Élet-Stílus

Vasárnapi sporteredmények

admin
admin

2009. 10. 18. 20:45

A házigazda Sapa Fehérvár AV19 1-5-ről nyert büntetőkkel 6-5-re a listavezető Linz ellen az osztrák jégkorongliga vasárnapi mérkőzésén. A vendégek két harmad után már négy góllal vezettek, ám a Volán kilenc perc alatt ledolgozta a tetemes hátrányát.

Jégkorong

Osztrák bajnokság:
Sapa Fehérvár AV19 – Linz (osztrák) 6-5 – büntetőkkel

MOL Liga:
SC Csíkszereda (romániai) – Vasas Bp. Stars 4-0
Újpest-Miskolci Jegesmedvék 6-5
Dunaújvárosi Acélbikák.Docler – Ferencváros 6-1

NHL, alapszakasz:
Buffalo Sabres-Atlanta Thrashers 2-4
Toronto Maple Leafs-New York Rangers 1-4
Montreal Canadiens-Ottawa Senators 1-3
New Jersey Devils-Carolina Hurricanes 2-0
New York Islanders-San Jose Sharks 1-4
Washington Capitals-Nashville Predators 3-2 – szétlövés után
Detroit Red Wings-Colorado Avalanche 3-4 – szétlövés után
Columbus Blue Jackets-Los Angeles Kings 4-1
Pittsburgh Penguins-Tampa Bay Lightning 4-1
Chicago Blackhawks-Dallas Stars 3-4
Phoenix Coyotes-Boston Bruins 4-1
Vancouver Canucks-Minnesota Wild 2-1
Anaheim Ducks-St. Louis Blues 0-5

Kézilabda

Női Európa-bajnoki selejtező, 2. csoport:
Azerbajdzsán-Magyarország 15-31
Csehország-Svédország 21-28

Az állás: 1. Svédország 4 pont (59-32), 2. Magyarország 4 (55-35), 3. Csehország 0 (41-52), 4. Azerbajdzsán 0 (26-62)
A kvartettből az első két helyezett vehet részt a 2010. december 7. és 19. között sorra kerülő dán-norvég közös rendezésű Eb-n.

Férfi Bajnokok Ligája, 3. forduló, B csoport:
Chambéry (francia)-Velenje (szlovén) 28-24
Boszna Szarajevó (bosnyák) – Rhein-Neckar Löwen (német) 24-39

A Löwen vezeti a Veszprém csoportját (MTI/EPA)

A Löwen vezeti a Veszprém csoportját (MTI/EPA)

Az állás: 1. Rhein-Neckar Löwen 5 pont, 2. MKB Veszprém 4, 3. Kielce 3, 4. Velenje 2 (75-80), 5. Chambéry 2 (70-77), 6. Boszna Szarajevó 2 (77-92)

Férfi NBI:
Balatonfüred-Dunaferr 22-29

Kosárlabda

Női NBI:
MiZo Pécs 2010-Bajai NKK 100-31

Labdarúgás

Premier League, 9. forduló:
Blackburn Rovers-Burnley 3-2
Wigan-Manchester City 1-1

Primera División, 7. forduló:
Osasuna-Atlético Madrid 3-0
Athletic Bilbao-Sporting Gijón 1-2
Espanyol-Tenerife 2-1
Málaga-Almería 1-2
Real Mallorca-Getafe 3-1
Xerez-Villarreal 2-1
Real Zaragoza-Racing Santander 2-2

Serie A, 8. forduló:
AC Milan-AS Roma 2-1
Chievo-Bari 1-2
Livorno-Palermo 1-2
Udinese-Atalanta 1-3
Catania-Cagliari 2-1
SS Lazio-Sampdoria 1-1
FC Parma-Siena 1-0
Napoli-Bologna 2-1

Bundesliga, 9. forduló:
VfL Wolfsburg-Borussia Mönchengladbach 2-1

Ligue 1, 9. forduló:
Toulouse – Paris Saint-Germain 1-0
FC Lorient-OGC Nice 4-1
AS Monaco-RC Lens 2-0

