Élet-Stílus

Szombati sporteredmények

admin
admin

2009. 10. 24. 21:35

Várhidi Péter győzelemmel mutatkozott be a labdarúgó NB II-ben szereplő Szigetszentmiklós kispadján, miután tanítványai 1-0-ra nyertek a Videoton FC II otthonában.

Alpesi sí

Női Vk-verseny, Sölden
Óriás-műlesiklás:
1. Poutiainen (finn) 2:24,96 p (1:12,14/1:12,82)
2. Zettel (osztrák) 2:24,97 (1:12,40/1:12,57)
3. Karbon (olasz) 2:25,28 (1:11,52/1:13,76)
A szakági Vk állása:
1. Poutiainen 100 pont, 2. Zettel 80, 3. Karbon 60
Az összetett Vk állása :
1. Poutiainen 100 pont, 2. Zettel 80, 3. Karbon 60

Autó-motor

Gyorsasági motoros vb
Maláj Nagydíj, Szepang
Időmérő edzés
MotoGP:
1. Rossi (olasz, Yamaha) 2:00.518
2. Lorenzo (spanyol, Yamaha) +0.569
3. Pedrosa (spanyol, Honda) +0.736
… 17. Talmácsi Gábor (Honda) +3.356
250 kcm:
1. Aojama (japán, Honda) 2:06.767
2. Barbera (spanyol, Aprilia) +0.332
3. Simoncelli (olasz, Gilera) +0.465
…20. Németh Balázs (Aprilia) +4.844
…24. Tóth Imre (Aprilia) +8.064
125 kcm:
1. Marquez (spanyol, KTM) 2:13.756
2. Simon (spanyol, Aprilia) +0.055
3. Smith (brit, Aprilia) +0.453

Rali-vb
Brit Nagydíj, Cardiff
Az állás a 2. nap után:
1. Loeb, Elena (francia, monacói, Citroen C4) 2:32:21.4
2. Hirvonen, Lehtinen (finn, Ford Focus) +30.2
3. P.Solberg, Mills (norvég, brit, Citroen C4) +1:20.01

Jégkorong

Kontinentális-kupa
Az elődöntőbe jutásért (Csíkszereda), 2. forduló:
Hague (holland)-Újpest 6-2

MOL-liga
:
Dunaújvárosi Acélbikák-Miskolci Jegesmedvék 6-1
Pénteki eredmények:
Miskolci Jegesmedvék-Vasas Stars 1-2
Ferencváros-Brasov (romániai) 11-3

NHL, alapszakasz:
Pittsburgh Penguins-Florida Panthers 3-2 – sz.l.
St. Louis Blues-Minnesota Wild 3-1
Colorado Avalanche-Carolina Hurricanes 5-4

Osztrák-liga
Pénteki eredmény:
Klagenfurt (osztrák)-Fehérvár 3-1

Kézilabda

Férfi NB I:
Szeged-Csurgó 33-27
Veszprém-Balatonfüred 35-26
Mezőkövesd-Gyöngyösi Főiskola 27-23
Tatabánya-Kecskemét 33-22
FTC-Tatran Presov (szlovák) 27-30

Női NB I:

Hunnia-DVSC 21-36
Siófok-FTC 25-27
Kiskunhalas-Hódmezővásárhely 20-29

Kosárlabda

Férfi NB I:
Szombathely-Albacomp 98-76
Szolnoki KK-Pécsi VSK 78-77
Nyíregyháza KK-Atomerőmű SE 70-84
Dombóvár KC-ZTE KK 84-98
Soproni KC-Salgótarjáni KSE 110-95

Női NB I
:
ZTE NKK-MiZo Pécs 69-84
Ceglédi EKK-Euroleasing Sopron 51-113
Bajai NKK-Szeviép-Szeged 49-90
Pénteki eredmény:
Szolnoki NKK – BEAC-Újbuda 85-53

Labdarúgás

Soproni Liga:
Újpest-MTK 3-2
Diósgyőr-Paks 0-0
Győr-Kaposvár 1-1
Haladás-Vasas 0-1
Pápa-Nyíregyháza 5-1
Kecskemét-Ferencváros 3-1
Pénteki eredmény:
Honvéd-ZTE 0-1

NB II
Keleti csoport:
Baktalórántháza-Bőcs 0-3
Cegléd-Hajdúböszörmény 1-1
Vecsés-MTK II 5-2
Békéscsaba-BKV Előre 1-
Nyugati csoport:
Budaörs-Tatabánya 1-2
Siófok-Győri ETO II 2-0
Videoton II-Szigetszentmiklós 0-1
Gyirmót-Kozármisleny 2-0
Pécs-ZTE FC II 1-0

