Élet-Stílus

Csütörtöki eredmények

admin
admin

2009. 11. 05. 20:49

A második helyen kiemelt szerb Novak Djokovics vesztett játék nélkül került be a negyeddöntőbe csütörtökön az 1,75 millió euró összdíjazású bázeli fedettpályás férfi tenisztornán.

Baseball

MLB, nagydöntő:
New York Yankees-Philadelphia Phillies 7-3
Végeredmény: 4-2

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
Buffalo Sabres-New York Islanders 3-0
New Jersey Devils-Washington Capitals 3-2
Columbus Blue Jackets-San Jose Sharks 2-3 – szétlövés után
Florida Panthers-Carolina Hurricanes 3-0
Dallas Stars-Calgary Flames 2-3 – hosszabbítás után
Colorado Avalanche-Phoenix Coyotes 4-1

Kézilabda

Női NBI:
Kiskunhalas-Bravotel – DVSC-Aquaticum 24-33

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Orlando Magic-Phoenix Suns 122-100
Washington Wizards-Miami Heat 89-93
Toronto Raptors-Detroit Pistons 110-99
New Jersey Nets-Denver Nuggets 94-122
New York Knicks-Indiana Pacers 89-101
Minnesota Timberwolves-Boston Celtics 90-92
Houston Rockets-Los Angeles Lakers 102-103 h.u.
New Orleans Hornets-Dallas Mavericks 114-107 h.u.
Sacramento Kings-Atlanta Hawks 105-113
Golden State Warriors-Memphis Grizzlies 113-105

Labdarúgás

Európa Liga, 4. forduló
A csoport:
Anderlecht (belga)-FC Timisoara (román) 3-1
Dinamo Zagreb (horvát)-Ajax Amsterdam (holland) 0-2

Az állás: 1. RSC Anderlecht 8 pont (6-2), 2. Ajax Amsterdam 8 (5-2), 3. FC Timisoara 2, 4. Dinamo Zagreb 0

B csoport:
Slavia Praha (cseh)-FC Valencia (spanyol) 2-2
Genoa (olasz)-Lille (francia) 3-2

Az állás: 1. Lille 7 pont, 2. FC Valencia 6 (7-6), 3. Genoa 6 (7-8), 4. Slavia Praha 2

C csoport:
Hamburger SV (német)-Celtic Glasgow (skót) 0-0
Rapid Wien (osztrák)-Hapoel Tel Aviv (izraeli) 0-3

Az állás: 1. Hapoel Tel Aviv 9 pont, 2. Hamburger SV 7, 3. Rapid Wien 4, 4. Celtic Glasgow 2

D csoport:
Sporting Lisboa (portugál)-Ventspils (lett) 1-1
Heerenveen (holland)-Hertha BSC (német) 2-3

Az állás: 1. Sporting Lisboa 10 pont, 2. Heerenveen 4 (5-6), 3. Hertha BSC 4 (4-5), 4. Ventspils 3

E csoport:
AS Roma (olasz)-Fulham (angol) 2-1
Basel (svájci)-CSZKA Szófia (bolgár) 3-

Az állás: 1. Basel 9 pont, 2. AS Roma 7, 3. Fulham 5, 4. CSZKA Szófia 1

F csoport:
Dinamo Bucuresti (román)-Galatasaray (török) 0-3
Sturm Graz (osztrák)-Panathinaikosz (görög) 0-1

Az állás: 1. (és továbbjutott) Galatasaray 10 pont, 2. Panathinaikosz 9, 3. Dinamo Bucuresti 3, 4. Sturm Graz 1

G csoport:
Levszki Szófia (bolgár)-Salzburg (osztrák) 0-1
Villarreal (spanyol)-SS Lazio (olasz) 4-1

Az állás: 1. Salzburg 12 pont, 2. SS Lazio 6 (8-7), 3. Villarreal 6 (6-5), 4. Levszki Szófia 0

H csoport:
Twente (holland)-Sheriff Tiraspol (moldáv) 2-1
Fenerbahce (török)-Steaua Bucuresti (román) 3-1

Az állás: 1. Fenerbahce 9 pont, 2. Twente 7, 3. Sheriff Tiraspol 4, 4. Steaua Bucuresti 2

