Élet-Stílus

Vasárnapi sporteredmények

admin
admin

2008. 11. 16. 20:59

Egy-egy győzelemmel, illetve döntetlennel folytatták szereplésüket a magyarok a drezdai sakkolimpián: a negyedik fordulóban a férfiak nyertek Románia ellen, míg a nők 2-2-re végeztek a grúz csapattal szemben.

Alpesi sí

Levi, Világkupa-verseny, férfi műlesiklás:
1. Jean-Baptiste Grange (francia) 1:44.49 p
2. Bode Miller (amerikai) 1:45.28
3. Mario Matt (osztrák) 1:45.42

Az összetett Vk állása:
1. Grange 122 pont
2. Miller 106
3. Daniel Albrecht (svájci) 100

Összetettben is élre állt Grange (MTI/EPA)

Összetettben is élre állt Grange (MTI/EPA)


Atlétika

Női Tokió Maraton:
1. Ozaki Josimi (japán) 2:23:30 ó
2. Kano Juri (japán) 2:24:27
3. Mara Yamauchi (brit) 2:25:03

Jégkorong

Mol Liga:
HC Csíkszereda-Alba Volán II 5-2
Steaua Bucuresti-Ferencváros 8-4
Budapest Stars-Dunaújvárosi Acélbikák.Docler 4-3
Újpest-SC Csíkszereda 11-2
Miskolci Jegesmedvék – Gyergyószentmiklós 5-6

Osztrák liga:
Alba Volán-Salzburg 1-4

Az állás:
1. Jesenice 29 pont
2. Klagenfurt 28
3. Salzburg 27
…7. Alba Volán 21

NHL, alapszakasz:
Vancouver Canucks-Toronto Maple Leafs 4-2
New Jersey Devils-Washington Capitals 6-5 – szétlövés után
New York Rangers-Boston Bruins 3-2 – sz u.
New York Islanders-Ottawa Senators 3-2
Montreal Canadiens- Philadelphia Flyers 1-2
Pittsburgh Penguins-Buffalo Sabres 5-2
Minnesota Wild-Columbus Blues Jackets 3-2 – sz u.
Phoenix Coyotes-Dallas Stars 2-3
Edmonton Oilers-Colorado Avalanche 2-3 – sz u.
Los Angeles Kings-Nashville Predators 1-3

Kézilabda

Női Bajnokok Ligája, A csoport, 3. forduló:
Győri Audi ETO KC – Zvenyigorod (orosz) 29-23

Az állás:
1. Ikast 6 pont
2. Győr 4
3. Zvenyigorod 2
4. Kometal Szkopje 0

Férfi Bajnokok Ligája, F csoport, 5. forduló:
Flensburg-Handewitt (német) – MKB Veszprém 32-29

Az állás:
1. Flensburg 8 pont
2. Veszprém 6
3. Hafnarfjördur 4
4. Zaporizzsja 2

Férfi KEK, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés:
PLER-Dunaferr 30-32
A visszavágót jövő vasárnap rendezik Dunaújvárosban.

Kosárlabda

Női NBI:
Savaria-Szombathely – SEAT Foton Győr 74-89

Férfi NBI:
PVSK-Panthers – Kaposvári KK 81-68

NBA, alapszakasz:
Los Angeles Clippers-Golden State Warriors 103-121
Atlanta Hawks-New Jersey Nets 107-119
Philadelphia 76ers-Oklahoma City Thunder 110-85
Cleveland Cavaliers-Utah Jazz 105-93
Minnesota Timberwolves-Portland TrailBlazers 83-88
Chicago Bulls-Indiana Pacers 104-91
Houston Rockets-New Orleans Hornets 91-82
Milwaukee Bucks-Boston Celtics 97-102 – hosszabbítás után

Otthon nyert a Houston (MTI/EPA)

Otthon nyert a Houston (MTI/EPA)

Labdarúgás

Premier League, 13. forduló:
Everton-Middlesbrough 1-1
Hull City-Manchester City 2-2

Primera División, 11. forduló:
Recreativo Huelva-Barcelona 0-2
Almería-Real Mallorca 2-1
Atlético Madrid-Deportivo La Coruna 4-1
Espanyol-Numancia 3-4
Getafe-Sevilla 0-2
Málaga-Villarreal 2-2
Real Betis-Racing Santander 3-1
Athletic Bilbao-Osasuna 2-0

Serie A, 12. forduló:
AS Roma-SS Lazio 1-0
AC Milan-Chievo 1-0
Atalanta-Napoli 3-1
Cagliari-Fiorentina 1-0
Catania-Torino 3-2
Sampdoria-Lecce 3-2
Siena-Bologna 1-1
Udinese-Reggina 0-1

