Élet-Stílus

Pénteki sporteredmények

admin
admin

2008. 04. 18. 21:46

Roger Federer bejutott az elődöntőbe a portugáliai férfi salakpályás tenisztornán, miután két játszmában nyert a hazai közönség előtt szereplő Frederico Gil ellen.


Jégkorong


NHL, rájátszás
Keleti főcsoport:
Montreal Canadiens-Boston Bruins 1-5
A párharc állása: 3-2, a Montreal javára.

Philadelphia Flyers-Washington Capitals 4-3, h.u.
A párharc állása: 3-1, a Philadelphia javára.

Nyugati főcsoport:
San Jose Sharks-Calgary Flames 4-3
A párharc állása: 3-2, a San Jose javára.

Minnesota Wild-Colorado Avalanche 2-3
A párharc állása: 3-2, a Colorado javára.

Dallas Stars-Anaheim Ducks 3-1
A párharc állása: 3-1, a Dallas javára.

A párharcok az egyik fél negyedik sikeréig tartanak.

 Kapaszkodik a Boston Bruins (AP)

Kapaszkodik a Boston Bruins (AP)



Divízió I-es vb:

Magyarország-Horvátország 3-0
Litvánia-Észtország 4-1
Ukrajna-Japán 3-2, büntetőkkel

Kézilabda

Férfi NB I, a 7. helyért:
DKSE-Airport Debrecen – Százhalombattai KE 29-22

Kosárlabda

Férfi NB I:
Soproni sÖrdögök-Atomerőmű SE 94-77
MAFC – PVSK-Expo Center Pécs 77-84
Polaroid Lami-Véd-Körmend – Szolnoki Olaj KK 96-77
Vásárhelyi Kosársuli – Falco KC-Szombathely 100-119
Planet Leasing Dombóvár KC-Albacomp 83-81
Univer KSE – Zalakerámia-ZTE KK 94-77
Kaposvári KK – Marso-Vagép NYKK 112-82

Az alapszakasz végeredménye: 1. Falco, 2. Dombóvár, 3. PVSK, 4. Albacomp, 5. Atomerőmű, 6. Szolnok, 7. Körmend, 8. Marso-Vagép NYKK, 9. Univer, 10. Sopron, 11. Zalaegerszeg, 12. Kaposvár, 13. MAFC, 14. BODROGI-AU Vásárhely

A rájátszás 1. körének párosítása:
Falco-Marso-Vagép NYKK
Dombóvár-Körmend
PVSK-Szolnoki Olaj
Albacomp-Atomerőmű

Labdarúgás

Soproni Liga:
MTK-Kaposvár 3-2

NB II, Nyugati csoport:
Lombard FC Pápa-Haladás 1-1

Röplabda

Férfi NB I, elődöntő, 2. mérkőzés:
Dunaferr SE – Phoenix Mecano-Kecskeméti RC 1-3
A párharc állása: 2-0, a Kecskemét javára.

Dág KSE – Kométa-Kaposvár 1-3
A párharc állása: 2-0, a Kaposvár javára.

Az 5-8. helyért:
vegyész RC-Kazincbarcika – Debreceni EAC 3-0
A párharc állása: 1-0, a Kazincbarcika javára.

HPQ-Szegedi RSE – MAFC-Hartmann-Mapei 3-1
A párharc állása: 1-1.

Súlyemelés

Női +75 kg, összetett:
1. Olga Korobka (ukrán) 277 kg (127, 150)
2. Julija Dovhal (ukrán) 258 (118, 140)
3. Magdalena Ufnal (lengyel) 237 (110, 127)

9. Szepesi Martina 188

Szakítás:
1. Olga Korobka (ukrán) 127 kg
2. Julija Dovhal (ukrán) 118
3. Magdalena Ufnal (lengyel) 110

9. Szepesi Martina 82

Lökés:
1. Olga Korobka (ukrán) 150 kg
2. Julija Dovhal (ukrán) 140
3. Kathleen Schöppe (német) 129

9. Szepesi Martina 106

A női csapatverseny végeredménye:
1. Törökország 166 pont (2 kvóta)
2. Németország 161 (1)
3. Franciaország 147 (1)

6. Magyarország 133

Férfi 77 kg:
1. Oleg Perepecsenov (orosz) 362 kg (164, 198)
2. Ara Hacsatrian (örmény) 361 kg (165, 196)
3. Alekszej Jufkin (orosz) 355 kg (155, 200)

8. Baranyai János 325

Szakítás:
1. Ara Hacsatrian (örmény) 165 kg
2. Oleg Perepecsenov (orosz) 164
3. Alekszej Jufkin (orosz) 155

9. Baranyai János 147

Lökés:
1. Alekszej Jufkin (orosz) 200 kg
2. Oleg Perepecsenov (orosz) 198
3. Ara Hacsatrian (örmény)196

9. Baranyai János 178

Tenisz

Charleston, női torna, negyeddöntő:
Cornet (francia)-Szávay 7:5, 6:4
S. Williams (amerikai, 5.)-Sarapova (orosz, 2.) 7:5, 4:6, 6:1

Houston, férfi torna, 2. forduló:
Daniel (brazil)-Massu (chilei) 7:6, 6:2
Blake (amerikai, 1.)-Harrison (amerikai) 6:3, 6:2
Calleri (argentin, 5.)-Capdeville (chilei) 6:2, 6:1
Odesnik (amerikai)-Sela (izraeli, 6.) 6:3, 7:5
Granollers-Pujol (spanyol, 7.)-Luczak (ausztrál) 6:3, 6:2
Roitman (argentin)-Kunyicin (orosz) 6:3, 7:6

Estoril, férfi torna, 2. forduló:
Gil (portugál)-Sousa (portugál) 7:6, 6:2

Negyeddöntő:
Federer (svájci, 1.)-Gil (portugál) 6:4, 6:1

Valencia, férfi torna, negyeddöntő:
Ferrer (spanyol, 1.)-Verdasco (spanyol, 7.) 6:3, 1:6, 7:5
Almagro (spanyol, 5.)-Monaco (argentin, 2.) 6:3, 6:2
Robredo (spanyol, 3.)-Starace (olasz, 8.) 6:3, 3:0 – feladta
Koroljev (orosz)-Haase (holland) 7:5, 6:4

Vívás

Férfi tőr csapat-vb
A döntőben:
Olaszország-Németország 45-35

Végeredmény:
1. Olaszország
2. Németország
3. Lengyelország

A magyarok nem indultak.

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

The Dark knight Le chevalier noir
The Dark Kight 
2008
Real  Christopher Nolan
Heath Ledger.
COLLECTION CHRISTOPHEL © Warner Bros
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.