Belföld

Női holttestet találtak a tatai Öreg-tónál

Varga Jennifer / 24.hu
Varga Jennifer / 24.hu

Kedden, az esti órákban egy nő holttestét találták meg a tatai Öreg-tó náddal borított partszakaszán  – közölte a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szerdán az MTI-vel.

A haláleset kapcsán idegenkezűség és bűncselekmény gyanúja nem merült fel, a rendőrség az esetet közigazgatási eljárás keretében vizsgálja.

Az MTI úgy tudja, hogy az elhunytat vasárnap óta eltűntként kereste a tatai rendőrkapitányság.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik