Magyar Péter miniszterelnök beszél a hőségriadóról. Kormányrendeletben összehangolt védelmi tevékenységet rendeltek el, ezt Magyar vezeti, és ebben egy koordinációs testület segít neki, amiben több miniszter és a nemzetbiztonsági főtanácsadó is benne van.
A miniszterelnök beszélt arról, hogy elment az Uzsoki Utcai Kórházba, ahol jobban működik a klíma, mint a Miniszterelnökségen, és ez szerinte így is van jól.
Péntek éjféltől rendkívüli tájékoztatási rend lép életbe, a kormány és Magyar Péter oldalain is folyamatosan frissülnek majd az információk a hőségről.
