Élet-Stílus

Hétfői sporteredmények

admin
admin

2009. 10. 12. 17:38

A hetedik helyen kiemelt Czink Melinda legyőzte a hazai közönség előtt szereplő Fuda Rjokót a 220 ezer dollár összdíjazású oszakai női tenisztorna 1. fordulójában hétfőn, és így bejutott a 16 közé.

Amerikai foci

NFL, alapszakasz:
Baltimore Ravens–Cincinnati Bengals 14-17
Buffalo Bills–Cleveland Browns 3-6
Carolina Panthers–Washington Redskins 20-17
Detroit Lions–Pittsburgh Steelers 20-28
Kansas City Chiefs–Dallas Cowboys 20-26 – hosszabbítás után
New York Giants–Oakland Raiders 44-7
Philadelphia Eagles–Tampa Bay Buccaneers 33-14
St. Louis Rams–Minnesota Vikings 10-38
San Francisco 49ers–Atlanta Falcons 10-49
Arizona Cardinals–Houston Texans 28-21
Denver Broncos–New England Patriots 20-17 – hu.
Seattle Seahawks–Jacksonville Jaguars 41-0
Tennessee Titans–Indianapolis Colts 9-31

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
New York Rangers-Anaheim Ducks 3-0
Vancouver Canucks-Dallas Stars 4-3, büntetőkkel

Labdarúgás

Világbajnoki selejtezők, Dél-Amerika, 17. forduló:
Bolívia-Brazília 2-1

Az állás: 1. (már továbbjutott) Brazília 33 pont (33-11), 2. (már továbbjutott) Paraguay 33 (24-14), 3. (már továbbjutott) Chile 30, 4. Argentína 25, 5. Uruguay 24, 6. Ecuador 23, 7. Venezuela 21, 8. Kolumbia 20, 9. Bolívia 15, 10. Peru 10

Világbajnoki selejtezők, Afrika, 5. forduló

A csoport:
Gabon-Marokkó 3-1
Kamerun-Togo 3-0

A csoport állása 5 forduló után: 1. Kamerun 10 pont, 2. Gabon 9, 3. Togo 5, 4. Marokkó 3

B csoport:
Nigéria-Mozambik 1-0
Tunézia-Kenya 1-0

A csoport állása: 1. Tunézia 11 pont, 2. Nigéria 9, 3. Mozambik 4, 4. Kenya 3

C csoport:
Algéria-Ruanda 3-1
Zambia-Egyiptom 0-1

Az állás: 1. Algéria 13 pont, 2. Egyiptom 10, 3. Zambia 4, 4. Ruanda 1

D csoport:
Mali-Szudán 1-0
Benin-Ghána 1-0

Az állás: 1. (és már továbbjutott) Ghána 12 pont, 2. Mali 8, 3. Benin 7, 4. Szudán 1

E csoport:
Guinea-Burkina Faso 1-2
Malawi-Elefántcsontpart 1-1

A csoport állása: 1. (és már továbbjutott) Elefántcsontpart 13 pont, 2. Burkina Faso 9, 3. Malawi 4, 4. Guinea 3

Tenisz

Oszaka, női torna, 1. forduló (a 16 közé jutásért):
Schiavone (olasz, 4.)-Kremer (luxemburgi) 7:5, 6:2
Czink (7.)-Fuda (japán) 6:4, 6:4
Johansson (francia)-Svedova (kazah, 8.) 7:5, 2:6, 7:5
O’Brien (brit)-Glatch (amerikai) 6:3, 6:4
Mirza (indiai)-Peer (izraeli, 5.) 3:6, 6:3, 6:4
V. Kutuzova (ukrán)-M. Kirilenko (orosz) 6:2 után feladta

Sanghaj, férfi torna, 1. forduló (a 32 közé jutásért):
Gonzalez (chilei, 10.)-Zverev (német) 7:5, 6:7, 2:2-nél feladta
Stepanek (cseh, 13.)-Ferrero (spanyol) 6:3, 6:0
Robredo (spanyol, 14.)-Llodra (francia) 6:1, 6:4
Ferrer (spanyol, 16.)-Gasquet (francia) 6:4, 6:3
Blake (amerikai)-Karlovic (horvát) 3:6, 7:6, 6:3
Bellucci (brazil)-Chiudinelli (svájci) 7:6, 6:4
Mayer (német)-Petzschner (német) 6:3, 6:2
Wawrinka (svájci)-Kubot (lengyel) 2:6, 7:6, 7:6
Schüttler (német)-Vassallo (argentin) 6:4, 3:6, 7:6
Szafin (orosz)-Kung (kínai) 6:4, 6:4
Fognini (olasz)-Gulbis (lett) 7:6 (7-3), 6:3

Vízilabda

Ob I:
FTC Fisher Klíma – Szolnoki Főiskola-KÖZGÉP VSC 9-7

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.