Minden felvonuló felért az Erzsébet hídra. Megvannak a nemzeti szinű és a szivárványos lobogók is.
A híd lábánál szolgálatot teljesítő rendőrök tájékoztatása szerint fokozatosan adják vissza a forgalomnak a felvonulás útvonalát. Mire az utolsó ember is átér Budára, Pesten megszűnnek a korlátozások.