Anglia, Premier League:
Wolverhampton-Aston Villa 1-1
Birmingham-Sunderland 2-1
Burnley-Wigan 1-3
Hull City-Portsmouth 0-0
Tottenham-Stoke City 0-1
Chelsea-Blackburn 5-0

Argentína, Apertura:
Estudiantes-Tucuman 1-0
Rosario Central-Independiente 2-0

Franciaország, Ligue 1:
Bordeaux-Le Mans 3-0
Boulogne-Monaco 1-3
Grenoble-Nancy 1-2
Nice-Lyon 4-1
Sochaux-Lorient 1-0
St. Etienne-Valenciennes 0-2

Németország, Bundesliga:
Bayern München-Frankfurt 2-1
Hannover-Stuttgart 1-0
Hoffenheim-Nürnberg 3-0
Mainz-Freiburg 3-0
Mönchengladbach-Köln 0-0
Pénteki eredmény:
Leverkusen-Dortmund 1-1

Olaszország, Serie A:
Sampdoria-Bologna 4-1

Spanyolország, Primera División:
Atlético-Mallorca 1-1

Műkorcsolya

Grand Prix, Moszkva
Férfiak:
1. Pljuscsenko (orosz) 157,95 pont
2. Takahiko (japán) 139,13
3. Borogyulin (orosz) 129,48

Sakk

Sakkcsapat Eb, Újvidék
3. forduló
Férfiak:
Grúzia-Magyarország 2,5-1,5
Jobava Baadur-Almási Zoltán 1-0
Mikheil Mhedlisvili-Berkes Ferenc – döntetlen
Levan Pantsulaia-Balogh Csaba – döntetlen
Merab Gagunasvili-Gyimesi Zoltán – döntetlen
Nők:
Magyarország-Hollandia 2,5-1,5
Vajda Szidonia-Peng Zhaoqin – döntetlen
Rudolf Anna-Marlies Bensdorp – döntetlen
Gara Anita-Bianca Muhren – 1-0
Gara Ticia-Lisa Schut – döntetlen

2. forduló, pénteki mérkőzések
Férfiak:
Svájc-Magyarország 1-3
Viktor Korcsnoj – Almási Zoltán 0-1
Yannick Pelletier- Berkes Ferenc 0-1
Florian Jenni-Gyimesi Zoltán – döntetlen
Roland Ekström-Ruck Robert – döntetlen
Nők:
Magyarország-Románia 1-3
Vajda Szidonia – Elena-Luminita Cosma – döntetlen
Rudolf Anna – Corina-Isabela Peptan 0-1
Gara Anita-Mihaela Sandu – döntetlen
Lakos Nikoletta-Alina Motoc 0-1

Tenisz

Férfi torna, Moszkva
Elődöntő:
Juzsnyij (orosz, 3.)-Kukuskin (orosz) 6:2, 6:1
Tipszarevics (szerb, 6.)-Marscsenko (ukrán) 6:1, 6:4

Férfi torna, Stockholm

Negyeddöntő:
Söderling (svéd, 1.)-Garcia-Lopez (spanyol) 7:6, 6:4
Bagdatisz (ciprusi)-Clément (francia) 6:4, 6:4

Női torna, Moszkva
Elődöntő:
Schiavone (olasz, 8.)-A. Bondarenko (ukrán) 6:4, 6:0
Govorcova (fehérorosz)-Klejbanova (orosz) 6:2, 6:1

Női torna, Luxembourg:
Elődöntő:
Bacsinszky (svájci)-Wickmayer (belga, 5.) 3:6, 6:2, 7:5
Lisicki (német, 6.)-Peer (izraeli) 6:3, 4:6, 7:6

Úszás

Paraúszó-Eb, Reykjavik
Fárfiak
100m hát:
1. Sors Tamás 1.06.48
100m gyors:
3. Csúri Ferenc

Vízilabda

Euroliga, 2. selejtezőkör, H csoport, 2. játéknap:
Domino Honvéd – Vojvodina (szerb) 8-6
A Honvéd továbbjutott.

Euroliga, 2. selejtezőkör, E csoport, 1. játéknap

Pénteki eredmény:
Panioniosz (görög)-Brescia (olasz) 9-7

LEN-kupa, 1. selejtezőkör, A csoport (Montpellier):
Cattaro (montenegrói)-FTC-Fischer Klíma 9-4

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

2871252 06/13/2016 US soldiers during a stop of the US armed forces in Riga in the course of the Dragoon Ride II of the Saber Strike-2016 international exercise. Taisija Voroncova/Sputnik
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.