Belföld
„Önmagában, hogy az állam kommunikál, egyáltalán nem rossz dolog” – Gulyás János és Marosi Gergely a Most24-ben
2026. 05. 08. 10:35
A Balásy-cégek a rajtuk átfolyó pénzek alapján messze a legnagyobb reklámpiaci szereplők voltak. De, amennyi reklám megvalósult ezekből, az egyáltalán nem volt arányban azzal, mint amennyi pénz ezekbe a cégekbe bement – mondta Gulyás János, a Magyar Reklámszövetség alelnöke abban a beszélgetésben, amelynek rajta kívül még Marosi Gergely, a Mito kreatív igazgatója volt a vendége. Az, hogy az állam a legnagyobb szereplő a reklámpiacon, szerintük jól működő demokráciákban is így van. De a politikai hirdetések területén is a tiszta, teljesítményalapú, fair piaci versenynek kellene érvényesülnie. A reklámpiaci szakembereket Pál Zsombor kérdezte a médiaügynökségek szerepéről, a Balásy-cégek működéséről és arról, hogy hogyan kellene az állam kommunikációjának működnie.
Ajánlott videó
- 07:07 Török Gábor: Sulyok Tamás most bizonyítja eddigi szereptévesztését
- 07:05 Két népszerű tiktoker akadt fenn a NAV szűrőjén: a gyerekeik számlájára utaltatták a bevételeiket
- 07:03 Pénteki friss hírek, forgalom, időjárás – Reggeli pakk
- 06:40 Két baleset is történt az M1-esen, leterelik a forgalmat
- 06:36 Négy vármegyében is zivatarokra figyelmeztetnek
- 06:25 Eltűnt egy 23 éves etióp nő Budapesten
- 06:18 Sima mexikói, kiszenvedett dél-koreai siker – ez történt a focivébé első játéknapján
- 06:00 Kiváló üzlet reformátusoknak olcsó mobilszolgáltatást eladni: félmilliárdos osztalék jött ki belőle
- 05:56 Sokkal jobban játszott Dél-Korea, de nagyon nehezen nyert a csehek ellen
- 05:45 Retro vb-kvíz: Mennyire emlékszel az 1986-os világbajnokságra?
- 05:30 Videojátékkvíz: mindent tudsz a Doomról, a Red Alertől és Super Marióról?
- 04:10 Így halt meg a kommandós, aki elrabolta Horthy fiát
- 03:17 „Nagyobb az esélye annak, hogy nem folytatom” – a visszavonulásról beszélt a Real Madrid klasszisa
- 02:31 Nagyszerű, de nem tökéletes hírt kapott a spanyol futballválogatott
- 06:00 Szeretetlöketet ad a közlekedőknek és mosolyt csal az arcokra a Táblás Srác
- 20:30 Két gól és történelmi három piros lap a focivébé nyitómeccsén
- 15:27 Sulyok Tamás az Alkotmánybírósághoz fordul; Magyar Péter: Ez már szánalom kategória
- 17:29 Galéria: Az eltűnő paraszti világ a Hemző-díj idei nyertesének fotóin
- 18:03 Török Gábor: Magyar jutalomjátékának indult Sulyok lemondatása, de egyre neccesebb
- 17:38 Lengyel Tamás Kálomista Gábornak: Hol voltál, amikor Vidnyánszky kormányzati segítséggel leuralta a szakmát?
- 04:10 Így halt meg a kommandós, aki elrabolta Horthy fiát
- 17:52 Új parancsnoka van a Készenléti Rendőrségnek
- 19:52 Vége van, kicsi: Lengyel Tamás ismét kormányinfót tart, most Paulina új klipjében
- 15:57 Elkezdődött az El Niño
- 21:02 Riasztani kellett a Gripeneket egy izraeli utasszállító miatt
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
