Élet-Stílus

Vasárnapi sporteredmények

admin
admin

2009. 06. 07. 19:23

A világbajnok Viswanathan Anand és Lékó Péter remizett az utolsó partiban, így az indiai nagymester 5-3-ra nyerte meg a miskolci rapid párosmérkőzést.

Forma-1

Török Nagydíj:
1. Jenson Button (brit, Brawn GP) 1:26.24.848
2. Mark Webber (brit, Red Bull) + 6.714
3. Sebastian Vettel (német, Red Bulg) + 7.461
4. Jarno Trulli (olasz, Toyota) + 27.843
5. Nico Rosberg (német, Williams) + 31.539
6. Felipe Massa (brazil, Ferrari) + 39.996
7. Robert Kubica (lengyel, BMW) + 46.247
8. Timo Glock (német, Toyota) + 46.959
9. Kimi Räikkönen (finn, Ferrari) + 50.246
10. Fernando Alonso (spanyol, Renault) + 1:02.420
11. Nick Heidfeld (német, BMW) + 1:04.327
12. Nakadzsima Kazuki (japán, Williams) + 1:06.376
13. Lewis Hamilton (brit, McLaren) + 1:20.454
14. Heikki Kovalainen (finn, McLaren) + 1 kör
15. Sébastien Buemi (svájci, Toro Rosso) + 1 kör
16. Nelsinho Piquet (brazil, Renault) + 1 kör
17. Adrian Sutil (német, Force India) + 1 kör
18. Sébastien Bourdais (francia, Toro Rosso) + 1 kör

Kiesők:
Rubens Barrichello (brazil, Brawn GP) a 49. körben
Giancarlo Fisichella (olasz, Force India) az 5. körben

Kajak-Kenu

Világkupa, Szeged, 200-as döntők
férfiak
K-1:
1. Jonas Ems (német) 36.682 mp
2. Matthew Goble (ausztrál) 37.108
3. Piotr Siemionowski (lengyel) 37.204

6. Gyertyános Gergely 37.546
7. Dombi Rudolf 37.564

C-1:
1. Nivalter Santos de Jesus (brazil) 42.370
2. Jurij Cseban (ukrán) 42.400
3. Bozsik Attila (42.670

6. Foltán László 44.122

K-2:
1. Molnár Péter, Kadler Viktor 34.964
2. Mike Arthur, Shaun Rubenstein (dél-afrikai) 35.024
3. Andrew Willows, Richard Dober Jr. (kanadai) 35.030

13. (a B döntőben 4.) Kugler Attila, Varga Norbert

C-2:
1. Gyenyisz Kamerilov, Vitalij Verheles (ukrán) 40.354
2. Balázs Péter, Lakatos Zsolt 40.582
3. Nicolae Bogdan, Silviu Simioncencu (román) 40.642

6. Volein Viktor, Sarudi Pál 40.966

K-4:
1. Magyarország A (Kadler, Dobos, Gyertyános, Molnár) 31.570
2. Oroszország
3. Magyarország B (Kugler, Varga, Bodor, Dombi) 31.972

C-4:
1. Magyarország A (Bozsik, Sarudi, Horváth, Balázs) 35.937
2. Románia 37.437
3. Kanada 37.605
A másik magyar egység visszalépett.

Nők
K-1:
1. Janics Natasa 42.256
2. Spela Ponomarenko (szlovén) 42.892
3. Karen Furneaux (kanadai) 43.288

6. Vad Ninetta 43.582

K-2:
1. Kovács Katalin, Janics 39.137
2. Verena Hantl, Nicole Beck (német) 39.653
3. Inna Oszipenko-Radomszka, Irina Miravjova (ukrán) 39.719

9. Vad, Hegyi Zomilla 42.233

K-4:
1. Svédország 37.094
2. Kína I. 37.886
3. Kanada I. 38.012

6. Magyarország (Patyi, Hegyi, Vad, Tóth) 39.926

500-as döntők
Férfiak
K-1:
1. Anders Gustavsson (svéd) 1:41.102 p
2. Adam Van Koeverden (kanadai) 1:41.540
3. Ronald Rauhe (német) 1:41.558

