Élet-Stílus

Szombati sporteredmények

admin
admin

2008. 09. 27. 21:43

A címvédő Talmácsi Gábor az ötödik helyről rajtol a nyolcadliteres géposztály Japán Nagydíján. A Forma-1-es Szingapúri GP-n Felipe Massa nyerte az időmérőt.

Forma-1

Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés:
1. Fernando Alonso (spanyol, Renault) 1:44.506
2. Lewis Hamilton (brit, McLaren) +0.613
3. Felipe Massa (brazil, Ferrari) +0.740
4. Nelsinho Piquet (brazil, Renault) +0.743
5. Nico Rosberg (német, Williams) +0.880
6. Jenson Button (brit, Honda) +0.903
7. Robert Kubica (lengyel, BMW) +0.919
8. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) +0.944
9. Sebastian Vettel (német, Toro Rosso) +0.971
10. Sébastien Bourdais (francia, Toro Rosso) +1.093
11. Nick Heidfeld (német, BMW Sauber) +1.183
12. Heikki Kovalainen (finn, McLaren) +1.476
13. Nakadzsima Kazuki (japán, Williams) +1.476
14. Rubens Barrichello (brazil, Honda) +1.567
15. Timo Glock (német, Toyota) +1.674
16. Jarno Trulli (olasz, Toyota) +1.715
17. Kimi Räikkönen (finn, Ferrari) +1.976
18. David Coulthard (brit, Red Bull) +2.288
19. Giancarlo Fisichella (olasz, Force India) +2.660
20. Adrian Sutil (német, Force India) +3.221

Időmérő:
1. Felipe Massa (brazil, Ferrari) 1:44.801
2. Lewis Hamilton (brit, McLaren) 1:45.465 +0.664
3. Kimi Räikkönen (finn, Ferrari) 1:45.617 +0.816
4. Robert Kubica (lengyel, BMW) 1:45.779 +0.978
5. Heikki Kovalainen (finn, McLaren) 1:45.873 +1.072
6. Nick Heidfeld (német, BMW) 1:45.964 +1.163
7. Sebastian Vettel (német, Toro Rosso) 1:46.244 +1.443
8. Timo Glock (német, Toyota) 1:46.328 +1.527
9. Nico Rosberg (német, Williams) 1:46.611 +1.810
10. Nakadzsima Kazuki (japán, Williams) 1:47.547 +2.746

A második szakasz kiesői:
11. Jarno Trulli (olasz, Toyota) 1:45.038
12. Jenson Button (brit, Honda) 1:45.133
13. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) 1:45.212
14. David Coulthard (brit, Red Bull) 1:45.298
15. Fernando Alonso (spanyol, Renault) idő nélkül

Az első szakasz kiesői:
16. Nelsinho Piquet (brazil, Renault) 1:46.037
17. Sébastien Bourdais (francia, Toro Rosso 1:46.389
18. Rubens Barrichello (brazil, Honda) 1:46.583
19. Adrian Sutil (német, Force India) 1:47.940
20. Giancarlo Fisichella (olasz, Force India) idő nélkül

Kézilabda

Férfi NB I:
Tatabánya Carbonex – MKB Veszprém 29-36
Pick Szeged – Győrhő ETO KC 32-20
Dunaferr-Százhalombatta 39-19
Gyöngyösi Főiskola – Csurgó 33-25

Női NB I:
DVSC-Aquaticum – Fehérép-Alcoa 31-27
Tajtavill-Nyíradony – Kiskunhalas 26-17
Pikker-Pécsi EAC – ASA-Consolis-Hódmezővásárhely 20-28

Kerékpár

Vb, női mezőnyverseny (138,80 km):
1. Nicole Cooke (brit) 3:42:11
2. Marianne Vos (holland) azonos idővel
3. Judith Arndt (német) a. i.

Kosárlabda

Göcsej Kupa, nők:
Szeviép-Szeged – BSE 81-57
Szolnoki NKK – Zala Volán-ZTE 56-53

A torna végeredménye: 1. Szeviép-Szeged 6 pont, 2. BSE 5, 3. Szolnoki NKK 4, 4. Zala Volán-ZTE 3

Férfiak:
Dombóvár KC – Polaroid-Lami-Véd-Körmend 83-82
Atomerőmű SE – Falco-Szova KC Szombathely 81-72
Tirgu Mures (román)-Soproni sÖrdögök 70-69

Labdarúgás

Soproni Liga:
Honvéd-Újpest FC 1-1
Vasas- Zalaegerszeg 3-1
Diósgyőr-Fehérvár 0-1
Kaposvár-Siófok 1-0
Paks-Győr 2-1

Premier League:
Arsenal-Hull City 1-2
Everton-Liverpool 0-2
Aston Villa-Sunderland 2-1
Fulham-West Ham United 1-2
Manchester United-Bolton 2-0
Middlesbrough-West Bromwich 0-1
Newcastle-Blackburn 1-2
Stoke City-Chelsea 0-2

Bundesliga:
Werder-Hoffenheim 5-4
Hamburger-Mönchengladbach 1-0
Dortmund-VfB Stuttgart 3-0
Hannover-Bayern München 1-0
Hertha BSC-Cottbus 0-1
Bochum-Leverkusen 2-3

Serie A:
Sampdoria-Juventus 0-0
Fiorentina-Genoa 1-0

Primera División:
Real Betis-Real Madrid 1-2
Sporting Gijon-Villarreal 0-1
Espanyol-Barcelona 1-2

Ligue 1:
Auxerre-Le Havre 3-0
Stade Rennes-Nice 1-0
Caen-Nantes 3-0
Le Mans-Olympique Marseille 1-1
Sochaux-Lorient 1-1
Olympique Lyon-Nancy 2-1

