Élet-Stílus

Szerdai sporteredmények

admin
admin

2009. 07. 29. 21:35

Ferencváros hazai környezetben Ferenczi István két góljával nyert a Diósgyőr ellen a labdarúgó Ligakupa A csoportjának második fordulójában.

Labdarúgás

Bajnokok Ligája, selejtező, 3. kör, 1. mérkőzés
Nem bajnokok ága:
Celtic Glasgow (skót)-Dinamo Moszkva (orosz) 0-1
Sporting Lisboa (portugál)-Twente Enschede (holland) 0-0
Sahtar Donyeck (ukrán)-FC Timisoara (román) 2-2

Bajnokok ága:
FK Ventspils (lett)-BATE Boriszov (fehérorosz) 1-0
Levadia Tallinn (észt) – DVSC-TEVA 0-1
APOEL Nicosia (ciprusi)-Partizan Beograd (szerb) 2-0
Sheriff Tiraspol (moldovai)-Slavia Praha (cseh) 0-0
Slovan Bratislava (szlovák)-Olimpiakosz Pireusz (görög) 0-2
FC Zürich (svájci)-NK Maribor (szlovén) 2-3
FC Köbenhavn (dán)-Stabaek IF (norvég) 3-1
FC Salzburg (osztrák)-Dinamo Zagreb (horvát) 1-1

Ligakupa, 2. forduló
A csoport:
Vasas-MTK Budapest 2-1
Nyíregyháza Spartacus – Kecskeméti TE-ERECO 2-0
Ferencváros-Diósgyőri VTK 2-0

B csoport:
Kaposvári Rákóczi-Paksi FC 0-1
Lombard FC Pápa-ZTE FC 5-2
Videoton FC-Győri ETO FC 1-1

Tenisz

Los Angeles, férfi torna, 1. forduló:
Kunyicin (orosz, 5.)-Devvarman (indiai) 7:5, 6:2
Querrey (amerikai, 6.)-Isztomin (üzbég) 6:2, 6:0
Isner (amerikai)-Becker (német, 7.) 7:6, 7:6
Szafin (orosz, 8.)-Ginepri (amerikai) 3:6, 6:3, 6:4

Umag, férfi torna, 1. forduló:
Davigyenko (orosz, 1.)-Gimeno (spanyol) 6:2, 6:2
M. Gonzalez (argentin)-Troicki (szerb, 3.) 6:4, 3:6, 7:6
Almagro (spanyol, 6.)-Granollers (spanyol) 6:1, 6:3
Martin (spanyol)-Klizan (szlovák) 6:4, 6:4
Ljubicic (horvát)-Volandri (olasz) 6:1, 6:4
Hernandez (spanyol)-Sztahovszkij (ukrán) 7:6, 6:1

Stanford, női torna, 1. forduló:
S. Williams (amerikai, 1.)-Li (kínai) 6:3, 7:6
V. Williams (amerikai, 2.)-Dubois (kanadai) 6:2, 6:3
Jankovic (szerb, 4.)-Haynes (amerikai) 6:3, 6:1
Stosur (ausztrál)-Cibulkova (szlovák, 6.) 6:4, 6:3
Bartoli (francia, 8.)-Morita (japán) 7:6, 6:3
Hantuchova (szlovák)-Wozniak (kanadai) 6:4, 4:6, 7:5
Kirilenko (orosz)-Csakvetadze (orosz) 6:4, 5:7, 7:6
Lisicki (német)-Osterloh (amerikai) 6:2, 6:3
Kudrjavceva (orosz)-Coin (francia) 6:1, 7:6
Oudin (amerikai)-Barte (amerikai) 6:2, 6:1

Gstaad, női torna, nyolcaddöntő:
Andrejev (orosz, 3.)-Hernych (cseh) 6:4, 6:1
Beck (német) – Garcia-Lopez (spanyol) 7:6, 1:6, 7:6
Crivoi (román)-Gabasvili (orosz) 6:4, 6:4

Úszás

Vb, férfiak:
200 m pillangó:
1. Michael Phelps (Egyesült Államok) 1:51.51*
2. Pawel Korzeniowski (Lengyelország) 1:53.23
3. Macuda Takesi (Japán) 1:53.32

50 m mell:
1. Cameron van der Burgh (Dél-afrika) 26.67*
2. Felipe Franca Silva (Brazília) 26.76
3. Mark Gangloff (Egyesült Államok) 26.86

800 m gyors:
1. Csang Lin (Kína) 7:32.12*
2. Usszama Melluli (Tunézia) 7:35.27
3. Ryan Cochrane (Kanada) 7:41.92

Nők
200 m gyors:
1. Federica Pellegrini (Olaszország) 1:52.98*
2. Allison Schmitt (Egyesült Államok) 1:54.96
3. Dana Vollmer (Egyesült Államok) 1:55.64

7. Mutina Ágnes 1:56.70
8. Verrasztó Evelyn 1:57.50

*új világcsúcs.

Vízilabda

Róma, világbajnokság, nők
Elődöntő:

Kanada-Oroszország 8-7
Egyesült Államok-Görögország 8-7

Az 5-8. helyért:

Hollandia-Magyarország 10-9
Ausztrália-Spanyolország 7-6

A 9. helyért:
Olaszország-Németország 12-3

A 11. helyért:
Kína – Új-Zéland 16-9

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

A Piramis gameshow díszlete

Újabb furcsaság a TV2-n A Piramisban

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.