Belföld

Felmászott egy mozdonyra a vasútállomáson, halálos áramütés érte a 18 éves budaörsi fiút

Tragikus balesetben vesztette életét a budaörsi Illyés Gyula Gimnázium diákja, számolt be az esetről a Tények. Információik szerint a 18 éves fiatalt szombat éjjel két óra körül érte halálos áramütés, miután egy buliból hazafelé tartva felmászott egy dízelmozdonyra a budaörsi vasútállomáson.

A fiatal a Tények szerint még elküldött egy fotót a barátainak, majd pillanatokkal később meghalt. A ruhája lángra kapott, amit egy másik tehervonat mozdonyvezetője próbált meg eloltani, a fiú életét viszont már nem tudta megmenteni.

Az iskola hétfőn Facebook-oldalán azt írta:

Iskolánk közössége megrendülten gyászol. Iskolánk diákelnöke egy tragikus balesetben életét vesztette. Fájdalmunkra nincsenek szavak.

Az Országos Mentőszolgálat az esettel kapcsolatban a következő tájékoztatást adta: „A mentők 2024. március 16-án éjszaka a budaörsi vasútnál egy fiatal férfi halálát állapították meg. A körülmények tisztázása a hatóságok feladata.”

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik