Élet-Stílus

Szombati sporteredmények

admin
admin

2009. 01. 24. 22:46

Krajcsák Márk feljutott a New York-i 117.500 dollár összdíjazású fallabdaviadal 32-es főtáblájára. A 20. helyen kiemelt francia Amélie Mauresmo kiesett a harmadik fordulóban az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Alpesi sí

Vk-verseny, Cortina d’Ampezzo
Nők, lesiklás:
1. Gisin (svájci) 1:16,98
2. Vonn (amerikai) 1:17,13
3. Paerson (svéd) 1:17,15
A szakági Világkupában 3 verseny után:
1. Vonn 240 pont, 2. Gisin 226, 3. Paerson 160
Az összetett Vk-ban 18 verseny után:
1. Vonn 856, 2. Riesch (német) 810, 3. Paerson 762

Vk-verseny, Kitzbühel
Férfiak, lesiklás:
1. Defago (svájci) 1:56,09
2. Walchhofer (osztrák) 1:56,29
3. Kröll (osztrák) 1:56,38
A szakági Világkupában 6 verseny után:
1. Walchhofer 310 pont, 2. Defago 298, 3. Kröll és Miller (amerikai) 275
Az összetett Vk-ban 22 verseny után:
1. Raich (osztrák) 660 pont, 2. Svindal (norvég) 610, 3. Defago 595

Fallabda

New York, selejtező, 2. forduló:
Krajcsák Márk-Barrington (brit, 31.) 3-1
Krajcsák feljutott a 32-es főtáblára.

Jégkorong

MOL-liga, elődöntő:
1. mérkőzés:
HC Csíkszereda-Budapest Stars 5-3
A párharcok az egyik csapat második győzelméig tartanak. A második összecsapásokat vasárnap rendezik, ugyancsak Csíkszeredában.

Kézilabda

Férfi vb, Horvátország
Középdöntő, 1. forduló

I. csoport (Zágráb):
Szlovákia-Koreai Köztársaság 23-20
Franciaország-Svédország 28-21
Horvátország-Magyarország 27-22
Az állás:
1. Franciaország 6 pont (90-69), 2. Horvátország 6 (84-74), 3. Szlovákia 3, 4. Svédország 2, 5. Magyarország 1, 6. Koreai Köztársaság 0
II. csoport (Zára/Zadar):
Norvégia-Macedónia 29-27
Németország-Szerbia 35-35
Lengyelország-Dánia 32-28
Az állás:
1. Németország 5 pont, 2. Dánia 4, 3. Szerbia 3, 4. Norvégia 2 (83-86), 5. Lengyelország 2 (84-88), 6. Macedónia 2 (80-91)
Elnök-kupa (a 13-24. helyért), 1. forduló:
I. csoport (Pula):
Spanyolország-Ausztrália 42-10
Argentína-Kuvait 26-25
Románia-Kuba 39-28
Az állás:
1. Spanyolország 6 pont (134-47), 2. Románia 6 (109-74), 3. Argentína 4, 4. Kuba 2, 5. Kuvait 0 (65-99), 6. Ausztrália 0 (46-118)
II. csoport (Porec):
Tunézia-Szaúd-Arábia 28-21
Algéria-Egyiptom 28-22
Oroszország-Brazília 25-22
Az állás:
1. Oroszország 6 pont, 2. Tunézia 4 (95-82), 3. Egyiptom 4 (73-68), 4. Brazília 2 (70-74), 5. Algéria 2 (81-87), 6. Szaúd-Arábia 0

Női NB I:
Vác-Hódmezővásárhely 28-25
Nyíradony-Vasas 32-25
Pécsi EAC-FTC 21-38

Kosárlabda

Férfi NB I:
Szombathely-Körmend 107-80
Kecskemét -Dombóvár KC 67-71

NBA, alapszakasz:

Charlotte Bobcats-Phoenix Suns 98-76
Indiana Pacers-Houston Rockets 107-102
Detroit Pistons-Dallas Mavericks 91-112
New York Knicks-Memphis Grizzlies 108-88
Atlanta Hawks-Milwaukee Bucks 117-87
Minnesota Timberwolves-New Orleans Hornets 116-108
San Antonio Spurs-New Jersey Nets 94-91
Chicago Bulls-Toronto Raptors 94-114
Golden State Warriors-Cleveland Cavaliers 105-106
LA Clippers-Oklahoma City Thunder 107-104

Női Magyar-kupa
Negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Szeged-ZTE 106-82
A visszavágóra február 8-án kerül sor, Zalaegerszegen.

