Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2009. 01. 11. 22:54

Miamiban a Panthers nyolc gólt ütve 8-4-re legyőzte az Atlanta Thrashers gárdáját, a finn Ville Peltonen két góllal vezette a floridai rohamokat.

Autó-motor

Dakar 2009, 8. szakasz
Autósok:
1. Sainz (spanyol, Volkswagen) 3:47:19 ó
2. Depping (német, Volkswagen) +4:02
3. Miller ((amerikai, Volkswagen) +4:12
…13. Palik László (Nissan) +34:46
…23. Szalay Balázs (Opel) +44:48
Motorsok:
1. Cyril Despres (francia, KTM) 4:07:39
2. Marc Coma (spanyol, KTM) +1:49
3. Francisco Lopez (vhilei, KTM) +2:56
…58. Dési János (KTM) +51:47

Az összetettben
Autósok:
1. Sainz 27:59:59
…11. Palik +6:45:34
…35. Szalay +30:45:06
Motorosok:
1. Coma 30:33:15
…35. Dési +7:30:32

Alpesi sí

Vk-verseny, Adelboden
Férfiak, Műlesiklás:
1. Herbst (osztrák) 1:42.95 (1. futam 50.12, 2. 52.83)
2. Pranger (osaztrák) 1:43.13 (49.14, 53.99)
3. Neureuther (német) 1:43.27 (50.37, 52.90)
A műlesikló Világkupa állása:
1. Grange (francia) 309 pont, 2. Kostelic
(horvát) 245, 3. Mölgg (olasz) 140
Az összetett Vk állása:
1. Raich (osztrák) 557 pont, 2. Grange 507, 3. Lund Svindal (norvég) 470

Vk-verseny, Maribor:

Nők, műlesiklás
1. Riesch (német) 1:29.64 (1.futam 44.78; 2. 44.86)
2. Zettel (osztrák) 1:30.79 (46.07; 44.72)
3. Poutiainen (finn) 1:31.41 (46.08; 45.33)
A műlesikló Világkupa állása:
1. Riesch 500 pont, 2. Vonn (amerikai) 340, 3. Poutiainen 316
Az összetett Vk állása:
1. Riesch 729 pont, 2. Poutiainen 644, 3. Vonn 616

Gyorskorcsolya

Eb, Heerenveen
Végeredmény
Férfiak:
1. Kramer (Hollandia) 148,564 pont
2. Bökko (Norvégia) 150,495
3. Olde Heuvel (Hollandia) 150,629
…27. Szöllősi Szabolcs 124,886 (10.000 méter nélkül)
Nők:
1. Pechstein (Németország) 162,014
2. Anschütz Thomas (Németország) 162,307
3. Sablikova (Csehország) 162,815
…27. Tóth Ágota 134,771 (5000 méter nélkül)

Jégkorong

Magyar-román liga:
Miskolci Jegesmedvék-Ferencváros 1-0
Steaua Bucuresti-Dunaújvárosi Acélbikák 4-6
HC Csíkszereda-Újpest 5-1
Alba Volán II-Gyergyószentmiklós 0-6

NHL, alapszakasz:

Boston Bruins-Carolina Hurricanes 5-1
Florida Panthers-Atlanta Thrashers 8-4
Colorado Avalanche-Pittsburgh Penguins 5-3
Montreal Canadiens-Washington Capitals 5-4
Philadelphia Flyers-Toronto Maple Leafs 4- 1
Ottawa Senators-NY Rangers 0-2
Columbus Blue Jackets-Minnesota Wild 4-2
Detroit Red Wings-Buffalo Sabres 3-1
Nashville Predators-Chicago Blackhawks 4-1
Phoenix Coyotes-Dallas Stars 1-0 – h.u.
Vancouver Canucks-San Jose Sharks 2-4
LA Kings-New Jersey Devils 1-5

Osztrák liga:
Olimpija Ljubljana-Alba Volán 2-1

Kosárlabda

Férfi Közép-európai Liga, Temesvár
Döntő:
Albacomp-Timisoara (román) 92-66
A Közép-európai Liga végeredménye:
1. Albacomp, 2. Timisoara, 3. Kapfenberg Bulls (osztrák), 4. Novy Jicin (cseh)

NBA, alapszakasz:

Washington Wizards-Charlotte Bobcats 89-92
Minnesota Timberwolves-Milwaukee Bucks 106-104
Chicago Bulls-Oklahoma City Thunder 98-109 – h.u.
Houston Rockets-New York Knicks 96-76
Utah Jazz-Detroit Pistons 99-82
Portland TrailBlazers-Golden State Warriors 113-100

Labdarúgás

Anglia, Premier League:
Wigan-Tottenham 1-0
Manchester United-Chelsea 3-0

Franciaország, Ligue I

Szombati mérkőzések:
Auxerre-Marseille 0-2
Le Havre-Toulouse 0-1
Lyon-Lorient 1-1
Monaco-Nantes 1-2
Rennes -Grenoble 1-0
Sochaux-Saint-Etienne 1-0
A Valenciennes-Caen, Le Mans-Lille és Nancy-Nice találkozókat a pálya alkalmatlansága miatt elhalasztották.

