Élet-Stílus

Szerdai sporteredmények

admin
admin

2009. 05. 06. 19:59

Amerikai válogatott bejutott a svájci jégkorong-világbajnokság pénteki elődöntőjébe, miután 3-2-re legyőzte az esélyesebb finn együttest.

Jégkorong

Vb, negyeddöntő:
Oroszország-Fehéroroszország 4-3
Egyesült Államok-Finnország 3-2

NHL, rájátszás
Nyugati főcsoport, elődöntő:
Anaheim Ducks-Detroit Red Wings 2-1
A párharc állása: 2-1, az Anaheim Ducks javára.

Chicago Blackhawks-Vancouver Canucks 1-3
A párharc állása: 2-1, Vancouver Canucks javára.

Kézilabda

Férfi NB I, elődöntő, 2. mérkőzés:
PLER-MKB Veszprém 25-35
A párharcot 2-0-ra nyerte a Veszprém.

Az 5-8. helyért:
Tatabánya-Carbonex – Mezőkövesd 34-25
Balatonfüred – DKSE-Airport Debrecen 34-21

A 9-12. helyért:
Budapest Bank-Kecskemét – Csurgó 26-26
Gyöngyösi Főiskola-Százhalombatta 38-26

Kosárlabda

NBA, rájátszás
Keleti főcsoport, elődöntő:
Cleveland Cavaliers-Atlanta Hawks 99-72
A párharc állása: 1-0, a Cleveland Cavaliers javára.

Nyugati főcsoport, elődöntő:
Denver Nuggets-Dallas Mavericks 117-105
A párharc állása: 2-0, a Denver Nuggets javára.

Férfi NB I, rájátszás a 9-14. helyért:
Polaroid Lami-Véd-Körmend – Kaposvári KK 95-88

Labdarúgás

BL, elődöntő, visszavágó:
Chelsea-Barcelona 1-1
Továbbjutott: a Barcelona, 1-1-gyel, idegenben lőtt góllal.

Soproni Liga:
Újpest-Vasas 3-1
Siófok-Nyíregyháza 3-1
Kecskemét-Zalaegerszeg 2-0
REAC-Paksi FC 1-2
Kaposvár-Diósgyőr 1-0
Debrecen-Győri ETO 2-2

Lövészet

Vk, koronglövő, dupla trap:
1. Francesco Daniello (olasz) 185 korong (140)
2. Rasid al-Atba (katari) 183 (139)
3. Gerebics Roland 182 (136)

Röplabda

Női felkészülési mérkőzés:
Csehország-Magyarország 1-3

Tenisz

Róma, női torna, nyolcaddöntő:
Szafina (orosz, 1.)-Cseng Csie (kínai 14.) 5:7, 6:1, 7:6
Martinez Sanchez (spanyol)-Petrova (orosz, 8.) 6:4, 6:7, 6:4
Kanepi (észt, 16.)-Schnyder (svájci) 6:3, 6:0
Jankovics (szerb, 3.)-K. Bondarenko 6:1, 1:0 – feladta
A. Radwanska (lengyel, 10.)-Ivanovic (szerb, 5.) 6:1, 3:6, 6:4
Kuznyecova (orosz, 7.)-Pennetta (olasz, 12.) 6:3, 3:6, 6:0
Azarenka (fehérorosz, 6.)-Wozniacki (dán, 9.) 6:2, 6:2

Estoril, férfi torna, 1. forduló:
Blake (amerikai, 4.)-Gil (portugál) 5:7, 6:4, 6:2
Fognini (olasz)-Gaudio (argentin) 6:3, 6:4

Nyolcaddöntő:
Capdeville (chilei)-Gonzalez (argentin) 2:6, 6:2, 6:3
Hernandez (spanyol)-Ferrer (spanyol, 3.) 6:2, 6:4
Davigyenko (orosz, 2.)-Ferrero (spanyol) 7:5, 6:2
Fish (amerikai, 6.)-Navarro (spanyol) 2:6, 6:1, 6:4

Estoril, női torna, nyolcaddöntő
Makarova (orosz, 6.)-Czink 5:7, 7:5, 7:5
Groth (szlovák)-Benesova (cseh, 1.) 7:5, 6:4
Cirstea (román, 3.)-Ani (észt) 7:5, 6:2
Lisicki (német, 4.)-Bovina (orosz) 6:4, 7:5
Grönefeld (német, 8.)-Barrois (német) 6:4, 6:4
Peer (izraeli, 7.)-Strycova (cseh) 6:4, 6:1
Wickmayer (belga)-Govorcova (fehérorosz) 0:6, 6:2, 6:2

München, férfi torna, nyolcaddöntő:
Cilic (horvát, 2.)-Kohlschreiber (német) 6:0, 6:4
Juzsnij (orosz)-Almagro (spanyol, 3.) 7:6 (7-2), 6:4
Chardy (francia)-Kiefer (német, 6.) 6:4, 7:6 (10-8)
Mathieu (francia, 7.)-Gremelmayr (német) 6:1, 6:4

Belgrád, férfi torna, 1. forduló:
Dabul (argentin)-Massu (chilei) 6:2, 6:1
Mayer (argentin)-Odesnik (amerikai) 6:3, 6:2
Cipolla (olasz)-Bagdatisz (ciprusi) 1:6, 6:3, 6:1

Nyolcaddöntő:
Kubot (lengyel)-Andrejev (orosz, 3.) 3:2 – feladta
Troicki (szerb, 5.)-Granollers (spanyol) 6:3, 6:4
Vliegen (belga)-C. Rochus (belga, 8.) 3:6, 6:4, 6:3

Vízilabda

Férfi ob I
Az 5-8. helyért, 2. forduló:
Szeged-Beton VE – Pécsi Vízmű-PVSK-Fűszért 14-9

Női ob, döntő, 1. mérkőzés:
DF-ELCO-DVCSH – Domino Honvéd 11-7
Összesítésben a Dunaújváros 1-0-ra a vezet.

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.