A Budapesti Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a Pride szervezői rendőri intézkedést kértek az Erzsébet hídon, mert a menet elején egy ember a viselkedésével a gyűlés résztvevőit is megbotránkoztatta, és a rendezők kérése ellenére sem volt hajlandó távozni. Előállítják, szabálysértési eljárás indul ellene.

