Élet-Stílus

Hétfői sporteredmények

admin
admin

2009. 07. 27. 21:08

A francia együttestől vereséget szenvedő spanyol U 19-es válogatott a tavalyihoz hasonlóan már a csoportküzdelmek során kiesett az Eb-n. Az orosz Dinara Szafina nyerte a portorozi női tornát, miután a döntőben szetthátrányból múlta felül az olasz Sara Erranit.

Labdarúgás

U 19-es Eb
Csoportküzdelmek, B csoport:
Franciaország-Spanyolország 1-0
Szerbia-Törökország 1-0
Végeredmény:
1. Szerbia 7 pont, 2. Franciaország 5, 3. Spanyolország 3, 4. Törökország 1.
A szerb és a francia csapat jutott az elődöntőbe.


Arany-kupa, döntő:

Egyesült Államok-Mexikó 0-5

Béke-kupa:
Sevilla-Szeongnam 0-0
Real Madrid-el-Ittihad 1-1

Barátságos mérkőzések:
Haladás-Arsenal 0-5
Milan-Internazionale 0-2
River Plate-Everton 1-0
Szingapúr-Liverpool 0-5
Gangzsu-Manchester Utd. 2-8
Barcelona-el Ahly 4-1
Feyenoord-Sampdoria 3-0
Nürnberg-Rangers 0-2
Tottenham-Celtic 0-2
Aachen-Werder Bremen 3-2
Sunderland-Atlético 2-0
Ajax-Benfica 2-3

Brazília, Campeonato Brasileiro:
Atletico Mineiro-Goias 0-1
Corinthians-Palmeiras 0-3
Santos-Flamengo 1-2
Sport Recife-Nautico 3-3
Barueri-Sao Paulo 1-2
Fluminense-Cruzeiro 1-1
Vitoria-Coritiba 1-0

Tenisz

Férfi torna, Gstaad
1. forduló:
Crivoi (román)-Kohlschreiber (német, 2.) 6:4, 6:0
Andrejev (orosz, 3.)-Junqueira (argentin) 7:5, 6:4
Garcia-Lopez (spanyol)-Lopez (spanyol, 7.) 6:4, 6:7, 6:3
Hernych (cseh)-Cipolla (olasz) 6:1, 6:0
Gabasvili (orosz)-Capdeville (chilei) 1:6, 7:6, 6:3

Férfi torna, Indianapolis
Döntő:
Ginepri (amerikai)-Querrey (amerikai, 3.) 6:2, 6:4

Női torna, Portoroz
Döntő:
Szafina (orosz, 1.)-Errani (olasz, 5.) 6:7, 6:1, 7:5

Úszás

Vizes vb, Róma
Úszás
Döntők
Nők
200m vegyes:
1. Ariana Kukors (amerikai) 2:06.15 – világcsúcs
2. Stephanie Rice (ausztrál) 2:07.03, +0.88
3. HOSSZÚ KATINKA 2:07.46, +1.31 – Európa-csúcs
…7. VERRASZTÓ EVELYN 2:09.98, +3.83
100m pillangó:
1. Sarah Sjoström (svéd) 56.06 – világcsúcs
2. Jessicah Schipper (ausztrál) 56.23, +0.17
3. Ljuvang Zsao (kínai) 56.86, +0.80
Férfiak
100m mell:
1. Brenton Rickard (ausztrál) 58.58 – világcsúcs
2. Hugues Duboscq (francia) 58.64, +0.06
3. Cameron van der Burgh (dél-afrikai) 58.95, +0.37
50m pillangó:
1. Milorad Csavics (szerb) 22.67 vb-csúcs
2. Matthew Targett (ausztrál) 22.73, +0.06
3. Rafael Munoz (spanyol) 22.88, +0.21

Előfutamok, férfiak
200m gyors, előfutam:
3. (összesítésben 25.) Bernek Péter 1:48.24 – egyéni csúcs
10. (48.) PovázsaY Zoltán 1:50.08
Bernek és Povázsay nem jutott tovább.
Nők
100 m hátúszás, előfutam:
7. (összesítésben 19.) Dara Eszter 1:01.10
Dara nem jutott az elődöntőbe.
100m mell, előfutam:
4. (41.) Pecz Réka 1:10.60 – egyéni csúcs
Pecz nem jutott tovább.



Vízilabda
Nők
Negyeddöntő:
Kanada-Magyarország 9-7
Oroszország-Hollandia 9-7
Görögország-Ausztrália 4-3
A 9-12. helyért:
Németország-Új-Zéland 8-7
Olaszország-Kína 9-5
A 13. helyért:
Brazília-Kazahsztán 11-8 – büntetőkkel 4-1
A 15. helyért:
Üzbegisztán-Dél-Afrika 16-9

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.