Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2009. 10. 11. 18:33

A második helyen kiemelt szerb Novak Djokovic nyerte a férfiak versenyét a pekingi keménypályás tenisztornán, miután a vasárnapi, esőszünettel tarkított döntőben két szettben legyőzte a horvát Marin Cilicet.

Atlétika

Birmingham, félmaratoni világbajnokság
Férfiak:
1. Zersenay Tadese (Eritrea) 59:35 p
2. Benard Kiprop Kipyego (Kenya) 59:59
3. Dathan Ritzenhein (Egyesült Államok) 1:00:00 ó

Nők:
1. Mary Jepkosgei Keitany (Kenya) 1:06:36 ó
2. Philes Moora Ongori (Kenya) 1:07:38
3. Aberu Kebede (Etiópia) 1:07:39

Chicago Marathon
Férfiak:
1. Samuel Wanjiru (kenyai) 2:05:41 ó
2. Abderrahim Gumri (marokkói) 2:06:04
3. Vincent Kipruto (kenyai) 2:06:08

Nők:
1. Lilija Sobukova (orosz) 2:25:56 ó
2. Irina Mikitenko (német) 2:26:31
3. Lidia Grigorjeva (orosz) 2:26:47

Jégkorong

Osztrák bajnokság:
Medvescak Zagreb (horvát) – Sapa Fehérvár AV19 3-4

MOL Liga:
SC Csíkszereda-Ferencváros 6-2
Miskolci Jegesmedvék-Brasov (romániai) 6-4
Vasas Bp. Stars-Újpest 0-3

NHL, alapszakasz:
Toronto Maple Leafs-Pittsburgh Penguins 2-5
San Jose Sharks-Minnesota Wild 4–2
Boston Bruins-New York Islanders 4–3 – szétlövéssel
St. Louis Blues-Los Angeles Kings 1–2
Ottawa Senators-Atlanta Thrashers 4–2
Edmonton Oilers-Montreal Canadiens 3–2
Florida Panthers-New Jersey Devils 2–3
Nashville Predators-Buffalo Sabres 0–1
Philadelphia Flyers–Anaheim Ducks 2–3 – szétlövéssel
Chicago Blackhawks-Colorado Avalanche 4–3 – szétlövéssel
Detroit Red Wings-Washington Capitals 3–2
Phoenix Coyotes-Columbus Blue Jackets 0–2
Tampa Bay Lightning-Carolina Hurricanes 5–2

Kézilabda

Férfi Bajnokok Ligája, 2. forduló, B csoport:
Chambéry (francia)-MKB Veszprém 19-29
Velenje (szlovén)-Boszna Szarajevó (bosnyák) 30-29

Az állás: 1. Rhein-Neckar 3 pont (61-58), 2. Kielce 3 (52-50), 3. MKB Veszprém 2 (58-51), 4. Szarajevó 2 (53-53), 5. Velenje 2 (51-52), 6. Chambéry 0

Kosárlabda

Jekatyerinburg, négyes torna, 3. forduló:
Praha (cseh) – MKB-Euroleasing Sopron 77-65
Egyesült Államok-Jekatyerinburg (orosz) 78-63

A végeredmény:
1. Egyesült Államok
2. Jekatyerinburg
3. Praha
4. Sopron

Férfi NBI:
Debreceni Egyetem KE-Atomerőmű SE 80-97
Marso-Vagép NYKK – Pécsi VSK-PANNONPOWER 71-87

Labdarúgás

Világbajnoki selejtezők
Dél-Amerika, 17. forduló:
Kolumbia-Chile 2-4
Ecuador-Uruguay 1-2
Venezuela-Paraguay 1-2
Argentína-Peru 2-1

Az állás: 1. (már továbbjutott) Brazília 33 pont (32-9), 2. (már továbbjutott) Paraguay 33 (24-14), 3. (már továbbjutott) Chile 30, 4. Argentína 25, 5. Uruguay 24, 6. Ecuador 23, 7. Venezuela 21, 8. Kolumbia 20, 9. Bolívia 12, 10. Peru 10

CONCACAF-Zóna, 9. forduló:
Mexikó-El Salvador 4-1
Costa Rica-Trinidad és Tobago 4-0
Honduras-Egyesült Államok 2-3

Az állás: 1. (már továbbjutott) Egyesült Államok 19 pont, 2. (már továbbjutott) Mexikó 18, 3. Costa Rica 15, 4. Honduras 13, 5. El Salvador 8, 6. Trinidad és Tobago 5
A dél-amerikai ötödik pótselejtezőt vív majd a CONCACAF-zóna negyedik helyezettjével.

