Élet-Stílus

Hétfői sporteredmények

admin
admin

2009. 06. 22. 21:35

A brazil bajnokságban szereplő Flamengót erősítő Adriano három góllal járult hozzá az Internacional elleni 4-0-s sikerhez.


Golf

US Open, Farmingdale:
1. Lucas Glover (amerikai) 276 (69, 64, 70, 73)
2. Phil Mickelson (amerikai) 278 (69, 70, 69, 70),
David Duval (amerikai) 278 (67, 70, 70, 71) és
Ricky Barnes (amerikai) 278 (67, 65, 70, 76)

Labdarúgás

BL-sorsolás
1. forduló (1. mérkőzések: június 30./július 1.
2. mérkőzések: július 7./8.:
Sant Julia (andorrai)-Tre Fiori (San Marinó-i)
Hibernians (máltai)-Mogren Budva (montenegrói)
2. forduló (július 14./15.-július 21./22.):
DVSC-TEVA-Kalmar FF (svéd)
KF Tirana (albán)-Stabaek (norvég)
Salzburg (osztrák)-Bohemians (ír)
FC Köbenhavn (dán)-Hibernians/Mogren
Levszki Szófia (bolgár)-Sant Julia/Tre Fiori
Maccabi Haifa (izraeli)-Glentoran (északír)
Wisla Kraków (lengyel)-Levadia Tallinn (észt)
Makedonija Szkopje (macedón)-BATE (fehérorosz)
Ventspils (lett)-Dudelange (luxemburgi)
Hafnarfjördur (izlandi)-Aktobe (kazah)
Inter Turku (finn)-Sheriff Tiraspol (moldovai)
Ekranas (litván)-FK Baku (azeri)
Zrinjski (bosnyák)-Slovan Bratislava (szlovák)
Georgia Tbiliszi (grúz)-Maribor (szlovén)
Pjunik Jereván (örmény)-Dinamo Zagreb (horvát)
Rhyl (walesi)-Partizan Beograd (szerb)
Streymur (feröer-szigeteki)-APOEL Nicosia (ciprusi)
A párharcok győztesei (17 csapat) a 3. selejtező körbe jutnak, melynek sorsolását július 17-én tartják. A főtáblára kerülésért zajló negyedik forduló sorsolását augusztus 7-én rendezik.
A főtáblára öt csapat jut fel a bajnokok selejtezősorozatából.

Európa Liga, sorsolás
Selejtező, 1. forduló (július 2.-július 9.):
HALADÁS-Irtis Pavlodar (kazah)
RIPA Minszk (fehérorosz)-Niksic (montenegrói)
FC Lahti (finn)-Dinamo Tirana (albán)
Vetra Vilnius (litván)-Grevenmacher (luxemburgi)
Rosenborg (norvég)-Runavik (feröer-szigeteki)
Sligo Rovers (ír)-Vlaznia Skoder (albán)
Olimpi Rustavi (grúz)-Tórshavn (feröer-szigeteki)
Anorthoszisz Famaguszta (ciprusi)-Kaerjeng (luxemburgi)
Slaven Koprivnica (horvát)-Birkirkara (máltai)
Zimbru (moldáv)-Kokcsetau (kazah)
Lisburn Distillery (észak-ír)-Zestafoni (grúz)
Helsingborgs (svéd)-Astarak (örmény)
FC Valletta (máltai)-Keflavik (izlandi)
Dinaburg (lett)-Kalju Tallinn (észt)
Buducnost (montenegrói)-Polonia Warszawa (lengyel)
Rudar Velenje (szlovén)-Trans Narva (észt)
Motherwell (skót)-Llanelli (walesi)
Brijeg (bosnyák)-Banants (örmény)
Spartak Trnava (szlovák)-Inter Baku (azeri)
Dinamo Minszk (fehérorosz)-Cepciste (macedón)
Randers (dán)-Linfield (észak-ír)
Zaqatala (azeri)-Yehuda Tel Aviv (izraeli)
Llansantffraid (walesi)-Fram Reykjavik (izlandi)

