Élet-Stílus

Pénteki sporteredmények

admin
admin

2009. 07. 03. 17:59

A világos bábukat vezető Lékó Péter döntetlent játszott a norvég Magnus Carlsennel a dortmundi sakk szupertorna második fordulójában.

Atlétika

Golden League, Oslo
Férfiak:
100 m (GL-szám):
1. Asafa Powell (jamaicai) 10.07
2. Daniel Bailey (holland antillákbeli) 10.07
3. Michael Frater (jamaicai) 10.08

400 m (GL):
1 Renny Quow (trinidadi) 45.18
2 Leslie Djhone (francia) 45.37
3 Gary Kikaya (kongói) 45.53

800 m:
1. Jurij Borzakovszkij (orosz) 1:44.42
2. Mohammed al-Szalhi (szaúdi) 1:44.96
3. Thomas Chamney (ír) 1:45.41

1500 m:
1. Collins Cheboi (kenyai) 3:36.24
2. Geoffrey Kipkoech Rono (kenyai) 3:36.96
3. Fouad Elkaam (marokkói) 3:37.19

1 mérföld:
1. Deresse Mekonnen (etióp) 3:48.95
2. William Biwott (kenyai) 3:49.29
3. Augustine Choge (kenyai) 3:50.22

3000 m:
1. Richard Bartale (kenyai) 7:50.58
2. Henry Kiplagat (kenyai) 7:54.00
3. Mike Tuiny (kenyai) 7:57.54 14

5000 m (GL):
1. Kenenisa Bekele (etióp) 13:04.87
2. James Kwalia C,Kurui (katari) 13:05.46
3. Vincent Kiprop Chepkok (kenyai) 13:06.27

110 m gát (GL):
1. Antwon Hicks (amerikai) 13.41
2. Andrew Turner (brit) 13.44
3. Artur Noga (lengyel) 13.46

Gerelyhajítás (GL):
1. Tero Pitka:ma:ki (finn) 84,63 m
2. Teemu Wirkkala (finn) 83,54
3. Andreas Thorkildsen (norvég) 83,15

Nők
100 m (GL):
1. Kerron Stewart (jamaicai) 10.99
2. Kelly-Ann Baptiste (trinidadi) 11.14
3. Chandra Sturrup (bahamai) 11.15

400 m (GL):
1. Sanya Richards (amerikai) 49.23
2. Shericka Williams (jamaicai) 49.98
3. Amantle Montsho (botswanai) 50.71

800 m:
1. Claire Gibson (brit) 2:01.42
2. Ingvill Makestad (norvég) 2:02.54
3. Nelly Jepkosgei (kenyai) 2:07.37

5000 m:
1. Meseret Defar (etióp) 14:36.38
2. Vivian Cheruiot (kenyai) 14:37.01
3. Meselech Melkamu (etióp) 14:37.50

3000 m akadály:
1. Ruth Bisibori Nyangau (kenyai) 9:18.65
2. Sofia Assefa (etióp) 9:19.91
3. Mekdes Bekele (etióp) 9:28.88

100 m gát (GL):
1. Damu Cherry (amerikai) 12.68
2. Brigitte Foster-Hylton (jamaicai) 12.75
3. Priscilla Lopes-Schliep (kanadai) 12.78

Magasugrás (GL):
1. Blanka Vlasic (horvát) 2,00 m
2. Chauntie Howard (amerikai) 1,98
3. Ruth Beitia (spanyol) 1,95

Rúd (GL):
1. Jelena Iszinbajeva (orosz) 4,71 m
2. Monika Pyrek (lengyel) 4,71
3. Szvetlana Feofanova (orosz) 4,66

Kosárlabda

WNBA:
Indiana Fever-Connecticut Sun 67-53
New York Liberty-Detroit Shock 80-64
Minnesota Lynx-Sacramento Monarchs 68-74

Labdarúgás

Copa Libertadores, elődöntő:
Gremio (brazil)-Cruzeiro (brazil) 2-2
Továbbjutott: a Cruzeiro, 5-3-as összesítéssel.

Futsal Grand Prix, Brazília, 9-16. helyért:
Magyarország-Mozambik 3-1

Rali

Veszprém-rali, állás:
1. Turi Tamás (Subaru Impreza WRC) 6:31.3 perc
2. Spitzmüller Csaba (Mitsubishi Lancer WRC) 6:34.0
3. Turán Frigyes (Peugeot 307 WRC) 6:37.0

Sakk

Dortmundi szupertorna, 2. forduló:
Lékó Péter-Magnus Carlsen (norvég) döntetlen

Tenisz

Wimbledon, férfi egyes, döntő:
Federer (svájci, 2.)-Haas (német, 24.) 7:6, 7:5, 6:3
Roddick (amerikai, 6.)-Murray (brit, 3.) 6:4, 4:6, 7:6, 7:6

Női páros, elődöntő:
S. Williams, V. Williams (4.)-Black, Huber (1.) 6:1, 6:2
Stosur, Stubbs (3.)-Garrigues, Ruano Pascual (2.) 6:7, 6:4, 6:2

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.