Élet-Stílus

Szombati sporteredmények

admin
admin

2009. 05. 16. 21:43

Zárt kapus meccsen a bajnok Ferencváros könnyedén, 5-0-ra verte a vendég Kazincbarcikát az NB II Keleti csoportjában. Ferenczi István négy gólt szerzett.

Kajak-Kenu

A Sun Kupa szombati döntőinek dobogósai
Férfiak
K-1 500 m:
1. Kucsera Gábor (Kőbánya SC) 1:37.93 p
2. Molnár Péter (Tiszaújváros) 1:38.24
3. Benkő Zoltán (Graboplast Győri VSE) 1:38.36

C-1 500 m:
1. Vajda Attila (Démász-Szeged) 1:49.23
2. Sáfrán Mátyás (KSI) 1:51.55
3. Volein Viktor (Csepel) 1:52.27

Nők
K-1 500 m:
1. Benedek Dalma (MTK) 1:49.92
2. Kozák Danuta (Domino Honvéd) 1:50.40
3. Paksy Tímea (MTK) 1:50.62

Kerékpár

Giro d’Italia, 8. szakasz, Morbegno-Bergamo, 209 km:
1. Konsztantyin Sziucu (fehérorosz, Columbia) 5:04:34
2. Edvald Boasson Hagen (norvég, Columbia) 21 mp hátrány
3. Danilo Di Luca (olasz, LPR) azonos idővel

Az összetettben (rózsaszín trikó):
1. Danilo Di Luca (olasz, LPR) 33:13:35 ó
2. Thomas Lövkvist (svéd, Columbia) 13 mp hátrány
3. Michael Rogers (ausztrál, Columbia) 44 mp h.

A Győr elbukta a BL-döntőt (MTI)

A Győr elbukta a BL-döntőt (MTI)


Kézilabda

Női Bajnokok Ligája, döntő, visszavágó:
Győri Audi ETO KC-Viborg (dán) 23-26
A BL-t a Viborg nyerte 50-49-es összesítéssel.

Női NB I
Rájátszás, az 1-4. helyért:
DVSC-Aquaticum – SONEPAR Békéscsabai ENKSE 23-28

Férfi NB I
Döntő, 1. mérkőzés:
MKB Veszprém-Pick Szeged 35-28

Rájátszás az 5-8. helyért:
Mezőkövesdi KC-Tatabánya Carbonex KC 31-31

Kosárlabda

Férfi NB I, elődöntő, 2. mérkőzés:
Falco KC-Szova Szombathely – Atomerőmű SE 79-87
Az párharc állása: 2-0, az Atomerőmű javára.

Zalakerámia ZTE-KK – Pécsi VSK-PANNONPOWER 86-85, h.u.
A párharc állása: 1-1.

A 9-14. helyért:
Kaposvári KK – EnterNet-NTE Hegyvidék 78-69

Labdarúgás

Soproni Liga:
Kecskemét-Honvéd 3-1
REAC-Kaposvár 3-3
Nyíregyháza-Győr 1-1
BFC Siófok-Paksi FC 1-2
Haladás-Diósgyőr 1-0
FC Fehérvár-Vasas 2-2

Premier League:
Manchester United-Arsenal 0-0
Bolton Wanderers-Hull City 1-1
Everton-West Ham United 3-1
Middlesbrough-Aston Villa 1-1
Newcastle United-Fulham 0-1
Stoke City-Wigan Athletic 2-0
Tottenham-Manchester City 2-1

Bundesliga:
Leverkusen-Mönchengladbach 5-0
Bochum-Eintracht Frankfurt 2-0
Borussia Dortmund-Bielefeld 6-0
Hamburg-1. FC Köln 0-1
Hannover-Wolfsburg 0-5
Hertha BSC-Schalke 0-0
Hoffenheim-Bayern München 2-2
Stuttgart-Energie Cottbus 2-0
Werder Bremen-Karlsruhe 1-3

Serie A:
AS Roma-Catania 4-3
Udinese-AC Milan 2-1

Primera División:
Villarreal-Real Madrid 3-2
Deportivo La Coruna-Getafe 1-1
Osasuna-Sevilla 0-0

NB II
Keleti csoport:
Ferencváros-Kazinbarcika 5-0
Vác-Újbuda – MTK Budapest II 2-3
Tököl-Szolnok 1-1
Békéscsaba-Makó 1-1