Eredivisie, 10. forduló:
VVV-Venlo – Roda JC Kerkrade 1-1
Groningen-Utrecht 0-0
NEC Nijmegen-ADO Den Haag 1-1
RKC Waalwijk-Heracles Almelo 0-1
Sparta Rotterdam-Feyenoord 2-1

Soproni Liga, 11. forduló:
MTK Budapest-Videoton FC 2-2

NBII
Keleti csoport:
Bőcs-Cegléd 2-0
Makó-Békéscsaba 2-0
MTK Budapest II-Mezőkövesd 0-1
REAC-Baktalórántháza 7-2

Nyugati csoport:
Győri ETO FC-Videoton FC II 0-0
ZTE FC II-BFC Siófok 0-3

Motorsport

Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Ausztrál Nagydíj
125 kcm:
1. Julian Simon (spanyol, Aprilia) 37:55.798 p
2. Bradley Smith (brit, Aprilia) 37:56.111
3. Sandro Cortese (német, Derbi) 37:57.855

A pontverseny állása: 1. (már világbajnok) Simon 239 pont, 2. Smith 183,5, 3. Nicolas Terol (spanyol, Aprilia) 162,5

250 kcm:
1. Marco Simoncelli (olasz, Gilera) 28:17.403 p
2. Hector Barbera (spanyol, Aprilia) 28:19.837
3. Raffaele de Rosa (olasz, Honda) 28:20.007
…16. Németh Balázs (Aprilia) 29:40.603
…18. Tóth Imre (Aprilia) 1:38.346 1 kör hátrány

A pontverseny állása: 1. Aojama Hirosi (japán, Honda) 227 pont, 2. Simoncelli 215, 3. Alvaro Bautista (spanyol, Aprilia) 198, …16. Talmácsi 28, …22. Tóth Imre 12, …25. Németh Balázs 3

MotoGP:
1. Casey Stoner (ausztrál, Ducati) 40:56.651 p
2. Valentino Rossi (olasz, Yamaha) 40:58.586
3. Dani Pedrosa (spanyol, Honda) 41:19.269
…13. Talmácsi Gábor (Honda) 42:14.602

A pontverseny állása: 1. Rossi 270 pont, 2. Jorge Lorenzo (spanyol, Yamaha) 232, 3. Stoner 195, … 17. Talmácsi 17

Röplabda

Férfi Extraliga:
Ifjúsági-válogatott – Dunaferr SE 0-3

Női Extraliga:
Ifjúsági-válogatott – Euroaszfalt-NRK-Nyíregyháza 1-3

Tenisz

Sanghaj, férfi torna, döntő:
Davigyenko (orosz, 6.)-Nadal (spanyol, 1.) 7:6, 6:3

Davigyenko legyőzte a volt világelsőt (MTI/EPA)

Davigyenko legyőzte a volt világelsőt (MTI/EPA)

Linz, női torna, döntő:
Wickmayer (belga, 3.)-Kvitova (cseh) 6:3, 6:4

Oszaka, női torna, döntő:
Stosur (ausztrál, 3.)-Schiavone (olasz, 4.) 7:5, 6:1

Torna

London, világbajnokság
Férfiak
Ugrás:
1. Marian Dragulescu (Románia) 16.575 pont
2. Flavius Koczi (Románia) 16.337
3. Anton Golocuckov (Oroszország) 16.287

Korlát:
1. Vang Kuan-jin (Kína) 15.975 pont
2. Feng Csö (Kína) 15.775
3. Tanaka Kazuhito (Japán) 15.500

Nyújtó:
1. Cou Kaj (Kína) 16.150 pont
2. Epke Zonderland (Hollandia) 15.825
3. Igor Cassina (Olaszország) 15.625

Nők
Gerenda:
1. Teng Lin-lin (Kína) 15.000 pont
2. Lauren Mitchell (Ausztrália) 14.875
3. Ivana Hong (Egyesült Államok) 14.550

Talaj:
1. Elisabeth Tweddle (Nagy-Britannia) 14.650 pont
2. Lauren Mitchell (Ausztrália) 14.550
3. Lu Szuj (Kína) 14.300

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Cegléd, 2011. augusztus 14.
A ceglédi Toldy Ferenc Kórház-Rendelőintézet.
MTI Fotó: H. Szabó Sándor
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.