Eredivisie, 11. forduló:
Ajax Amsterdam-PSV Eindhoven 4-1
Groningen-Graafschap Doetinchem 3-0
Twente Enschede-Feyenoord 1-1
Vitesse Arnhem-AZ Alkmaar 1-1

Ligue 1, 14. forduló:
Olympique Lyon-Girondins Bordeaux 2-1
Nice-Nantes 2-1
Stade Rennes-AS Monaco 2-1

Soproni Liga, 15. forduló:
FC Fehérvár-Újpest FC 0-0

NBII
Keleti csoport:
Bőcs-BKV Előre 1-1
Makó – Vác-Újbuda 5-1
DVSC-DEAC – ESMTK 3-1

Az állás:
1. Ferencváros 36 pont
2. Bőcs 33
3. DVSC-DEAC 29

Nyugati csoport:
Kaposvölgye – Integrál-DAC 1-0
Barcs-Kozármisleny 2-2

Az állás:
1. Gyirmót 33 pont
2. PMFC 32
3. Kaposvölgye 29

Műkorcsolya

Zágráb, 41. Golden Spin nemzetközi verseny
Nők:
1. Sebestyén Júlia 146,78 pont
2. Jenna McCorkell (brit) 134,98
3. Joshi Helgesson (svéd 134,02
…11. Hadford Katherina 102,97

Férfiak:
1. Nanri Jaszuharu (japán) 198,78 pont
2. Samuel Contesti (olasz) 188,44
3. Alexander Majorov (svéd) 186,95
…18. Vardanjan Tigran 123,65

Röplabda

Női NBI:
BITT-Kaposvári NRC – TEVA-Gödöllői RC 1-3

Sakk

Drezda, sakkolimpia, 4. forduló:
Férfiak:
Románia-Magyarország 1-3
Liviu-Dieter Nisipeanu (2684 Élő-pont)-Lékó Péter (2747) döntetlen
Polgár Judit (2711)-Andrei Istratescu (2633) döntetlen
Mircea Parligras (2611)-Almási Zoltán (2663) 0-1
Berkes Ferenc (2645)-Constantin Lupulescu (2594) 1-0

Nők:
Magyarország-Grúzia 2-2
Hoang Thanh Trang (2483)-Maja Csiburdanidze(2489) döntetlen
Nana Dzagnidze (2503)-Vajda Szidónia (2380) 0-1
Mádl Ildikó (2376)-Lela Javahisvili (2473) döntetlen
Maja Lomineisvili (2437)-Rudolf Anna (2318) 1-0

A sanghaji győztes (MTI/EPA)

A sanghaji győztes (MTI/EPA)

Tenisz

Sanghaj, Mesterek Kupája, döntők
Egyes
Djokovic (szerb, 2.)-Davigyenko (orosz, 4.) 6:1, 7:5

Páros:
Nestor, Zimonjic (kanadai, szerb, 2.)-B. Bryan, M. Bryan (amerikai, 1.) 7:6, 6:2

Úszás

Százhalombatta, rövidpályás ob, vasárnapi győztesek
Férfiak:
50 m hát: Szilágyi Ádám (Százhalombattai VSE) 25.41 mp
100 m pillangó: Kovács Norbert (Kőbánya SC) 53.81 mp
200 m gyors: Kovács Norbert (Kőbánya SC) 1:49.70 p
400 vegyes: Kis Gergő (Rája 94) 4:07.87 p
1500 m gyors: Kis Gergő (Rája 94) 14:52.91 p
4×50 m gyors: Dunaferr (Takács Krisztián, Füzesy Dávid, Sincki Ádám, Szabó Attila) 1:33.10 p

Nők:
50 m pillangó: Dara Eszter (Kőbánya SC) 26.83 mp (új országos csúcs)
100 m hát: Szepesi Nikolett (Kőbánya SC) 59.88 mp
200 m pillangó: Dara Eszter (Kőbánya SC) 2:08.11 p
400 m gyors: Mutina Ágnes (Jövő SC-Veolia) 4:05.16 p
400 m vegyes: Jakabos Zsuzsanna (ANK Pécs) 4:38.89 p
4×50 m vegyes: Jövő SC-Veolia (Dobár Éva, Pecz Réka, Tompa Orsolya, Verrasztó Evelyn) 1:54.58 p

Vízilabda

Férfi ob I:
TEVA-VasasPlaket – Domino Honvéd 12-8

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.