Élet-Stílus

Szombati sporteredmények

admin
admin

2009. 02. 07. 22:24

A tengerentúli profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján a Dallas Stars tíz gólt vágott a New York Rangersnek, amely immáron négy találkozó óta nyeretlen.

Alpesi sí

Vb, Val d’Isere
Férfi lesiklás:
1. Kucera (kanadai) 2:07.01
2. Cuche (svájci) 2:07.05
3. Janka (svájci) 2:07.18
Vasárnap 13 órától a női lesiklást rendezik.

Asztalitenisz

Európa TOP 12, Düsseldorf
Nők, B csoport:
Boros (horvát)-Tóth Krisztina 4:2
Li (holland)–Boros 4:1
Li-Tóth 4:1
A résztvevőket négy háromfős csoportba sorsolták, a körmérkőzések után az első két helyezett jutott a kieséses főtáblára.

Negyeddöntők, férfiak:
Boll (német)-Chen Weixing (osztrák) 4:1
Maze (dán)-Ovtcharov (német) 4:2
Kreanga (görög)-Persson (svéd) 4:1
Szamszonov (fehérorosz)-Crisan (román) 4:2
Nők:
Liu (osztrák)-Li (holland) 4:3
Li (holland)-Samara (román) 4:2
Li (lengyel)-Dodean (román) 4:1
Wu (német)-Boros (horvát) 4:2

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
Dallas Stars-New York Rangers 10-2
Atlanta Thrashers-New Jersey Devils 1-5
Minnesota Wild-Nashville Predators 0-2
Buffalo Sabres-Montreal Canadiens 3-2
Pittsburgh Penguins-Columbus Blue Jackets 4-1

Olimpiai selejtező, 2. forduló
E csoport (Hannover):
Japán-Szlovénia 5-4 – szétlövés
Németország-Ausztria 2-1
Az állás:
1. Németország 6 pont, 2. Ausztria 2 (5-5), 3. Szlovénia 2 (7-9), 3. Japán 2 (6-11)

G csoport (Oslo):
Dánia-Kazahsztán 3-2
Norvégia-Franciaország 3-2
Az állás:
1. Norvégia 6 pont, 2. Dánia 4., 3. Franciaország 2, 4. Kazahsztán 0

F csoport (Riga)
Az állás:
1. Lettország 6 pont, 2. Olaszország 3 (6-4),
3. Ukrajna 3 (5-6), 4. Magyarország 0
A három kvartettből az első helyezettek vehetnek részt a vancouveri olimpián.

Kézilabda

Női BL:
Középdöntő, II. csoport, 1. forduló:

Krim Ljubljana (szlovén)-Győri Audi ETO KC 31-35
I. csoport:
Podravka Koprivnica (horvát)-Hypo (osztrák) 30-31
Ikast (dán)-Viborg (dán) 24-38

Női EHF-kupa
Nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:
Fehérép-Alcoa – Rulmentul Brasov (román) 33-33

Női NB I:

Vác-Bravotel-Kiskunhalas 21-20
Budapest Bank-FTC-Hódmezővásárhely 31-29

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Indiana Pacers-Orlando Magic 107-102
New York Knicks-Boston Celtics 100-110
Phoenix Suns-Golden State Warriors 115-105
New Orleans Hornets-Toronto Raptors 101-92
Washington Wizards-Denver Nuggets 103-124
Memphis Grizzlies-Los Angeles Clippers 105-125
Oklahoma City Thunder-Portland Trail Blazers 102-93
Sacramento Kings-Utah Jazz 107–111
Charlotte Bobcats-Atlanta Hawks 97-102

Női NB I:
BSE – MKB-Euroleasing Sopron 72-74

Labdarúgás

Anglia, Premier League:
Manchester City-Middlesbrough 1-0
Blackburn-Aston Villa 0-2
Chelsea-Hull City 0-0
Everton-Bolton 3-0
Sunderland-Stoke City 2-0
West Bromwich-Newcastle 2-3
Wigan Athletic-Fulham 0-0
Portsmouth-Liverpool 2-3

Franciaország, Ligue 1:
Le Havre-Rennes 1-0
Lorient-Monaco 1-1
Nancy-Auxerre 0-2
Nantes-Paris SG 1-4
St. Etienne-Caen 3-2
Toulouse-Le Mans 2-0
Lille-Sochaux 3-2

Magyar ligakupa
A csoport:
Vasas-Diósgyőri VTK 3-0
Nyíregyháza-Spartacus – Bőcs 4-0
Vác-Újbuda – DVSC-TEVA 3-2
B csoport:
Győri ETO FC-Lombard FC Pápa 0-4
Szombathelyi Haladás-BFC Siófok 3-0
Budaörs-MTK Budapest 0-1
C csoport:
Újpest FC-Dunaújváros 5-1
D csoport:
REAC-Baktalórántháza 4-1
Budapest Honvéd-FC Fehérvár 1-1

Németország, Bundesliga:
Leverkusen-Stuttgart 2-4
Schalke-Bremen 1-0
Frankfurt-Köln 2-2
Karlsruhe-Hamburg 3-2
Mönchengladbach-Hoffenheim 1-1
Wolfsburg-Bochum 2-0

Olaszország, Serie A:
Lecce-Inter 0-3
Milan-Reggina 1-1

Spanyolország, Primera División:
Real Madrid-Santander 1-0
Sevilla-Betis 1-2

U 20-as dél-amerikai torna, 4. forduló:

Brazília-Kolumbia 2-1
Brazília megnyerte a tornát.

