Élet-Stílus

Szombati sporteredmények

admin
admin

2009. 06. 20. 22:56

A dán Caroline Wozniacki nyerte az eastbourne-i füvespályás tenisztorna női versenyét, miután két szoros játszmában legyőzte a francia Virginie Razzanót.

Atlétika

Csapat-Eb
I. osztály, állás az 1. nap után (21 szám):

1. Fehéroroszország 173 pont
2. Finnország 152
3. Belgium 152
4. Norvégia 148
5. Magyarország 147
6. Hollandia 146

Pars Krisztián 77,78 méterrel megnyerte a kalapácsvetést (ismét jobb volt a pekingi győztes szlovén Primoz Kozmusnál), Petráhn Barbara pedig 400 méteren győzött 52.94-es idővel.

Szuperliga, állás az 1. nap után (21 szám):
1. Nagy-Britannia 164 pont
2. Oroszország 164
3. Franciaország 159,5
4. Németország 158,5
5. Ukrajna 155
6. Lengyelország 153

Forma-1

Brit Nagydíj, 3. szabadedzés:
1. Nico Rosberg (német, Williams) 1:18.899, 20 kör
2. Nakadzsima Kazuki (japán, Williams) +0.203, 19
3. Jarno Trulli (olasz, Toyota) +0.226, 15
4. Sebastian Vettel (német, Red Bull) +0.472, 15
5. Felipe Massa (brazil, Ferrari) +0.697, 19
6. Kimi Räikkönen (finn, Ferrari) +0.956, 13
7. Timo Glock (német, Toyota) +0.969, 19
8. Fernando Alonso (spanyol, Renault) +1.018, 14
9. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) +1.047, 15
10. Rubens Barrichello (brazil, Brawn) +1.129, 14
11. Lewis Hamilton (brit, McLaren) +1.149, 16
12. Jenson Button (brit, Brawn) +1.258, 17
13. Nelsinho Piquet (brazil, Renault) +1.333, 18
14. Sébastien Bourdais (francia, Toro Rosso) +1.560, 17
15. Adrian Sutil (német, Force India) +1.649, 15
16. Giancarlo Fisichella (olasz, Force India) +1.673, 17
17. Heikki Kovalainen (finn, McLaren) +1.739, 18
18. Nick Heidfeld (német, BMW) +1.797, 20
19. Sébastien Buemi (svájci, Toro Rosso) +2.125, 11
20. Robert Kubica (lengyel, BMW) +2.140, 13

Időmérő:
1. Sebastian Vettel (német, Red Bull) 1:19.509
2. Rubens Barrichello (brazil, Brawn) 1:19.856, +0.347
3. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) 1:19.868, +0.359
4. Jarno Trulli (olasz, Toyota) 1:20.091, +0.582
5. Nakadzsima Kazuki (japán, Williams) 1:20.216, +0.707
6. Jenson Button (brit, Brawn) 1:20.289, +0.780
7. Nico Rosberg (német, Williams) 1:20.361, +0.852
8. Timo Glock (német, Toyota) 1:20.490, +0.981
9. Kimi Räikkönen (finn, Ferrari) 1:20.715, +1.206
10. Fernando Alonso (spanyol, Renault) 1:20.741, +1.232

A második szakasz kiesői:
11. Felipe Massa (brazil, Ferrari) 1:18.927
12. Robert Kubica (lengyel, BMW) 1:19.308
13. Heikki Kovalainen (finn, McLaren) 1:19.353
14. Nelsinho Piquet (brazil, Renault) 1:19.392
15. Nick Heidfeld (német, BMW) 1:19.448

Az első szakasz kiesői:
16. Giancarlo Fisichella (olasz, Force India) 1:19.802
17. Sébastien Bourdais (francia, Toro Rosso) 1:19.898
18. Adrian Sutil (német, Force India) 1:19.909
19. Lewis Hamilton (brit, McLaren) 1:19.917
20. Sébastien Buemi (svájci, Toro Rosso) 1:20.236

Kovács katalin kiváló formában (MTI)

Kovács Katalin kiváló formában (MTI)

Kajak-Kenu

Válogató, Szeged
Férfi K-1 500 m:
1. Molnár Péter (Tiszaújváros) 1:38.535 p
2. Bozsik Gábor (Démász-Szeged) 1:38.649
3. Dombi Rudolf (Építők Margitsziget) 1:39.759

Férfi C-1 500 m:
1. Vajda Attila (Démász-Szeged) 1:50.647
2. Volein Viktor (Csepel) 1:52.375
3. Korisánszky Péter Dániel (Csepel) 1:52.435

Női K-1 500 m:
1. Kovács Katalin (Domino Honvéd) 1:48.292
2. Benedek Dalma (MTK-Erzséberváros) 1:49.144
3. Kozák Danuta (Domino Honvéd) 1:49.534

Férfi K-2 500 m:
1. Kammerer Zoltán, Kucsera Gábor (Győr, Kőbánya) 1:28.468
2. Czinege Árpád, Glózer Gergely (Épitők Margitsziget) 1:29.830
3. Dobos András. Kökény Roland (Domino Honvéd) 1:29.968

Férfi C-2 500 m:
1. Varga Dávid, Széles Gábor (MTK, Győr) 1:40.184
2. Németh Gergő, Nagy Péter (Győr) 1:41.546
2. Sáfrán Mátyás, Sáfrán Mihály (KSI, Kaposvár) 1:41.978

Női K-2 500 m:
1. Kovács Katalin, Janics Natasa (Honvéd, Szeged) 1:39.046
2. Kozák Danuta, Szabó Gabriella (Honvéd) 1:39.988
3. Medveczky Erika, Fazekas Krisztina (MTK) 1:41.890

Kosárlabda

Női Eb, döntő:
Franciaország-Oroszország 57-53

A 3. helyért:
Spanyolország-Fehéroroszország 63-56

Az 5. helyért:

Görögország-Olaszország 60-56

A 7. helyért:

Lettország-Szlovákia 67-59

Labdarúgás

Konföderáció Kupa, A csoport, 3. forduló:
Spanyolország – Dél-Afrika 2-0
Irak – Új-Zéland 0-0

Ökölvívás

EU-bajnokság, döntők
64 kg: Bradley Saunders (angol)-Káté Gyula 13-3
69 kg: Bacskai Balázs-Willie McLaughlin (ír) 12-4
81 kg: Szellő Imre-Obed Mbwakongo (angol) kiütéssel
+91 kg: Erik Pfeifer (német)-Bernáth István – feladta

Tenisz

Eastbourne, férfi torna, döntő:
Turszunov (orosz, 2.)-Dancevic (kanadai) 6:3, 7:6

s’Hertogenbosch, férfi torna, döntő:
Becker (német)-Sluiter (holland) 7:5, 6:3

s’Hertogenbosch, női torna, döntő:
Tanasugarn (thaiföldi)-Wickmayer (belga) 6:3, 7:5

Eastbourne, női torna, döntő:
Wozniacki (dán, 6.)-Razzano (francia) 7:6, 7:5

Pádua, női torna, páros döntő:
Kapros, Klemenschits (3.)-Pioppo, Sulpizio (4.) 7:6, 6:1

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Hmejmími légitámaszpont, 2017. december 11.
Vlagyimir Putyin orosz elnök (k) pilótákkal fényképezkedik a szíriai Hmejmímnél működő orosz légitámaszponton 2017. december 11-én. Putyin a bázison tett villámlátogatásán elrendelte az orosz csapatok Szíriából történő visszavonásának megkezdését. (MTI/AP/Szputnyik/Kreml pool/Mihail Klimentyev)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.