Élet-Stílus

Csütörtöki eredmények: győzött az Islanders

admin
admin

2009. 10. 22. 20:23

A New York Islanders megszerezte első győzelmét az NHL szerdai játéknapján; hazai környezetben szétlövésben nyert a Carolina Hurricanes ellen.


Atlétika

Bécs-Pozsony-Budapest szupermaraton
4. szakasz, Tata-Budakeszi, 60 km:
Férfiak:
1. Jaroslaw Janicki (lengyel) 4:32:21
2. Zabari János 5:07:22
3. Bogár János 5:54:31
Nők:
1. Irina Visnyevszkaja (orosz) 5:05:32
2. Galina Jeremina (orosz) 5:47:07
3. Czibók Ágnes 5:57:11
Férfi csapat:
1. Dover 3:28:13
2. Besztercebánya (szlovák) 3:32:14
3. Honvéd Legények 3:34:23
Női csapat:
1. Vasas Central-Fund 4:02:59
2. Buda-cash Békéscsaba 4:09:58
3. Szondis Hölgyek 4:11:05
Az összetetben
Férfi egyéni:
1. Janicki 22:00:27
2. Zabari 23:27:48
3. Bogár 26:34:33
Női egyéni:
1. Visnyevszkaja 23:00:33
2. Jeremina 27:48:19
3. Czibók 29:09:29
Férfi csapat:
1. Dover 17:10:30 ó
2. Besztercebánya 17:39:53
3. Honvéd Legények 17:47:42
Női csapat:
1. Vasas Central-Fund 19:49:51 ó
2. Szondis Hölgyek 20:53:45
3. Buda-Cash Békéscsaba 20:55:28

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
Boston Bruins-Nashville Predators 3-2
NY Islanders-Carolina Hurricanes 4-3 – szl
Florida Panthers-Buffalo Sabres 2-5
Minnesota Wild-Colorado Avalanche 3-2 – szl
Chicago Blackhawks-Vancouver Canucks 2-3
Anaheim Ducks-Dallas Stars 2-4

Kosárlabda

NBA, előszezon:
New Jersey Nets-NY Knicks 92-94
Cleveland Cavaliers-Boston Celtics 82-96
Orlando Magic-Indiana Pacers 117-87
Miami Heat-Memphis Grizzlies 99-93

Labdarúgás

Magyar-kupa
Nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:
Mezőkövesd-Zsóry SE (NB II)-DVSC 1-4

Dél-Amerika, Copa Sudamericana:

River Plate-San Lorenzo 0-1
Cerro Porteno-Botafogo 2-1

Brazília, Campeonato Brasileiro:
Santo Andre-Palmeiras 2-0

Röplabda

Férfi Extraliga:
Kalo-Méh-Kecskeméti SE – Dunaferr SE 0-3

Tenisz

Női torna, Moszkva
Nyolcaddöntő:
Dusevina (orosz)-Szávay 3:6, 6:4, 6:3
Jankovics (szerb, 2.)-Safarova (cseh) 7:6, 6:3
Pironkova (bolgár)-Zvonarjova (orosz, 1.) 6:0, 6:2
Schiavone (olasz, 8.)-Niculescu (román) 6:2, 7:5
Kirilenko (orosz)-Wozniak (kanadai) 6:4, 6:3
Klejbanova (orosz)-Rogyina (orosz) 6:1, 6:2
A. Bondarenko (ukrán)-Petrova (orosz, 5.) 7:6, 6:3

Férfi torna, Moszkva
Nyolcaddöntő:
Koroljov (orosz)-Szafin (orosz) 6:4, 7:6
Tipsarevics (szerb, 6.)-C. Rochus (belga) 6:4, 2:1-nél fa.
Ginepri (amerikai)-Granollers (spanyol) 7:6, 6:0
Kukuskin (kazah)-Odesnik (amerikai) 6:3, 6:4
Marcsenko (ukrán)-Golubjov (kazah) 6:1, 1:6, 6:4

Férfi torna, Stockholm
Nyolcaddöntő:
Söderling (svéd, 1.)-Seppi (olasz) 6:1, 6:3
Nieminen (finn)-Haas (német, 2.) játék nélkül
O. Rochus (belga)-Lopez (spanyol, 8.) 4:6, 6:4, 6:1
Bagdatisz (ciprus)-Kendrick (amerikai) 6:2, 6:2
Clément (francia)-Berrer (német) 3:6, 7:6, 6:1

Vízilabda

LEN-kupa, 1. selejtezőkör, C csoport, Split:
Szeged-Beton VE – Paredes (portugál) 24-4

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.