Kigyulladt egy hűtőház hétfőre virradó hajnalban a Zala megyei Gelse és Kilimán között. A tűz következtében beszakadt az épület tetőszerkezete – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság. A tűzoltásról videófelvétel is készült:
A közlemény szerint a pacsai, a nagykanizsai, a zalakarosi, a keszthelyi, a letenyei és a zalaegerszegi hivatásos, illetve a gelsei önkéntes tűzoltók a Zala vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányításával hét vízsugárral körülhatárolták a lángokat, a beavatkozást magasból mentők és vízszállítók segítették.
A híradás szerint személyi sérülés nem történt.
