Élet-Stílus

Pénteki sporteredmények

admin
admin

2009. 08. 07. 21:19

Az első helyen kiemelt világelső Dinara Szafina a harmadik fordulóban búcsúzott a Los Angeles-i női tornán.

Kosárlabda

WNBA, alapszakasz:
San Antonio Silver Stars-Atlanta Dream 84-92
Los Angeles Sparks-Seattle Storm 79-75

Labdarúgás

Soproni Liga:
Nyíregyháza-Ferencváros 3-1

NB II

Nyugati csoport:
Budapest Honvéd II-Szigetszentmiklós 2-2

Hollandia, Eredivisie:
Nijmegen-Heerenveen 4-1

BL-selejtező, 4. kör

Párosítások, bajnokok:
Sheriff Tiraszpol (moldáv)-Olympiakosz (görög)
Salzburg (osztrák)-Maccabi Haifa (izraeli)
Ventspils (lett)-FC Zürich (svájci)
FC Kobenhavn (dán)-APOEL Nicossia (ciprusi)
Levszki Szófia (bolgár)-Debreceni VSC
Nem bajnokok:
Lyon (francia)-Anderlecht (belga)
Celtic (skót)-Arsenal (angol)
Timisoara (román)-Stuttgart (német)
Sporting (portugál)-Fiorentina (olasz)
Panatinaikosz (görög)-Atlético (spanyol)

EL-selejtező
A 4. selejtező párosítása:
PAOK Szaloniki (görög)-Heerenveen (holland)
Dinamo Zagreb (horvát)-Hearts (skót)
Werder (német)-Aktobe (kazah)
Everton (angol)-Sigma Olomouc (cseh)
BATE Boriszov (fehérorosz)-Litex Lovecs (bolgár)
Breda (holland)-Villarreal (spanyol)
Lech Poznan (lengyel)-FC Bruges (belga)
Fulham (angol)-Amkar Perm (orosz)
Galatasaray (török)-Levadia Tallinn (észt)
Teplice (cseh)-Hapoel Tel-Aviv (izraeli)
Metalurg Donyeck (ukrán)-Austria Wien (osztrák)
Twente (holland)-Agdam Baku (azeri)
Roma (olasz)-FC Kosice (szlovák)
Dinamo Moszkva (orosz)-CSZKA Szófia (bolgár)
Genk (belga)-Lille (francia)
PSV (holland)-Yehuda Tel Aviv (izraeli)
Lazio (olasz)-Elfsborg (svéd)
Trabzonspor (török)-Toulouse (francia)
Partizan Beograd (szerb)-Zilina (szlovák)
FK Baku (azeri)-Basel (svájci)
Ajax (holland)-Slovan Bratislava (szlovák)
Sahtar Donyeck (ukrán)-Sivasspor (török)
Bröndby (dán)-Hertha (német)
Athletic Bilbao (spanyol)-Tromsö (norvég)
FK Szarajevo (bosnyák)-CFR Cluj (román)
Rapid Wien (osztrák)-Aston Villa (angol)
Steaua Bucuresti (román)-St Patrick’s (ír)
Sparta Praha (cseh)-Maribor (szlovén)
Zenit (orosz)-Nacional (portugál)
Genoa (olasz)-Odense (dán)
Dinamo Bucuresti (román)-Slovan Liberec (cseh)
Guingamp (francia)-Hamburg (német)
Sion (svájci)-Fenerbahce (török)
Sturm Graz (osztrák)-Metaliszt Harkov (ukrán)
Slavia Praha (cseh)-Crvena zvezda (szerb)
Benfica (portugál)-Vorskla (ukrán)
Vaslui (román)-AEK Athén (görög)
Stabaek (norvég)-Valencia (spanyol)
Az első mérkőzéseket augusztus 20-án rendezik, míg a visszavágókra egy héttel később kerül sor. A párharcok továbbjutói a 48 csapatos főtáblára kerülnek.

EL-selejtező, 3. kör, visszavágók
Csütörtöki mérkőzések:

Szarajevo (bosnyák)-Helsingborg (svéd) 2-1
Továbbjutott: a Szarajevo, 3-3-as összesítéssel, büntetőkkel
Crvena zvezda (szerb)-Dinamo Tbliszi (grúz) 5-2
Tj: a Crvena zvezda 5-4-es összesítéssel.
Motherwell (skót)-Steaua (román) 1-3
Tj: a Steaua 6-1-es összesítéssel.
PAOK Szaloniki (görög)-Valerenga (norvég) 0-1
Tj: a PAOK 2-2-es összesítéssel.
Fulham (angol)-Vetra Vilnius (litván) 3-0
Tj: a Fulham 6-0-s összesítéssel.
Hajduk Split (horvát)-Zilina (szlovák) 0-1
Tj: a Zilina, 2-1-es összesítéssel.
Pacos Ferreira (portugál)-Yehuda Tel-Aviv (izraeli) 0-1
Tj: a Yehuda, 2-0-s összesítéssel.
A 3. körből továbbjutóknak még egy párharcot kell nyerniük a 48 csapatos főtáblára jutáshoz.

Tenisz

Férfi torna, Washington
3. forduló:
Roddick (amerikai, 1.)-Querrey (amerikai, 16.) 7:6, 6:4
Del Potro (argentin, 2.)-Hewitt (ausztrál) 6:4, 3:6, 7:6
Gonzalez (chilei, 4.)-Odesnik (amerikai) 6:2, 6:4
Söderling (svéd, 5.)-Gicquel (francia) 7:5, 5:7, 6:3
Berdych (cseh, 8.)-Petzschner (német) 4:6, 6:3, 6:3
Haas (német, 10.)-Ferrero (spanyol) 7:5, 2:6, 6:1
Karlovic (horvát, 11.)-Devvarman (indiai) 7:5, 6:1
Isner (amerikai)-De Chaunac (francia) 6:2, 6:4

Női torna, Los Angeles
3. forduló:
Cseng (kínai, 14.)-Szafina (orosz, 1.) 7:5, 4:6, 6:4
Zvonarjova (orosz, 2.)-Wickmayer (belga) 7:6, 4:6, 6:4
Pennetta (olasz, 10.)-Petrova (orosz, 5.) 6:3, 6:3
Stosur (ausztrál, 13.)-Ivanovics (szerb, 6.) 6:3, 6:2
A. Radwanska (lengyel, 8.)-Csakvetadze (orosz) 6:3, 6:2
U. Radwanska (lengyel)- Li (kínai, 12.) – fa.
Cirstea (román)-Lisicki (német, 17.) 6:3, 1:0 – fa.
Sarapova (orosz)-Bondarenko (ukrán) 4:6, 6:0, 6:3

Vitorlázás

Repülőhollandi-vb, Medemblik:
1. Jü. Boysen-Möller, Ja. Boysen-Möller (Dánia) 11 pont
2. Majthényi Szabolcs, Domokos András 13
3. B. Van der Pol, M. van der Pol (Hollandia) 14

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Megszólalt Havas Henrik

Miniature figures near Bitcoin physical coin. Futures on Bitcoins increased by more than 20% after their American debut on the Chicago Cboe Futures Exchange.  (Photo by Manuel Romano/NurPhoto)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.