NB II
Keleti csoport:
Vác-Újbuda – Szolnok 3-0
Tököl – DVSC-DEAC 1-3
Vecsés – Makó 6-2
Jászberény-Cegléd 1-2
Békéscsaba-Kazincbarcika 0-0

Nyugati csoport:
Lombard FC Pápa-Budaörs 2-1
Pécs-Kaposvölgye 3-1
Integrál-DAC – Ajka 0-0
Felcsút-Gyirmót 1-2
Százhalombatta-Tatabánya 0-1
Dunaújváros-Barcs 5-0

U17-es Eb-selejtező:
Magyarország-Csehország 0-0
Grúzia – Bosznia-Hercegovina 1-0

A csoport végeredménye: 1. Csehország 7 pont, 2. Magyarország 5, 3. Grúzia 4, 4. Bosznia-Hercegovina 0.

A magyar csapat csoportmásodikként jutott be az elitkörbe.

Motorsport

Japán Nagydíj
125 kcm, 2. szabadedzés:
1. Bradley Smith (brit, Aprilia) 1:58.695
2. Sandro Cortese (német, Aprilia) +0.066
3. Mike Di Meglio (francia, Derbi) +0.279

11. Talmácsi Gábor (Aprilia) +1.649

125 kcm, 2. időmérő:
1. Mike Di Meglio (francia, Derbi) 1:58.678
2. Stefan Bradl (német, Aprilia) +0.381
3. Nicolas Terol (spanyol, Aprilia) +0.426

5. Talmácsi Gábor (Aprilia) +0.501

Talmácsi Gábor az ötödik helyről indulhat Japánban (MTI/EPA)

Talmácsi Gábor az ötödik helyről indulhat Japánban (MTI/EPA)


250 kcm, 2. szabadedzés:
1. Marco Simoncelli (olasz, Gilera) 1:52.206
2. Aojama Hirosi (japán, KTM) +0.038
3. Julian Simon (spanyol, KTM) +0.120

23. Tóth Imre (Aprilia) +4.278

250 kcm, 2. időmérő:
1. Marco Simoncelli (olasz, Gilera) 1:51.473
2. Hirosi Aojama (japán, KTM) +0.246
3. Alex Debon (spanyol, Aprilia) +0.285

24. Tóth Imre (Aprilia) +5.642

MotoGP, 3. szabadedzés:
1. Casey Stoner (ausztrál, Ducati) 1:47.357
2. Jorge Lorenzo (spanyol, Yamaha) +0.164
3. Valentino Rossi (olasz, Yamaha) +0.435

MotoGP, időmérő:
1. Jorge Lorenzo (spanyol, Yamaha) 1:45.543
2. Casey Stoner (ausztrál, Ducati) +0.288
3. Nicky Hayden (amerikai, Honda) +0.428
4. Valentino Rossi (olasz, Yamaha) +0.517

Röplabda

Férfi Nb I, Kiemelt-csoport:
Junior válogatott – Debreceni EAC
1. mérkőzés: 3-0, 2. mérkőzés: 3-0

Sportlövészet

Ob, férfiak
Kisöbű sportpuska, fekvő, 60 lövés:
1. Fluck Zoltán (BHSE) 697,6 kör (az alapversenyben: 594)
2. Iványi László (Honvéd-Kossuth LK) 696 (594)
3. Hári Péter (BHSE) 694,2 (592)

Csapat:
1. Honvéd-Kossuth LK (Iványi, Jákó, Szabián) 1776 kör

Nők
Kisöbű sportpuska, összetett, 3×20 lövés:
1. Tóth Anita (UTE) 673,2 kör (577)
2. Krzyzewsky Beáta (APLE) 671,9 (575)
3. Joó Éva (BHSE) 671,8 (573)

Csapat:
1. APLE „A” (Krzyzewsky, Vincze, Aszódi) 1703 kör

Sportpisztoly, 30+30 lövés:
1. Babicz Sára (NYPLE) 776,8 kör (578)
2. Sike Renáta (BHSE) 776,3 (578)
3. Ferencz Ágnes (UTE) 775 (576)

Csapat:
1. UTE (Medgyes, Ferencz, Wéber) 1678 kör

Tenisz

Szöuli, női torna, elődöntő:
Kirilenko (orosz, 1.)-Kanepi (észt, 3.) 6:4, 3:6, 6:4
Stosur (ausztrál)-Craybas (amerikai) 6:0, 6:1

Bangkok, férfi torna, elődöntő:
Djokovics (szerb, 1.)-Berdych (cseh, 3.) 7:5, 6:1
Tsonga (francia, 2.)-Monfils (francia, 4.) 6:0, 6:3

Peking, női torna, elődöntő:
Jankovics (szerb, 1.)-Zvonarjova (orosz, 5.) 6:4, 2:6, 6:4
Kuznyecova (orosz, 4.)-Cseng ( kínai) 7:6, 7:5

Peking, férfi torna, elődöntő:
Sela (izraeli)-Schüttler (német, 7.) 6:3, 6:3
Roddick (amerikai, 2.)-Phau (német) 6:2, 6:7, 6:1

Vízilabda

Férfi Magyar Kupa
Negyeddöntő, 1. mérkőzés:

TEVA-VasasPlaket – FTC-Aprilia-Fisher Klíma 8-7

Negyeddöntő, visszavágó:
Bodrogi Bau-Szentesi VK – ZF-Eger 9-13
Továbbjutott: az Eger, kettős győzelemmel.

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

3275142 01/17/2018 A young woman at a bus stop in Yakutsk. Bolot Botchkarev/Sputnik
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.