Eltiltották a Ferencváros védőjét

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága keddi ülésén három mérkőzésre eltiltotta Rafa Wolfe-ot, a Ferencváros jamaicai védőjét.

A játékos szombaton a Pápa elleni bajnoki mérkőzésen sérülést okozott Vadims Zulevsnek, a hazaiak futballistájának. Az esetet Arany Tamás játékvezető nem vette észre – ellenkező esetben alighanem büntetőt ítél -, így Wolfe a pályán maradhatott.

A pápai játékost a 60. percben mentő vitte el, mivel 15-20 centiméter hosszan megnyílt a lábszár izomzata. A találkozót végül éppen Wolfe 71. percben szerzett góljával a Ferencváros nyerte 1-0-ra, és ezzel felkapaszkodott a tabella 11. helyére.

Dragóner Attilát egy héttel korábban szintén videofelvételek alapján tiltotta el a fegyelmi bizottság, miután a Ferencváros másik középső védője a Diósgyőr elleni bajnoki során arcon könyökölte Balajti Ádámot, a borsodiak fiatal támadóját.