7. Molnár Péter 1:44.678
12. (a B döntőben 3.) Benkő Zoltán

C-1:
1. Vajda Attila 1:57.869
2. Thomas Luck (német) 1:57.917
3. Vagyim Menkov (üzbég)

7. Volein Viktor 2:03.647

K-2:
1. Kammerer Zoltán, Kucsera Gábor 1:34.097
2. Jacob Norenberg, Eirik Veraas Larsen 1:35.099
3. Martin Hollstein, Jonas Ems (német) 1:35.165

7. Szalai Tamás, Gönczy Gábor 1:39.869

C-2:
1. Iosif Chirila, Victor Mihalachi (román) 1:46.215
2. Beauchesne-Sevigny, Andrew Russell (kanadai) 1:46.869
3. Széles Gábor, Varga Dávid 1:47.625

7. Sáfrán Mátyás, Sáfán Mihály 1:51.189

Nők
K-1:
1. Bridgitte Hartley (dél-afrikai) 1:58.062
2. Katrin Wagner-Augustin (német) 1:58.578
3. Josefa Idem (olasz) 2:00.672
4. Kozák Danuta 2:00.990

K-2:
1. Kovács Katalin, Janics Natasa 1:43.118
2. Sofia Paldanius, Josefin Nordlow (svéd) 1:45.320
3. Viktoria Schwarz, Yvonne Schuring (osztrák) 1:45.386

Jégkorong


NHL, rájátszás
Stanley-kupa-döntő:
Detroit Red Wings-Pittsburgh Penguins 5-0
A párharc állása: 3-2, a Detroit Red Wings javára.

Kosárlabda

Európa-bajnokság, csoportkör, 1. forduló:
A csoport:
Szlovákia-Ukrajna 77-55
Spanyolország-Csehország 66-59

B csoport:
Görögország-Magyarország 59-43
Lettország-Lengyelország 86-51

C csoport:
Litvánia-Szerbia 71-49
Oroszország-Törökország 74-61

D csoport:
Franciaország-Olaszország 76-61
Fehéroroszország-Izrael 81-76

Labdarúgás

Vb-selejtező, Dél-Amerika:
Bolívia-Venezuela 0-1
Argentína-Kolumbia 1-0
Paraguay-Chile 0-2
Uruguay-Brazília 0-4

CONCACAF-zóna:
Trinidad és Tobago-Costa Rica 2-3
Egyesült Államok-Honduras 2-1
Salvador-Mexikó 2-1

Lovassport

Fogathajtó Vk, Vecsés
Kettesfogatok:
1. ifj. Nagy Tibor 170.97 mp, 0 hibapont
2. Lázár Vilmos 177.86, 0
3. Selyben Zsolt 177.89, 0

Négyesfogatok:
1. Dobrovitz József 191.26, 0
2. Daniel Würgler (svájci) 195.23, 0
3. Tomas Ericksson (svéd) 196.99, 0

Összetettben
kettesfogatok:
1. Lázár Vilmos 112,03 hibapont
2. Lázár Zoltán 122,35
3. Selyben Zsolt 126,23

Négyesfogatok:
1. Boyd Exell (ausztrál) 121,62
2. Koos de Ronde (holland) 128,22
3. Dobrovitz József 131,25

Sakk

Miskolci sakkfesztivál, a 8. partiban:
Lékó-Anand döntetlen

A végeredmény:
Anand-Lékó 5-3

Tenisz

Roland Garros, férfi döntő:
Federer (svájci, 2.)-Söderling (svéd) Federer 6:1, 7:6, 6:4

Budapest, női torna, selejtező 3., forduló:
Imre Yvett-Nagy Judit 7:5, 6:3

Triatlon

Triatlon Tour, Balatonfüreden
Férfiak:
1. Kuttor Csaba (UNIQA-Újbuda) 1:51:10 ó
2. Rendes Csaba (UTE) 1:51:32
3. Török Alfréd (TVK-Mali) 1:52:11

Nők:
1. Kovács Zsófia (Gyötri) 2:06:21 ó
2. Tóth Zsófia (Kropkó Triclub) 2:08:19
3. Horváth Gréta (Kaposvári AC) 2:08:53

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Németh Sándor: Előfordult, hogy a szocialisták zsaroltak

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.