NB II, 10. forduló
Keleti csoport:
Békéscsaba – Vác-Újbuda 2-3
DVSC-TEVA II – Bőcs 1-1
Mezőkövesd-Szolnok 3-2
BKV Előre-Makó 0-1
Baktalórántháza-Kazincbarcika 2-3
Cegléd-REAC 2-3
Vecsés-Hajdúböszörmény 1-1

Nyugati csoport:
Barcs-Győri ETO FC II 1-5
Kaposvölgye-Szigetszentmiklós 3-2
Budapest Honvéd II-Ajka 1-4
BFC Siófok-Kozármisleny 0-2
Videoton FC II-ZTE FC II 4-2
Pécs-Hévíz 4-0

Motorsport

Komló-rali, végeredmény:
1. Hideg Krisztián, Notheisz Ivett (Mitsubishi Lancer Evo VI) 1:18:24.1 ó
2. Kazár Miklós, Szőke Tamás (Subaru Impreza WRC) 1:18:49.0 ó
3. ifj. Érdi Tibor, Rubóczky Attila (Subaru Impreza WRC) 1:19:05.3 ó

A bajnokság végeredménye:
1. Herczig Norbert, Baranyai László (Subaru Impreza WRC) 105 pont
2. Turán Frigyes, Zsiros Gábor (Peugeot 307 WRC) 81 pont
3. ifj. Érdi Tibor, Rubóczky Attila (Subaru Impreza WRC) 76 pont

Röplabda

Férfi Extraliga:
HPQ-Szegedi RSE – Kalo-Méh-Kecskeméti SE 0-3
MAFC-BME-Mapei – Company Nyelviskola-Veszprémi RC 1-3

Női Extraliga:
BSE-FCSM – TEVA-Gödöllői RC 3-0
Albrecht-Miskolci VSC-MISI – Békéscsabai RSE 0-3

Tenisz

Budapest, Tennis Classics
Döntő:
Henri Leconte (francia)-Pat Cash (ausztrál) 4:6, 6:3, 10-7 – döntő rövidítés

A 3. helyért:
Stefan Edberg (svéd)-Yannick Noah (francia) 6:3, 6:4

Peking, döntők
Férfiak
Djokovic (szerb, 2.)-Cilic (horvát, 8.) 6:2, 7:6

Nők:
Kuznyecova (orosz, 6.)-A. Radwanska (lengyel, 12.) 6:2, 6:4

Tokió, férfi torna, döntő:
Tsonga (francia, 2.)-Juzsnij (orosz) 6:3, 6:3

Sanghaj, férfi torna, 1. forduló:
Lopez (spanyol) – Garcia-Lopez (spanyol) 6:3, 6:4
Cseng (Zheng, kínai)-Sela (izraeli) 2:6, 6:1, 6:4
Kunyicin (orosz)-Andrejev (orosz) 6:7, 6:4, 6:2
Beck (német)-Acasuso (argentin) 7:6, 1:0-nál feladta

Vízilabda

Férfi Euroliga, 1. selejtezőcsoport:
CN Marseille (francia) – Domino Honvéd 8-13
ASC Duisburg (német)-WC Tirol (osztrák) 24-7

A csoport végeredménye: 1. (továbbjutott) Domino Honvéd 9 pont, 2. (továbbjutott) Marseille 6, 3. Duisburg 3, 4. Tirol 0
A Honvédra az első körös siker után újabb selejtező vár: a hétfői sorsolást követően derül ki, hogy hol és kikkel csatázik majd az október 23. és 25. között esedékes, 2. kvalifikációs fordulóban.

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Fotó: Fülöp Dániel Mátyás/24.hu
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.