Műkorcsolya

Négy kontinens bajnoksága, Vancouver
Nők:
1. Ju Na (dél-koreai) 189,07 pont
2. Rochette (kanadai) 183,91
3. Mao (japán) 176,52
Jégtánc:
1. Davis, White (amerikai) 192,39
2. Virtue, Moir (kanadai) 191,81
3. Samuelson, Bates (amerikai) 180,79

Röplabda

Női NB I
Kiemelt csoport:
Kaposvári NRC – UTE Volley 0-3

Rövidpályás gyorskorcsolya

Vk-verseny, Szófia
Férfiak, 1000 m:
…10. Galambos Gábor
…12. Knoch Viktor
Nők, 1500 m:
…15. Keszler Andrea

Síugrás

Vk-verseny, Willingen:
1. Ausztria (Thomas Morgenstern, Markus Eggenhofer, Andreas Kofler, Wolfgang Loitzl) 902.9 pont
2. Norvégia 901.2
3. Finnország 793.2

Tenisz

Férfi torna, Johannesburg
Elődöntő:
Chardy (francia, 5.)-Ferrer (spanyol, 2.) 1:6, 7:6, 7:6
Tsonga (francia, 1.)-Gil (portugál) 6:3, 6:4

Férfi torna, Vina del Mar

Negyeddöntő
Gonzalez (chilei, 1.)-Monaco (argentin, 5.) 6:0, 6:2
Robredo (spanyol, 2.)-Chela (argentin) 0:6, 6:3, 6:4
Acasuso (argentin, 4.)-Decoud (argentin) 6:4, 6:2
Cuevas (uruguayi)-Capdeville (chilei) 7:5, 7:5

Férfi torna, Zágráb
Elődöntő:
Cilic (horvát, 2.)-Troicki (szerb) 6:2, 7:5
Ancic (horvát, 7.)-Hernych (cseh) 6:7, 6:3, 7:6

Fed-kupa
Világcsoport, negyeddöntő
Állások az első nap után:
Moszkva: Oroszország-Kína 2-0
Kuznyecova-Jen 6:2, 6:4
Gyementyjeva-Cseng 6:3, 6:0
Brno: Csehország-Spanyolország 1-1
Kvitova-Suarez 6:4, 6:4
Benesova-Llagostera 6:1, 1:6, 4:6
Orleans: Franciaország-Olaszország 0-2
Mauresmo-Pennetta 6:2, 6:7, 4:6
Cornet-Schiavone 1:6, 6:2, 6:8

Euro-Afrikai Zóna I. csoport, Tallinn
Az 5-8. helyért:
Svédország-Magyarország 2-1
Arvidsson-Marosi Katalin 1:6, 6:7
Larsson-Susányi Zsófia 6:1, 6:2
Arvidsson, Larsson-Arn Gréta, Marosi 6:3, 6:3

Vívás

Vk-verseny, Budapest
A 64 között:
Nemcsik Zsolt-Jansen (venezuelai) 15-13
Szilágyi Áron-Gémesi Bence 15-10
Decsi Tamás-Peros (kanadai) 15-7
Nagy Pál-Zanyin (orosz) 15-9
Jakimenko (orosz)-Nagy Zsolt 15-14
Couturier (kanadai)-Iliász Nikolász 15-14
Sireteanu (román)-Lontay Balázs 15-11
Zalomir (román)-Hamar Balázs 15-6
Pastore (olasz)-Gémesi Csanád 15-4
A 32 között:
Nemcsik-Klebes (német) 15-6
Szilágyi-Szatosi (japán) 15-11
Samele (olasz)-Decsi 15-9
Sanson (francia)-Nagy P. 15-14
A 16 között:
Nemcsik-Pina (spanyol) 15-10
Dumitrescu (román)-Szilágyi 15-8
Negyeddöntő:
Igoe (amerikai)-Nemcsik 15-12
Dumitrescu-Jakimenko 15-13
Lopez (francia)-Sanson 15-13
Zalomir-Occhiuzzi (olasz) 15-14
Elődöntő:
Dumitrescu-Igoe 15-4
Lopez-Zalomir 15-11
Döntő:
Dumitrescu-Lopez 15-13
Végeredmény:
1. Dumitrescu, 2. Lopez, 3. Igoe és Zalomir, 5. Nemcsik Zsolt,.. 15. Szilágyi Áron, …18. Decsi Tamás, 19. Nagy Pál, …38. Gémesi Bence, …40. Gémesi Csanád, …45. Lontay Balázs, 46. Iliász Nikolász, 47. Hamar Balázs, …55. Nagy Zsolt, …69. Kósa Miklós, …126. Puy Kristóf

Női párbajtőr GP, Róma
Negyeddöntő:
Szász Emese-Dmowska-Andrzejuk(lengyel) 13-12
Elődöntő:
Szász-Duplitzer (német) 15-11
Döntő:
Szász-Branza (román) 11-10
Végeredmény:
1. Szász, 16. Tóth Annamária, 27. Révész Julianna, 52. Kiskapusi Dóra, 62. Takács Emese, 73. Bukóczky Bianka, 76. Izsó Katalin, 94. Szele Réka

Vízilabda

Euroliga, főtábla, D csoport, 4. forduló:
TEVA-VasasPlaket–Marseille (francia) 16-6

Euroliga, főtábla, D csoport, 4. forduló:
Partizan Beograd (szerb) – ZF-Eger 11-9

Férfi LEN-kupa, negyeddöntő, visszavágó:
Szeged-Beton–Vojvodina (szerb) 9-8

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Kecskemét, 2017. március 3.
Stadler József akasztói vállalkozó az ellene költségvetési csalás bûntette és magánokirat-hamisítás vétsége miatt indított büntetõper tárgyalásán a Kecskeméti Törvényszéken 2017. március 3-án. A bíróság a vádlottat öt év börtönbüntetésre ítélte.
MTI Fotó: Ujvári Sándor
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.