I csoport:
AEK Athén (görög)-BATE Boriszov (fehérorosz) 2-2
Everton (angol)-Benfica (portugál) 0-2

Az állás: 1. Benfica 9 pont, 2. Everton 6, 3. BATE Boriszov 4 (5-7), 4. AEK Athén 4 (4-8)

J csoport:
Toulouse (francia)-Sahtar Donyeck (ukrán) 0-2
Partizan Beograd (szerb)-FC Bruges (belga) 2-4

Az állás: 1. (és továbbjutott) Sahtar Donyeck 12 pont, 2. FC Bruges 7, 3. Toulouse 4, 4. Partizan Beograd 0

K csoport:
FC Köbenhavn (dán)-PSV Eindhoven (holland) 1-1
CFR Cluj (román)-Sparta Praha (cseh) 2-3

Az állás: 1. PSV Eindhoven 8 pont, 2. Sparta Praha 7, 3. FC Köbenhavn 4, 4. CFR Cluj 3

L csoport:
Werder Bremen (német)-Austria Wien (osztrák) 2-0
Nacional (portugál)-Athletic Bilbao (spanyol) 1-1

Az állás: 1. (és továbbjutott) Werder Bremen 10 pont, 2. Athletic Bilbao 7, 3. Nacional 2 (5-7), 4. Austria Wien 2 (3-8)

Sakk

Tal-emlékverseny, 1. forduló:
Morozevics (orosz, 2750)-Lékó (2752) döntetlen
Carlsen (norvég, 2801)-Kramnyik (orosz, 2772) döntetlen
Gelfand (izraeli, 2758)-Ponomarjov (ukrán, 2739) döntetlen
Aronjan (örmény, 2786)-Szvidler (orosz, 2754) döntetlen
Ivancsuk (ukrán, 2739)-Anand (indiai, 2788) döntetlen

Tenisz

Bázel, férfi torna, nyolcaddöntő:
Djokovics (szerb, 2.)-Hernych (cseh) 6:0, 6:0
Cilic (horvát, 4.)-Troicki (szerb) 7:6, 6:7, 7:6
Wawrinka (svájci, 6.)-Nieminen (finn) 7:5, 2:6, 6:1
Gasquet (francia)-Isner (amerikai) 4:6, 7:6, 6:2
Koroljov (orosz)-Chardy (francia) 6:4, 7:6
Chiudinelli (svájci)-Lammer (svájci) 2:6, 6:3, 6:3

Valencia, férfi torna, nyolcaddöntő:
Murray (brit, 1.)-Mayer (argentin) 6:4, 3:6, 6:3
Davigyenko (orosz, 2.)-Monaco (argentin) 6:3, 7:5
Verdasco (spanyol, 4.)-Tipsarevic (szerb) 6:3, 6:3
Robredo (spanyol, 7.)-Lopez (spanyol) 4:6, 6:3, 6:4
Montanes (spanyol)-Ferrer (spanyol, 8.) játék nélkül
Juzsnij (orosz)-Cuevas (uruguayi) 6:2, 2:6, 6:1

Bali, mini WTA-világbajnokság, csoportkör, 2. forduló
A csoport:
Peer (izraeli, 7.)-Rybarikova (szlovák, 11.) 6:1, 7:6
A csoport tagja még Marion Bartoli (francia)
A csoport állása: 1. Peer 1/1, 2. Bartoli 1/1, 3. Rybarikova 0/1

B csoport:
Martinez Sanchez (spanyol, 6.)-Szávay (9.) 4:6, 6:4, 6:0
A csoport tagja még Samantha Stosur (ausztrál)
A csoport állása: 1. Stosur 1 győzelem/1 mérkőzés, 2. Martinez Sanchez 1/1, 3. Szávay 0/2

C csoport:
Kimiko (japán, 12.) – Garragues (spanyol, 5.) 6:4, 6:3
A csoport tagja még Yanina Wickmayer (belga, 3.).
A csoport állása: 1. Wickmayer 1 győzelem/1 mérkőzés, 2. Date-Krumm 1/2, 3. Medina Garragues 0/1

D csoport:
Rezai (francia, 10.)-Czink (8.) 6:3, 7:5
A csoport tagja még Sabine Lisicki (német)
A csoport állása: 1. Rezai 2/2, 2. Lisicki 0/1, 3. Czink 0/1

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.