Élet-Stílus

Szerdai sporteredmények

admin
admin

2009. 10. 07. 19:02

A Bajnokok Ligája csoportkörében érdekelt Debrecen szerdán 8-2-re nyert a harmadosztályú Nyírmada otthonában a labdarúgó Magyar Kupa 4. fordulójában.

Jégkorong

NHL:
Toronto Maple Leafs-Ottawa Senators 1-2
Philadelphia Flyers-Washington Capitals 6-5, h.u.
Edmonton Oilers-Dallas Stars 5-4, szétlövéssel
Carolina Hurricanes-Tampa Bay Lightning 2-1, szétlövéssel
Minnesota Wild-Anaheim Ducks 4-3, h.u.
Calgary Flames-Montreal Canadiens 4-3
Los Angeles Kings-San Jose Sharks 6-4

Kézilabda

Női NBI:
FTC-RightPhone – Mondi-Békéscsaba 27-30

Labdarúgás

Magyar Kupa, 4. forduló (a 16 közé jutásért):
Vác-Újbuda (NB II)-Budapest Honvéd 0-2
Nyírmadai ISE (NB III) – DVSC-TEVA 2-8
Gyirmót (NB II)-Kaposvári Rákóczi 1-1

U20-as vb, nyolcaddöntő:
Brazília-Uruguay 3-1
Egyesült Arab Emírségek-Venezuela 2-1
Németország-Nigéria 3-2

Női Bajnokok Ligája, 1. forduló, visszavágó:
Bayern München (német)-Viktória FC Szombathely 4-2
Továbbjutott: a Bayern München 9-2-es összesítéssel

Tenisz

Peking, női torna, 3. forduló:
Pavljucsenkova (orosz)-Wozniak (kanadai) 6:4, 6:4
Kuznyecova (orosz, 6.)-A. Bondarenko (ukrán) 6:3, 4:6, 6:0
Pavljucsenkova (orosz)-Wozniak (kanadai) 6:4, 6:4
Peng (kínai)-Sarapova (orosz) 6:2 6:4

Két sima szettben kikapott Sarapova (MTI/EPA)

Két sima szettben kikapott Sarapova (MTI/EPA)

Peking, férfi torna, 2. forduló:
Cilic (horvát, 8.)-Benneteau (francia) 6:2, 2:6, 6:0
Davigyenko (orosz, 4.)-Kohlschreiber (német) 6:1, 6:0
Cilic (horvát, 8.)-Benneteau (francia) 6:2, 2:6, 6:0

Tokió, férfi torna, 1. forduló:
Tsonga (francia, 2.)-Zverev (német) 6:4, 6:3
Gulbis (lett)-Stepanek (cseh, 6.) 6:4, 6:4
Gasquet (francia)-Petzschner (német) 6:3, 6:2
Monaco (argentin) – Garcia-Lopez (spanyol) 5:0-nál feladta
Beck (német)-Schüttler (német) 6:3, 4:6, 7:6
Juzsnij (orosz)-Bellucci (brazil) 6:2, 6:3

2. forduló:

Wawrinka (svájci, 7.)-Greul (német) 6:3, 6:2

Vívás

Vb, férfi párbajtőr, csapat
Döntő:
Franciaország-Magyarország 45-41

A végeredmény:
1. Franciaország
2. Magyarország (Imre, Boczkó, Rédli, Somfai)
3. Lengyelország

Női tőr, csapat
Döntő:
Olaszország-Oroszország 45-33

A végeredmény:
1. Olaszország
2. Oroszország
3. Németország

10. Magyarország (Varga G., Knapek, Kreiss, Varga K.)

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.