A következő élő közvetítés része Karácsony: Én akarom összeadni az első azonos nemű párt Budapesten

Lassan járhatóvá válik a pesti belváros

Szajki Bálint / 24.hu
Szajki Bálint / 24.hu

Minden felvonuló felért az Erzsébet hídra. Megvannak a nemzeti szinű és a szivárványos lobogók is.

A híd lábánál szolgálatot teljesítő rendőrök tájékoztatása szerint fokozatosan adják vissza a forgalomnak a felvonulás útvonalát. Mire az utolsó ember is átér Budára, Pesten megszűnnek a korlátozások.

Szajki Bálint / 24.hu
Szajki Bálint / 24.hu
Vissza a közvetítéshez
Olvasói sztorik