Nem sikerült a felkészülés

Szaúd-Arábia válogatottja 2-1 arányban szenvedett vereséget hazai pályán a szintén a németországi világbajnokságra készülő lengyel válogatottól.

A mérkőzés hőse a lengyel Lukasz Sosin volt, aki mindössze februárban mutatkozott be az európai válogatottban. A 28 esztendős játékos szerezte csapata mindkét találatát, és nagy valószínűséggel ezzel kiharcolta magának a helyet a Németországba utazó keretben is.

Sosin a 7. percben szerzett vezetést, amelyet a szaúd-arábiai válogatott részéről Redha Tukar egyenlített ki a 27. minutumban. A győztes gólt Sosin a 63. percben szerezte, amellyel Lengyelország megnyerte a felkészülési találkozót.

Szaúd-Arábia legközelebb május 11-én Belgiumban vív barátságos találkozót, míg Lengyelország május 14-én a Feröer-szigetek együttesét fogadja.