Olaszország, Serie A:
AS Roma-AC Milan 2-2
Bologna-Chievo 1-1
Fiorentina-Lecce 1-2
Juventus-Siena 1-0
Napoli-Catania 1-0
Palermo-Atalanta 3-2
Reggina-Lazio 2-3
Udinese-Sampdoria 1-1

Portugália, Liga Sagres
Szombati mérkőzések:
Guimaraes-Amadora 0-0
Sporting-Maritimo 2-0

Spanyolország, Primera División:
Osasuna-Barcelona 2-3
Atlético-Bilbao 2-3
Mallorca-Real Madrid 0-3
Numancia-Getafe 2-0
Santander-Recreativo 1-1
Real Betis-Málaga 1-2
Gijon-Valladolid 2-1
Espanyol-Almería 2-2

Összefogás Napja, teremtorna:
MTK Budapest-Ferencváros 4-4, büntetőkkel 5-4
Újpest FC-Győri ETO 2-2, büntetőkkel 3-2
MTK Budapest-Újpest FC 1-1, büntetőkkel 2-1
Győri ETO-Ferencváros 4-1
MTK Budapest-Győri ETO 5-3
Ferencváros-Újpest 3-1
Végeredmény:
1. MTK Budapest 7 pont, 2. Győri ETO 4, 3. Ferencváros 4, 4. Újpest FC 3

Röplabda

Női vb-selejtező
Európai-divízió, 1. fázis, A csoport, 3. forduló:
Magyarország–Szlovénia 3-1
A másik mérkőzésen:
Bosznia-Hercegovina-Ausztria 3-0
Végeredmény:
1. Magyarország, 2. Szlovénia, 3. Bosznia-Hercegovina, 4. Ausztria

Síugrás

Síugró Vk, Tauplitz/Bad Mitterndorf:
1. Schlierenzauer (osztrák) 393,6 pont (203,5 m/202 m)
2. Olli (finn) 390,4 (201,5/200,5)
3. Ammann (svájci) 382,2 (197,5/198,5)
Az összetett Vk állása 13 verseny után:
1. Ammann 1017 pont, 2. Schlierenzauer 940, 3. Wolfgang Loitzl (osztrák) 801

Tenisz

Férfi torna, Brisbane
Döntő:
Stepanek (cseh, 8.)-Verdasco (spanyol, 3.) 3:6, 6:3, 6:4

Férfi torna, Madras
Döntő:
Cilic (horvát, 3.)-Devvarman (indiai) 6:4, 7:6

Női torna, Sydney
1. forduló:
S. Williams (amerikai, 1.)-Stosur (ausztrál) 6:3, 6:7, 7:5
Kuznyecova (orosz, 5.)-Peng (kínai) 3:6, 6:1, 6:3
A. Radwanska (lengyel, 6.)-Bammer (osztrák) 6:4, 6:3

Női torna, Hobart
1. forduló:
Pironkova (bolgár)-Schnyder (svájci, 2.) 6:2, 6:4
A. Bondarenko (ukrán, 7.)-Niculescu (román) 6:4, 2:6, 6:2
Benesova (cseh)-Tanasugarn (thaiföldi, 8.) 7:5, 7:5
Rybarikova (szlovák)-K. Bondarenko (ukrán) 4:6, 7:6, 6:1
Kvitova (cseh)-Peers (ausztrál) 6:0, 6:0
Selejtező, 3. forduló:
Czink-Gallovits (romániai) 6:2, 7:5
A 32-es főtáblán a világranglistán 105. Czink ellenfele a 31 éves olasz Tathiana Garbin (52.) lesz. Szávay Ágnes ötödik kiemeltként a brit Keothavonggal találkozik az első fordulóban.

Úszás

Hosszútávúszó OB
Férfiak
3000 m:
1. Papp Márk (Jövő SC) 34:00.3 perc
2. Gercsák Zoltán (Jövő SC) 34:08.9
3. Gercsák Tamás (Jövő SC) 35:37.7
5000 m:
1. Varró Gergő (Hullám 91) 58:43.0 p
2. Vidóczy Zalán (Hullám 91) 58:43.2
3. Pták Olivér (FTC-VIVA) 59:06.9
Nők
3000 m:
1. Kiss Dóra (Jövő SC) 37:00.6 p
2. Burián Kata (Jövő SC) 37:34.5
3. Bagó Antónia (Jövő SC) 37:44.7
5000 m:
1. Kócz Enikő (Hullám 91) 1:03:27.7 óra
2. Bachstadt Ildikó (Veszprémi EÚK) 1:09:18.1
3. Juhász Petra (Szigetvári Delfin ÚE) 1:10:54.7

Vitorlázás

Repülőhollandi-vb, Új-Zéland
Végeredmény:
1. Majthényi Szabolcs, Domokos András 7 pont
2. McCrossin, Cook (ausztrál) 26
…17. Süli András, Papp Dávid 110
A Majthényi-Domokos páros hatodik vb-aranyérmét szerezte meg; egyben megnyerte az “ezüst sombrerót” is.

Vízilabda

Női BEK
Csoportselejtező a 8 közé jutásért, 3. játéknap:
Domino Honvéd-West London Penguin (brit) 24-6

Női LEN-kupa:
Csoportselejtező a 8 közé jutásért, 3. játéknap:
DF-ELCO-DVCSH – Mediterrani (spanyol) 10-9
Végeredmény:
1. Dunaújváros 9 pont, 2. Mediterrani 6, 3. Gouda 3, 4. Linköping 0

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.