Labdarúgás

Anglia, FA-kupa:
Hartlepool-West Ham 0-2
Chelsea-Ipswich T. 3-1
Doncaster-Aston Villa 0-0
Hull City-Millwall 2-0
Kettering-Fulham 2-4
Portsmouth-Swansea 0-2
Sheffield United-Charlton 2-1
Sunderland-Blackburn 0-0
Torquay-Coventry 0-1
Watford-Crystal Palace 4-3
West Bromwich-Burnley 2-2
Wolverhampton-Middlesbrough 1-2
Manchester United-Tottenham 2-1

Olaszország, Serie A:
Reggina-Chievo 0-1
Juventus-Fiorentina 1-0

Spanyolország, Primera División:
Villarreal-Osasuna 1-1
Barcelona-Numancia 4-1

Barátságos mérkőzések:

Bröndby (dán)-Herfolge (dán) 2-1
Freiburg (német)-Sandhausen (német) 4-3
Young Boys (svájci)-Unterhaching (német) 2-3
Admira (osztrák)-Sturm Graz (osztrák) 2-2
Levszki Szófia (bolgár)-Crvena zvezda (szerb) 2-0
Odense (dán)-Fyn (dán) 4-1
Braunschweig (német)-Dortmund (német) 2-2
Schalke (német)-1860 München (német) 2-2

Műkorcsolya

Eb, Helsinki
Nők, kűr:
1. Kostner (olasz) 114,06
2. Lepistö (finn) 110,70
3. Pöykiö (finn) 100,25
…7. Sebestyén Júlia 91,15
Végeredmény:
1. Lepistö 167,32 pont
2. Kostner 65,42
3. Pöykiö 156,31
…8. Sebestyén Júlia 134,47
…31. Hadford Katherina

Tenisz

Australian Open, Melbourne
Férfi egyes, 3. forduló (a 16 közé jutásért):
Nadal (spanyol, 1.)-Haas (német) 6:4, 6:2, 6:2
Murray (brit, 4.)-Melzer (osztrák, 31.) 7:5, 6:0, 6:3
Tsonga (francia, 5.)-Sela (izraeli) 6:4, 6:2, 1:6, 6:1
Simon (francia, 6.)-Ancic (horvát) 7:6, 6:4, 6:2
Blake (amerikai, 9.)-Andrejev (orosz, 18.) 6:3, 6:2, 3:6, 6:1
Monfils (francia, 12.)-Almagro (spanyol, 17.) 6:4, 6:3, 7:5
Gonzalez (chilei, 13.)-Gasquet (francia, 24.) 3:6, 3:6, 7:6, 6:2, 12:10
Verdasco (spanyol, 14.)-Stepanek (cseh, 22.), 6:4, 6:0, 6:0
Wawrinka (svájci, 15.)-Berdych (cseh, 20.) 6:4, 1:6, 3:6, 4:6

Női egyes, 3. forduló (a 16 közé jutásért):
S. Williams (amerikai, 2.)-Peng (kínai) 6:1, 6:4
Gyementyjeva (orosz, 4.)-Stosur (ausztrál) 7:6, 6:4
Kuznyecova (orosz, 8.)-A. Bondarenko (ukrán, 31.) 7:6, 6:4
M. Garrigues (spanyol, 21.)-Pennetta (olasz, 12.) 6:4, 6:1
Azarenka (fehérorosz, 13.)-Mauresmo(francia, 20.) 6:4, 6:2
Cibulkova (szlovák, 18.)-Razzano (francia) 7:5, 7:5
Cseng (kínai, 22.)-K. Bondarenko (ukrán) 6:2, 6:2
S. Navarro (spanyol)-M. Sanchez (spanyol) 6:1, 6:4

Női páros, 2. forduló (a legjobb 16 közé jutásért):
Szávay Ágnes, Vesznyina (magyar, orosz)-Benesova, Zahlavova-Strycova (cseh) 4:6, 6:4, 6:3

Vízilabda

Férfi OB I:
FTC-Szentesi VK 16-5
VasasPlaket-PVSK-Fűszért 12-6
UTE-OSC 13-8
Szeged VE-Fehérvár Póló SE 17-6
Domino Honvéd-BVSC 18-5
Eger-Szolnoki Főiskola 13-9

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.