Könnyed veszprémi győzelem

Veszprém sima győzelmet aratott a bosnyák Boszna Szarajevó otthonában a férfi kézilabda BL 6. fordulójában.

A Veszprém múlt szombaton, hazai pályán 35-18-ra kiütötte a Szarajevót, és a bosnyák fővárosban is kiváló rajtot vett (1-4). A keményen záró vendég védőfalat alig lehetett áttörni, negyedóra elteltével már 10-4-re vezetett a Mocsai-csapat. A folytatásban rendezettebben játszott a Boszna, ámbátor így sem tudta szorossá tenni a csatát.

A szünet után már a két számjegyű különbséget ostromolta – sikertelenül – a Veszprém, amely aztán a biztos vezetés tudatában a végjátékban már kissé kiengedett, ugyanakkor az újabb győzelme egy pillanatig sem forgott veszélyben.

A Bajnokok Ligája februárban folytatódik, 13-án a magyar bajnok a Chambéryt fogadja.