Élet-Stílus

Szerdai sporteredmények

admin
admin

2009. 08. 19. 22:59

A bajnoki címvédő Manchester United labdarúgócsapata 1-0-ás vereséget szenvedett az élvonalba feljutott Burnley vendégeként az angol Premier League második fordulójának szerda esti mérkőzésén.

Atlétika

Berlin, világbajnokság
Férfiak
1500 m:
1. Juszuf Szaed Kamel (Bahrein) 3:35.93 perc
2. Deresse Mekonnen (Etióp) 3:36.01
3. Bernard Lagat (Egyesült Államok) 3:36.20

Diszkoszvetés:
1. Robert Harting (Németország) 69,43 méter
2. Piotr Malachowski (Lengyelország) 69,15
3. Gerd Kanter (Észtország) 66,88

6. Kővágó Zoltán 65,17

Nők
800 m:
1. Caster Semenya (Dél-Afrikai Köztársaság) 1:55.45 perc
2. Janeth Jepkosgei Busienei (Kenya) 1:57.90
3. Jennifer Meadows (Nagy-Britannia) 1:57.93

100 m gát:
1. Brigitte Foster-Hylton (Jamaica) 12.51 mp
2. Priscilla Lopes-Schliep (Kanada) 12.54
3. Delloreen Ennis-London (Jamaica) 12.55

Miskolc, tájfutó világbajnokság, középtáv döntők
Nők:
1. Dana Brozkova (Csehország) 37:09
2. Marianne Andersen (Norvégia) 37:19
3. Simone Niggli (Svájc)37:58

37. Kelemen Bernadett 48:45
43. Makrai Éva 50:50

Férfiak:
1. Thierry Gueorgiou (Franciaország) 37:14
2. Daniel Hubman (Svájc) 37:42
3. Matthias Merz (Svájc) 38:10

26. Kovács Ádám 42:18
44. Domonyik Gábor 48:52

Kézilabda

Győr, női junior Európa-bajnokság, középdöntő:
I. csoport:
Magyarország-Spanyolország 25-19 (12-10)
Norvégia-Franciaország 27-25

A végeredmény: 1. Magyarország 6 pont (77-60), 2. Norvégia 6 (73-68), 3. Franciaország 2, 4. Spanyolország 0

II. csoport:
Svédország-Németország 39-31
Oroszország-Hollandia 26-26

A végeredmény: 1. Németország 4 pont, 2. Oroszország 3, 3. Hollandia 3, 4. Svédország 2

Kosárlabda

WNBA:
Detroit Shock-Seattle Storm 75-79
Chicago Sky-Phoenix Mercury 99-106
Los Angeles Sparks-Washington Mystics 72-69

Labdarúgás

Bajnokok Ligája-selejtező, 4. forduló, első mérkőzések
Bajnokok ága:
Levszki Szófia (bolgár)-DVSC-TEVA 1-2
FC Salzburg (osztrák)-Maccabi Haifa (izraeli) 1-2
FK Ventspils (lett)-FC Zürich (svájci) 0-3

Nem bajnokok ága:
Olympique Lyon (francia)-RSC Anderlecht (belga) 5-1
Panathinaikosz (görög)-Atlético Madrid (spanyol) 2-3

Premier League, 2. forduló:
Birmingham City-Portsmouth 1-0
Burnley-Manchester United 1-0
Hull City-Tottenham Hotspur 1-5
FC Liverpool-Stoke City 4-0

Ligakupa
A csoport:
MTK Budapest-Ferencváros 0-1
Diósgyőri VTK – Kecskeméti TE-ERECO 0-3
Vasas-Nyíregyháza Spartacus 1-3

B csoport:
ZTE FC-Paksi FC 3-1
Videoton FC-Kaposvári Rákóczi 4-1
Győri ETO FC-Lombard FC Pápa 4-1

Műrepülés

Red Bull Air Race, időmérőedzés, végeredmény:
1. Kirby Chambliss (Egyesült Államok) 1:11.14 perc
2. Hannes Arch (Ausztria) 1:11.48
3. Matt Hall (Ausztrália) 1:12.01

8. Besenyei Péter 1:13.43

Tenisz

Cincinnati, férfi torna
1. forduló:
Garcia-Lopez (spanyol) – Verdasco (spanyol, 11.) 7:6, 7:6
Melzer (osztrák)-Lopez (spanyol) 5:7, 7:6, 7:6
Juzsnij (orosz)-Hanescu (román) 7:5, 6:2
Berdych (cseh)-Gonzalez (chilei, 10.) 6:4 – feladta
Hewitt (ausztrál)-Söderling (svéd, 12.) 3:6, 7:6, 6:3
Seppi (olasz)-Hernych (cseh) 3:6, 6:4, 6:1
Guccione (ausztrál)-Kohlschreiber (német) 7:5, 2:6, 6:3
Kunyicin (orosz)-Blake (amerikai) 7:6, 6:7, 6:4
Petzschner (német)-Bolelli (olasz) 7:6, 6:3
Isner (amerikai)-Haas (német) 7:6, 5:7, 7:6

2. forduló:
Federer (svájci, 1.)-Acasuso (argentin) 6:3, 7:5
Djokovic (szerb, 4.)-Ljubicic (horvát) 7:6, 6:4
Guccione (ausztrál)-Tsonga (francia, 7.) 7:6, 6:2
Simon (francia, 9.)-Andrejev (orosz) 7:6, 6:7, 6:1
Ferrer (spanyol)-Cilic (horvát, 14.) 7:6, 6:2
Mathieu (francia)-Karlovic (horvát) 7:6, 6:4
Garcia-Lopez (spanyol)-Juzsnij (orosz) 7:5, 6:3

Toronto, női torna
1. forduló:
Ivanovics (szerb, 11.)-Rybarikova (szlovák) 2:6, 6:3, 6:2
Cibulkova (szlovák, 16.)-Errani (olasz) 6:4, 6:2
Safarova (cseh)-Kanepi (észt) 6:4, 7:6
Kudrjavceva (orosz)-Coin (francia) 2:6, 6:1, 7:6
Peer (izraeli)-Niculescu (román) 6:4, 4:6, 7:6
Cseng (kínai)-Vesznyina (orosz) 6:3, 6:2
Azarenka (fehérorosz, 9.)-Peng Suaj (kínai) 6:3, 6:3
Pennetta (olasz, 12.)-Kiriljenko (orosz) 6:3, 6:3
Razzano (francia)-Makarova (orosz) 6:7, 6:0, 6:2
Klejbanova (orosz)-Wozniak (kanadai) 6:4, 6:4
Svedova (kazah)-Hantuchova (szlovák) 7:6, 7:6
Clijsters (belga)-Baltacha (német) 6:3, 6:4

2. forduló:
A. Radwanska (lengyel, 14.)-Szávay 6:1, 6:1
K. Bondarenko (ukrán)-V. Williams (amerikai, 3.) 1:6, 7:5, 6:4
Stosur (ausztrál)-Kuznyecova (orosz, 6.) 6:4, 6:3
Rezai (francia)-Szafina (orosz, 1.) 3:6, 6:2, 6:4
Peer (izraeli)-Schiavone (olasz) 7:6, 6:4
Zvonareva (orosz, 7.)-Vinci (olasz) 6:3, 6:3
Bondarenko (ukrán)-Kudrjavceva (orosz) 6:3, 6:0
Gyementyeva (orosz, 4.)-Szugijama (japán) 6:3, 6:2
Cseng (Zheng, kínai)-Wozniacki (dán, 8.) 7:5, 6:3

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Mentőkhöz menekült az elkószált 14 éves kutya

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.