Jersey Nets-New York Knicks 91-98
Cleveland Cavaliers-Philadelphia 76ers 97-91
Memphis Grizzlies-Milwaukee Bucks 98-103
New Orleans Hornets-Atlanta Hawks 96-88
Houston Rockets-Sacramento Kings 113-106
San Antonio Spurs-Washington Wizards 106-84
Denver Nuggets-Chicago Bulls 112-93
Utah Jazz-Detroit Pistons 100-97, hosszabbítás után
Portland Trail Blazers-Minnesota Timberwolves 106-78

Labdarúgás

Premier League, 13. forduló:
Bolton Wanderers-Blackburn Rovers 0-2
Tottenham Hotspur-Wigan Athletic 9-1
Stoke City-Portsmouth 1-0

Bundesliga, 13. forduló:
Bayern München-Bayer Leverkusen 1-1
Hamburger SV-VfL Bochum 0-1

Primera División, 11. forduló:
Osasuna-Valencia 1-3
Villarreal-Valladolid 3-1
Xerez-Sporting Gijón 0-0
Espanyol-Getafe 0-2
Mallorca-Almería 3-1
Villarreal-Valladolid 3-1

Serie A, 13. forduló:
Juventus-Udinese 1-0
AS Roma-Bari 3-1
Livorno-Genoa 2-1
AC Milan-Cagliari 4-3
Napoli-SS Lazio 0-0
Palermo-Catania 1-1
Sampdoria-Chievo 2-1
Siena-Atalanta 0-2

Eredivisie, 14. forduló:
PSV Eindhoven-Heracles Almelo 4-0
Feyenoord-FC Utrecht 0-0
VVV-Venlo-Sparta Rotterdam 5-0
Ajax-SC Heerenveen 5-1
Willem II-ADO The Hague 1-1

Ligue 1, 13.forduló:
Nice-Toulouse 1-0
St. Etienne-Lorient 0-2

Soproni Liga, 15. forduló:
Kaposvári Rákóczi-Lombard FC Pápa 3-1

NB II, Keleti csoport, 15. forduló:
MTK Budapest II.-Baktalórántháza 6-1

Röplabda

Női Extraliga:
Ifjúsági válogatott – Albrecht-Miskolci VSC-MISI 3-0

Súlyemelés

Gojang City, világbajnokság
Férfiak, 69 kg:
1. Liao Huj (Kína) 346 kg (szakítás: 160, lökés: 186)
2. Arakel Mirzojan (Örményország) 334 (154, 180)
3. Triyatno (Indonézia) 330 (150, 180)

Szakítás:
1. Liao 160 kg
2. Ninel Miculescu (Románia) 155
3. Mirzojan 154

Lökés:
1. Liao 186 kg
2. Kim Szun Be (Koreai Köztársaság) 181
3. Triyatno 180

Nők, 53 kg:
1. Zulfija Csinsanlo (Kazahsztán) 219 (90, 129)
2. Csen Hsziao-ting (Kína) 218 (95, 123)
3. Jun Dzsin Hi (Koreai Köztársaság) 209 (93, 116)

Szakítás:
1. Csen 95 kg
2. Jun 93
3. Szvetlana Cseremsanova (Kazahsztán) 92

Lökés:
1. Csinsanlo 129 kg
2. Csen 123
3. Jun 116

Tenisz

Mesterek Kupája
A csoport:
Murray (brit, 4.)-Del Potro (argentin, 5.) 6:3, 3:6, 6:2

Torna

Országos bajnokság
Nők
Gerenda:
1. Böczögő Dorina (TC Békéscsaba) 13,800 pont
2. Gombás Laura (Postás SE) 13,700
3. Tóth Fanni (Delfin SI SE Szombathely) 13,200

Ugrás:
1. Csillag Tünde (Delfin SI SE) 14,200
2. Gombás Laura 13,750
3. Böczögő Dorina 13,700

Felemás korlát:
1. Gombás Laura 13,900
2. Böczögő Dorina 13,700
3. Rédl Roxána (Delfin SI SE) 12,600

Talaj:
1. Böczögő Dorina 14,300
2. Lukácsi Lilla (TC Békéscsaba) 12,900
3. Jelencsics Dorina (Delfin SI SE) 12,700

Férfiak
Gyűrű:
1. Rácz Attila (FTC Ybl Tervező) 15,100
2. Czingli László (FTC Ybl Tervező) 14,650
3. Vlacsil Attila (FTC Ybl Tervező) 14,600

Ugrás:
1. Rácz Attila 14,925
2. Marján Péter (Budapesti Honvéd SE) 14,700
3. Czingli László 14,450

Korlát:
1. Rácz Attila 14,500
2. Kállai Zoltán (KSI SE) 14,400
3. Vlacsil Attila 13,950

Lólengés:
1. Berki Krisztián (UTE) 15,900
2. Kállai Zoltán 14,850
3. Rácz Attila 14,000

Nyújtó:
1. Kállai Zoltán 13,800
2. Rácz Attila 13,700
3. Czingli László 13,550

Talaj:
1. Marján Péter 14,500
2. Szabó Nándor (Bercsényi DSE, Győr) 14,250
3. Nyers Csaba (KSI SE) 14,200

Vízilabda

Magyar Kupa
Női döntő:
Dunaújvárosi Főiskola-ELCO-DVCSH – BVSC-Zugló Diapolo 11-8

Férfi döntő:
TEVA-VasasPlaket – ZF-Eger 14-13 hosszabbítás után

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.