Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2009. 01. 04. 21:48

A magyar férfi röplabda-válogatott második mérkőzésén is kikapott - ezúttal a bosnyákoktól - a világbajnoki selejtezősorozat európai divíziójának nyitókörében, Bécsben, s ezzel eldőlt, hogy nem juthat tovább. A magyar együttes vasárnap 2-0-s szettelőnyről szenvedett vereséget.

Alpesi sí

Zágráb, Világkupa-verseny, női műlesiklás:
1. Maria Riesch (német) 1:58.96 (58.60 mp, 1:00.36 p) perc
2. Nicole Gius (olasz) 1:59.40 (1:00.15,59.25)
3. Sarka Zahrobska (cseh) 1:59.59 (0:59.79, 59.80)

A műlesikló Világkupa állása:
1. Riesch 400 pont
2. Lindsey Vonn (amerikai) 290
3. Zahrobska 284

Az összetett Vk állása:
1. Riesch 607 pont
2. Tanja Poutiainen (finn) 534
3. Vonn 530

Amerikai futball

NFL, rájátszás:
Arizona Cardinals-Atlanta Falcons 30-24
San Diego Chargers-Indianapolis Colts 23-17 h.u.

Peyton Manning és a Colts már az első körben búcsúzott (MTI/EPA)

Peyton Manning és a Colts már az első körben búcsúzott (MTI/EPA)

Jégkorong

Osztrák bajnokság:
Alba Volán-Salzburg 2-4

MOL Liga:
SC Csíkszereda-Miskolci Jegesmedvék 6-2
Steaua Bucuresti-HC Csíkszereda 1-6
Gyergyószentmiklós-Budapest Stars 3-2
Újpest-Alba Volán II SC 8-4
Dunaújvárosi Acélbikák.Docler – Ferencváros 9-2

NHL, alapszakasz:
Minnesota Wild–Detroit Red Wings 2–3 szétlövés után
Boston Bruins–Buffalo Sabres 2–4
Pittsburgh Penguins–Florida Panthers 1–6
Nashville Predators–Calgary Flames 2–3
Washington Capitals–New York Rangers 2–1
Tampa Bay Lightning–Carolina Hurricanes 2–3
St. Louis Blues–Columbus Blue Jackets 5–2
Edmonton Oilers–Dallas Stars 4–1
San Jose Sharks–New York Islanders 5–3
Toronto Maple Leafs–Ottawa Senators 3–1
Los Angeles Kings–Philadelphia Flyers 2–1 szétlövés után

Kosárlabda

NBA, alapszakasz:
Chicago Bulls–Minnesota Timberwolves 92–102
Indiana Pacers–Sacramento Kings 122–117
Charlotte Bobcats–Milwaukee Bucks 102–92
Atlanta Hawks–Houston Rockets 103–100
Miami Heat–New Jersey Nets 101–96 h.u.
San Antonio Spurs–Philadelphia 76ers 108–106
Denver Nuggets–New Orleans Hornets 105–100

Labdarúgás

Primera División, 17. forduló:
Getafe-Deportivo La Coruna 1-2
Real Madrid-Villarreal 1-0
Recreativo Huelva-Numancia 3-1
Real Valladolid-Racing Santander 0-1
Málaga-Sporting Gijon 1-0
Almería-Real Betis 1-0
Athletic Bilbao-Espanyol 1-1
Sevilla-Osasuna 1-1

FA-kupa, 3. forduló:
Gillingham (IV.)-Aston Villa 1-2
Southampton (II.)-Manchester United 0-3

Rali

Dakar, 2. szakasz: Santa Rosa-Puerto Madryn, 837 km (237 km gyorsasági)
Autók:
1. Carlos Sainz (spanyol, Volkswagen) 1:56:14 ó
2. Stéphane Peterhansel (francia, Mitsubishi) 1:14 p hátrány
3. Giniel de Villiers (dél-afrikai, Volkswagen) 1:56 p. h.
…17. Palik László (Nissan) 16:20 p. h.
…21. Szalay Balázs (Opel) 18:15 p h.
…45. Liszi László 1:50:43 óra h.

Összetett:
1. Sainz 4:34:46 ó
…15. Szalay 29:19 p h.
…20. Palik 37:55 p h.
…35. Liszi 2:35:51 ó h.

Motorok:
1. Frans Verhoeven (holland, KTM) 2:14:48 ó
2. Cyril Despres (francia, KTM) 41 mp h.
3. David Fretigne (Yamaha) 1:04 p h.
…39. Dési János (KTM) 30:55 p h.

Összetett:
1. Marc Coma (spanyol, KTM) 5:13:32 ó
…40. Dési 1:16:36 ó h.

Röplabda

Bécs, vb-selejtező, európai divízió, 1. fázis, C-csoport, 2. forduló:
Bosznia-Hercegovina – Magyarország 3-2

Háromból kettő idáig Loitzl mérlege (MTI/AP)

Háromból kettő idáig Loitzl mérlege (MTI/AP)

Síugrás

Innsbruck, Négysáncverseny, 3. állomás:
1. Wolfgang Loitzl (osztrák) 261 pont (126,5 m/128,5 m)
2. Gregor Schlierenzauer (osztrák) 260,3 (126,0/127,5)
3. Martin Schmitt (német) 257,7 (128,5/125,5)

Az állás három verseny után:
1. Loitzl 822,5 pont
2. Simon Ammann (svájci) 806,7
3. Schlierenzauer 798

A Világkupa állása:
1. Ammann 797 pont
2. Schlierenzauer 690
3. Loitzl 639

Tenisz

Brisbane
Nők
Első forduló:
Azarenka (fehérorosz, 2.)-K. Bondarenko (ukrán) 6:0, 6:2
Bartoli (francia, 3.)-Wejnert (ausztrál) 6:1, 6:2
Klejbanova (orosz)-Kanepi (észt, 6.) 6:1, 6:4
Pironkova (bolgár)-Niculescu (román) 6:7,6:4, 6:4
Gajdosova (szlovák)-Peng (Peng, kínai) 6:4, 6:2

Selejtező, 3. forduló:
Czink-Jen Ce (kínai) 6:4, 4:6, 7:5

Férfiak
Első forduló:
Söderling (svéd, 4.)-Querrey (amerikai) 6:3, 6:3
Gasquet (francia, 7.)-Gicquel (francia) 4:6, 6:2, 6:2
Benneteau (francia)-Ginepri (amerikai) 3:6, 6:3, 7:5
Dent (amerikai)-Darcis (belga) 7:6, 6:2

Hopman-kupa, 2. játéknap, B csoport:
Oroszország-Olaszország 2-1
Dinara Szafina-Flavia Pennetta 7:5, 6:3
Marat Szafin-Simone Bolelli 7:6, 6:4
Pennetta,Bolelli-Szafina, Szafin 5:7, 6:4, 10:2

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.