Nyugati csoport:
Lombard Pápa-Barcs 2-1
Kozármisleny-Baja 0-0
Százhalombatta-PMFC 0-6
Felcsút-Kaposvölgye 2-1

Motorsport


Francia Nagydíj, 2. szabadedzés
125 kcm:
1. Bradley Smith (brit, Aprilia) 1:45.895
2. Sergio Gadea (spanyol, Aprilia) +0.654
3. Julian Simon (spanyol, Aprilia) +0.816

250 kcm:
1. Thomas Lüthi (svájci, Aprilia) 1:40.243
2. Marco Simoncelli (olasz, Gilera) +0.039
3. Alvaro Baustista (spanyol, Aprilia) +0.046

17. Tóth Imre (Aprilia) +2.764

MotoGP:
1. Colin Edwards (amerikai, Yamaha) 1:34.996
2. Dani Pedrosa (spanyol, Honda) +0.447
3. Jorge Lorenzo (spanyol, Yamaha) +0.470

11. Valentino Rossi (olasz, Yamaha) +1.538

Időmérő
125 kcm:
1. Marc Marquez (spanyol, KTM) 1:47.080
2. Scott Redding (brit, Aprilia) +0.093
3. Nicolas Terol (spanyol, Aprilia) +0.703

250 kcm:
1. Alvaro Bautista (spanyol, Aprilia) 1:38.270
2. Marco Simoncelli (olasz, Gilera) +0.382
3. Aojama Hirosi (japán, Honda) +0.412

19 . Tóth Imre (Aprilia) +3.174

MotoGP:
1. Dani Pedrosa (spanyol, Honda) 1:33.974
2. Jorge Lorenzo (spanyol, Yamaha) +0.005
3. Casey Stoner (ausztrál, Ducati) +0.075
4. Valentino Rossi (olasz, Yamaha) +0.132

Öttusa

Női Vk, Székesfehérvár
Egyéni:
1. Laura Asadauskaite (litván) 5636 pont
2. Amélie Cazé (francia) 5572
3. Jevdokija Grecsicsnyikova (orosz) 5512

6. Kovács Sarolta 5452
9. Vörös Zsuzsanna 5364
15. Tóth Adrienn 5268
17. Cseh Krisztina 5196
19. Gyenesei Leila 5172
32. Bartalis Zsófia 4940
34. Alekszejev Tamara 4864
36. Slett Emese 4636

Csapat:
1. Lengyelország 16.136 pont
2. Magyarország I. (Kovács, Vörös, Gyenesei) 15.988
3. Nagy-Britannia 15.636

Rali

Salgó-rali, állás az 1. nap után:
1. Herczig Norbert (Subaru Impreza WRC) 45:03.4
2. Spitzmüller Csaba (Mitsubishi Lancer WRC) 43.1 mp hátrány
3. Turi Tamás (Subaru Impreza WRC) 1:07.3 p h.

Röplabda

Női vb-selejtező, Európai-divízió
2. szakasz, E csoport, 2. forduló:
Belgium-Magyarország 3-0
Horvátország-Szlovákia 3-0

Tenisz

Madrid, elődöntők
Nők:
Szafina (orosz, 1.)-Schnyder (svájci) 6:4, 6:2
Wozniacki (dán, 9.)-Mauresmo (francia) 7:6, 6:3

Férfiak:
Nadal (spanyol, 1.)-Djokovic (szerb, 3.) 3:6, 7:6, 7:6
Federer (svájci, 2.)-del Potro (argentin, 5.) 6:3, 6:4

Vízilabda

Férfi ob I, rájátszás az 5-8. helyért:
Pécsi Vízmű-PVSK-Fűszért – Szeged-Beton VE 9-1

UNIQA-UTE – BVSC-Zugló Hajós uszoda 12-11

Női ob I, döntő, 4. mérkőzés:
Domino Honvéd – Dunaújvárosi Főiskola-ELCO-DVCSH 11-7
A három győzelemig tartó párharc állása: 2-2

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Megszólalt Havas Henrik

Miniature figures near Bitcoin physical coin. Futures on Bitcoins increased by more than 20% after their American debut on the Chicago Cboe Futures Exchange.  (Photo by Manuel Romano/NurPhoto)
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.