Élet-Stílus

Szombati sporteredmények

admin
admin

2009. 10. 17. 19:59

A Juventus hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Loki elleni BL-meccsre hangoló Fiorentinával az olasz labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában.

Forma-1

Brazil Nagydíj, 3. szabadedzés:
1. Nico Rosberg (német, Williams) 1:23.182 – 9 kör
2. Nakadzsima Kazuki (japán, Williams) +0.649 – 7
3. Jenson Button (brit, Brawn) +0.940 – 6
4. Fernando Alonso (spanyol, Renault) +0.943 -5
5. Adrian Sutil (német, Force India) +0.967 – 4
6. Romain Grosjean (francia, Renault) +1.207 – 5
7. Sébastien Buemi (svájci, Toro Rosso) +1.261 – 5
8. Jarno Trulli (olasz, Toyota) +1.677 – 5
9. Nick Heidfeld (német, BMW) +1.685 – 5
10. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) +2.258 – 5
11. Kimi Räikkönen (finn, Ferrari) +2.326 – 4
12. Heikki Kovalainen (finn, McLaren) +2.503 – 5
13. Jaime Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) +3.042 – 6
14. Rubens Barrichello (brazil, Brawn) +3.348 – 4
15. Sebastian Vettel (német, Red Bull) +3.865 – 4
16. Vitantonio Liuzzi (olasz, Force India) +4.159 – 4
17. Lewis Hamilton (brit, McLaren) +4.616 – 4
18. Giancarlo Fisichella (olasz, Ferrari) +6.103 – 4
19. Robert Kubica (lengyel, BMW) +6.713 – 3
20. Kobajasi Kamui (japán, Toyota) +7.077 – 4

Időmérő:
1. Rubens Barrichello (brazil, Brawn) 1:19.576
2. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) +0.092
3. Adrian Sutil (német, Force India) +0.336
4. Jarno Trulli (olasz, Toyota) +0.521
5. Kimi Räikkönen (finn, Ferrari) +0.592
6. Sébastien Buemi (svájci, Toro Rosso) +0.674
7. Nico Rosberg (német, Williams ) +0.750
8. Robert Kubica (lengyel, BMW) +1.055
9. Nakadzsima Kazuki (japán, Williams) +1.098
10. Fernando Alonso (spanyol, Renault) +1.846

A második szakasz kiesői:
11. Kobajasi Kamui (japán, Toyota) 1:21.960
12. Jaime Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) 1:22.231
13. Romain Grosjean (francia, Renault) 1:22.477
14. Jenson Button (brit, Brawn) 1:22.504
15. Vitantonio Liuzzi (olasz, Force India) – idő nélkül

Az első szakasz kiesői:
16. Sebastian Vettel (német, Red Bull) 1:25.009
17. Heikki Kovalainen (finn, McLaren) 1:25.052
18. Lewis Hamilton (brit, McLaren) 1:25.192
19. Nick Heidfeld (német, BMW) 1:25.515
20. Giancarlo Fisichella (olasz, Ferrari) 1:40.703

Jégkorong

NHL:
Dallas Stars-Boston Bruins 0-3
New Jersey Devils-Atlanta Thrashers 2-4
Buffalo Sabres-New York Islanders 6-3
Florida Panthers-Philadelphia Flyers 4-2
Calgary Flames-Vancouver Canucks 5-3
Edmonton Oilers-Minnesota Wild 5-2

Kézilabda

Férfi BL, A csoport:
Constanta (román) – Pick Szeged 32-30

B csoport:
MKB Veszprém-Kielce (lengyel) 33-26

Férfi NB I:
Gyöngyösi Főiskola – DKSE-Hotel Lycium 31-27

Kosárlabda

Férfi NB I:
Pécsi VSK-Kecskeméti KSE 81-83, kétszeri h. u.
Zalakerámia-ZTE KK – Soproni KC 89-77
Debreceni Egyetem KE – Marso-Vagép NYKK 63-79

Női NB I:
MKB-Euroleasing Sopron – BEAC-Újbuda 81-40
Szeviép-Szeged – Atomerőmű KSC 94-64
SEAT Lami Véd Győr – Ceglédi EKK 118-40
ZTE NKK-Szolnoki NKK 89-70

Labdarúgás

Soproni Liga:
Kaposvár-Újpest 2-0
Nyíregyháza -Diósgyőr 1-1
Haladás-Budapest Honvéd 2-2
Paksi-Kecskeméti TE-ERECO 2-1

Premier League:
Aston Villa-Chelsea 2-1
Stoke City–West Ham 2-1
Sunderland–Liverpool 1-0
Arsenal–Birmingham 3-1
Everton–Wolverhampton 1-1
Manchester United–Bolton 2-1
Portsmouth–Tottenham 1-2

Bundesliga:
Stuttgart-Schalke 1-2
1. FC Köln-Mainz 1-0
Eintracht Frankfurt-Hannover 2-1
Freiburg-Bayern München 1-2
Nürnberg-Hertha BSC 3-0
Werder Bremen-Hoffenheim 2-0
Hamburg-Bayer Leverkusen 0-0

Serie A:
Genoa-Internazionale 0-5
Juventus-Fiorentina 1-1

Primera División:
Deportivo La Coruna-Sevilla 1-0
Valencia-Barcelona 0-0
Real Madrid-Valladolid 4-2