2. forduló (július 16./július 23.):
Steaua Bucuresti (román)-ÚJPEST FC
Elfsborg (svéd)-HALADÁS/Pavlodar
Rosenborg/Runavik-Agdam Baku (azeri)
Pacos Ferreira (portugál)-Zimbru/Oksetpesz
Podgorica/Polonia-Dogana (san marinói)
Sturm Graz (osztrák)-Brijeg/Banants
Basel (svájci)-Santa Coloma (andorrai)
Honka Espoo (finn)-Bangor City (walesi)
Zilina (szlovák)-Dacia Chisinau (moldáv)
Famagusta/Kaerjeng-Petrovac (montenegrói)
St Patrick’s (ír)-Valetta/Keflavik
Omonia Nicosia-Tórshavn (feröer-szigeteki)
Gorica (szlovén)-Lahti/Tirana
Olomouc (cseh)-Llansantffraid/Fram
Legia Warszawa (lengyel)-Rustawie/Tórshavn
Falkirk (skót)-Vaduz (liechtensteini)
Rapid Wien (osztrák)-Sligo/Skoder
Naftan (fehérorosz)-KAA Gent (belga)
Liepajas Metalurgs (lett)-Dinamo Tbliszi (grúz)
Differdingen (luxemburgi)-Rijeka (horvát)
Marijampole (litván)-Randers/Linfield
Vilnius/Grevenmacher-HJK Helsinki (finn)
Kumanovo (macedón)-Koprivnica/Birkirkara
Dinamo Minszk/Cepciste-Tromsö (norvég)
KR Reykjavik (izlandi)-AE Larissza (görög)
Bröndby (dán)-Flora Tallinn (észt)
Aalborg (dán)-Slavija Sarajevo (bosnyák)
Metalurg Donyeck (ukrán)-RIPA/Sutjeska
Rabotnicki (macedón)-Crusaders (észak-ír)
Zaqatala/Tel Aviv-Dinaburg/Kalju Tallinn
NAC Breda (holland)-Kapan (örmény)
Cerno More (bolgár)-Ribnita (moldáv)
FBK Kaunas (litván)-FK Szevojno (szerb)
Flamurtari Vlore (albán)-Motherwell/Llanelli
Lisburg/Zestafoni-Helsingborgs/Astarak
Skonto Riga (lett)-Derry City (észak-ír)
Sliema (máltai)-Maccabi Netanya (izraeli)
Tobyl Qostanai (kazah)-Galatasaray (török)
Velenje/Trans Narva-Crvena zvezda (szerb)
FK Sarajevo (bosnyák)-Trnava/Baku
3. forduló (július 30./augusztus 6.)
4. forduló (augusztus 20./augusztus 27.)

Argentína, Clausura:

Estudiantes-Colon 1-3
Godoy Cruz-River Plate 1-0
Huracan-Arsenal 3-0
Lanus-Velez Sarsfield 1-1
Boca Juniors-Gimnasia La Plata 1-2

Brazília, Campeonato Brasileiro:
Corinthians-Sao Paulo 3-1
Cruzeiro-Barueri 2-4
Flamengo-Internacional 4-0
Santos-Atletico Mineiro 2-3

