A következő élő közvetítés része Karácsony: Én akarom összeadni az első azonos nemű párt Budapesten

Szabálysértési eljárás indul a felvonulás egyik résztvevője ellen

Szajki Bálint / 24.hu
Szajki Bálint / 24.hu

A Budapesti Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a Pride szervezői rendőri intézkedést kértek az Erzsébet hídon, mert a menet elején egy ember a viselkedésével a gyűlés résztvevőit is megbotránkoztatta, és a rendezők kérése ellenére sem volt hajlandó távozni. Előállítják, szabálysértési eljárás indul ellene.

Kőrös Gábor / 24.hu
Vissza a közvetítéshez
Olvasói sztorik