Holland bajnokság:
Ajax Amsterdam-Willem II Tilburg 4-0
NAC Breda-Vitesse Arnheim 4-0
Twente Enschede-AZ Alkmaar 3-2
PSV Eindhoven-SC Heerenveen 1-0

Ligue 1:
Auxerre-Girondins Bordeaux 1-0
AS Nancy-Olympique Marseille 0-3
Le Mans-Boulogne-sur-Mer 1-1
Montpellier – Saint-Etienne 2-1
Olympique Lyon-Sochaux 0-2
Valenciennes-Grenoble 2-0

NB II:
Keleti csoport:
Hajdúböszörmény – DVSC II 1-0
Szolnok-Vecsés 3-1
Kazincbarcika-BKV Előre 1-1

Nyugati csoport:
Hévíz-Gyirmót 0-2
Tatabánya-Honvéd II 4-0
Ajka-Budaörs 2-1
Szigetszentmiklós-Barcs 0-1
Kozármisleny-Pécs 2-1

Argentin bajnokság (Apertura):
San Lorenzo-Rosario Central 1-0
Lanus-Velez Sarsfield 1-1

Motorsport

Ausztrál Nagydíj
2. szabadedzés
125 kcm:
1. Bradley Smith (brit, Aprilia) 1:39.756
2. Nicolas Terol (spanyol, Aprilia) +0.281
3. Simone Corsi (olasz, Aprilia) +0.537

250 kcm:
1. Mattia Pasini (olasz, Aprilia) 1:34.021 263.842
2. Raffaele De Rosa (olasz, Honda) +0.323
3. Mike Di Meglio (francia, Aprilia) +0.396

20. Németh Balázs (Aprilia) +4.250
22. Tóth Imre (Aprilia) +4.958

MotoGP:
1. Casey Stoner (ausztrál, Ducati) 1:30.626 326.189
2. Dani Pedrosa (spanyol, Honda) +0.048
3. Valentino Rossi (olasz, Yamaha) +0.275

15. Talmácsi Gábor (Honda) +2.845

Időmérő
125 kcm:
1. Pol Espargaro (spanyol, Derbi) 1:37.770
2. Nicolas Terol (spanyol, Aprilia) 0.279
3. Julian Simon (spanyol, Aprilia) +0.297

250 kcm:
1. Raffaele De Rosa (olasz, Honda) 1:33.389
2. Marco Simoncelli (olasz, Gilera) +0.225
3. Aojama Hirosi (japán, Honda) +0.244

21. Németh Balázs (Aprilia) +4.136
23. Tóth Imre (Aprilia) +4.957

MotoGP:
1. Casey Stoner (ausztrál, Ducati) 1:30.341
2. Valentino Rossi (olasz, Yamaha) +0.050
3. Dani Pedrosa (spanyol, Honda) +0.729

16. Talmácsi Gábor (Aprilia) +2.411

Röplabda

Női extraliga:
Ifjúsági-válogatott – Vasas Duna Autó Óbuda 3-0

Férfi extraliga:
Ifjúsági-válogatott – Company Nyelviskola-Veszprémi RC 1-3

Tenisz

Sanghaj, férfi torna, elődöntő:
Davigyenko (orosz, 6.)-Djokovics (szerb, 2.) 4:6, 6:4, 7:6

Oszaka, női torna, elődöntő:
Stosur (ausztrál, 3.)-Wozniacki (dán, 1.) 6:0, 4:6, 6:4
Schiavone (olasz, 4.)-Mirza (indiai) 6:2, 6:1

Linz, női torna, elődöntő:
Wickmayer (belga, 3.)-Pennetta (olasz, 1.) 7:6, 6:3
Kvitova (cseh)-A. Radwanska (lengyel, 2.) 6:3, 6:2

Torna

Vb, férfiak
Lólengés:
1. Csang Hung-tao (kínai) 16,200
2. Berki Krisztián 16,075
3. Prashanth Sellathurai (ausztrál) 15,400

Talaj:
1. Marian Dragulescu (román) 15,700
2. Cou Kaj (Zou Kai, kínai) 15,675
3. Alexander Shatilov (izraeli) 15,575

Gyűrű:
1. Jan Ming-jong (Yan Mingyong, kínai) 15,675 p
2. Jordan Jovcsev (bolgár) 15,575
3. Olekszandr Vorobjov (ukrán) 15,550

Nők
Ugrás:
1. Kayla Williams (amerikai) 15,087
2. Ariella Kaeslin (svájci) 14,525
3. Youna Dufournet (francia) 14,450

Felemás korlát:
1. Ho Ko-hszin (kínai) 16,000
2. Curumi Koko (japán) 14,875
3. Ana Porgras (román) 15,675
3. Rebecca Bross (amerikai) 14,675

Vízilabda

Ob I:
OSC-FTC Fisher Klíma 7-10
UNIQA-UTE – Szeged Beton Vízilabda Egylet 5-12
Bodrogi Bau-IOS-Szentesi VK – Domino Honvéd 3-13
Pécsi Vízmű PVSK Füszért – TEVA-VasasPlaket 8-14
BVSC-Zugló-Atlantis Casino – ZF-Eger 6-11

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Kecskemét, 2017. március 3.
Stadler József akasztói vállalkozó az ellene költségvetési csalás bûntette és magánokirat-hamisítás vétsége miatt indított büntetõper tárgyalásán a Kecskeméti Törvényszéken 2017. március 3-án. A bíróság a vádlottat öt év börtönbüntetésre ítélte.
MTI Fotó: Ujvári Sándor
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.