Tenisz

Angol nyílt teniszbajnokság, Wimbledon
Férfiak
Egyes, 1. forduló:
Federer (svácji, 2.)-Lu (tajvani) 7:5, 6:3, 6:2
Tsonga (francia, 9.)-Golubjov (kazah) 6:3, 5:7, 7:6, 7:6
Djokovics (szerb, 4.)-Benneteau (francia) 6:7, 7:6, 6:2, 6:4
Verdasco (spanyol, 7.)-Ward (brit) 6:1, 6:3, 6:4
Söderling (svéd, 13.)-Muller (luxemburgi) 6:7, 7:5, 6:1, 6:2
Robredo (spanyol, 15.)-Gregorc (szlovén) 7:6, 6:4, 5:7, 7:6
Seppi (olasz)-Blake (amerikai, 17.) 7:5, 6:4, 7:6
Schüttler (német, 18.)-Malisse (belga) 6:7, 6:4, 7:6, 6:1
Beck (szlovák)-Lopez (spanyol, 21.) 1:6, 7:5, 6:3, 4:6, 10:8
Karlovic (horvát, 22.)-Lacko (szlovák) 6:3, 7:6, 6:3
Kohlschreiber (német, 27.)-Serra (francia) 7:6, 6:1, 6:4
Fish (amerikai, 28.)-Roitman (argentin) 6:3, 6:2, 4:1- fa.
Andrejev (orosz, 29.)-Koroljov (orosz) 4:6, 7:6, 6:4, 7:6
Gicquel (francia)-Mannarino (francia) 6:2, 6:2, 6:4
García-López (spanyol)-Calleri (argentin) 6:2, 6:3, 6:2
Minar (cseh)-Gonzalez (argentin) 6:4, 3:6, 7:5, 6:0
Sela (izrael)-González (mexikói) 6:4, 4:6, 7:6, 6:3
Almagro (spanyol)-Monaco (argentin) 6:7, 6:7, 7:6, 6:4, 8:6
Tipszarevics (szerb)-Hernych (cseh) 6:4, 6:4, 7:6
Bolelli (olasz)-Köllerer (osztrák) 6:7, 2:6, 7:5, 6:4, 6:4
Granollers (spanyol)-Beck (német) 6:2, 6:4, 6:7, 6:2
Spadea (amerikai)-Capdeville (chilei) 6:0, 6:4, 7:5
Canas (argentin)-Junqueira (argentin) 6:1, 6:2, 6:2
Greul (német)-Yani (amerikai) 6:4, 6:2, 7:5
Koubek (osztrák)-Vasselin (francia) 7:5, 6:3, 4:6, 3:6, 6:3
Vliegen (belga)-Mahut (francia) 6:3, 7:6, 5:7, 5:7, 6:4

Nők
Egyes, 1. forduló:
S. Williams (amerikai, 2.)-Silva (portugál) 6:1, 7:5
Gyementyjeva (orosz, 4.)-Kudrjavceva (orosz) 6:4, 6:1
Azarenka (fehérorosz, 8.)-Bremond (francia) 6:2 – fa.
Petrova (orosz, 10.)-Jakimova (fehérorosz) 6:1, 6:1
Cibulkova (szlovák, 14.)-Coin (francia) 6:4, 3:6, 6:3
Cseng (16.)-Barrois (német) 7:6, 7:6
Schiavone (olasz)-Wozniak (kanadai, 23.) 4:6, 6:4, 6:4
Sarapova (orosz, 24.)-Kutuzova (ukrán) 7:5, 6:4
Razzano (francia, 26.)-Paszek (osztrák) 6:0, 3:1-nél fa.
Klejbanova (orosz, 27.)-Karatancseva (kazah) 6:2, 7:5
Cirstea (román, 28.)-Gallovits (román) 7:5, 6:1
Pavljucsenkova (orosz, 31.)-Cetkovská (cseh) 6:2, 6:2
Dulko (argentin)-Foretz (francia) 6:3, 7:5
Mirza (indiai)-Grönefeld (német) 6:2, 2:6, 6:2
Hantuchova (szlovák)-Robson (brit) 3:6, 6:4, 6:2
Kulikova (orosz)-Sprem (horvát) 4:6, 7:5, 6:3
U. Radwanska (lengyel)-Peskiric (szlovén) 6:3, 6:3
Vinci (olasz)-Rybarikova (szlovák) 6:3, 6:2
Peer (izraeli)-Camerin (olasz) 6:2, 7:6
Groth (szlovák)-Safarova (cseh) 6:3, 3:6, 6:3
Olaru (román)-Dechy (francia) 1:6, 7:6, 6:2
De Brito (portugál)-Zakopalova (cseh) 6:2, 7:5
Rezai (francia)-Morita (japán) 6:2, 6:2
Bacsinszky (svájci)-Manaszjova (orosz) 6:1, 4:6, 8:6
Craybas (amerikai)-Pironkova (bolgár) 6:4, 7:5

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.