Belföld

Lezuhant egy siklóernyős

Róka László / MTVA
Róka László / MTVA

Ma délelőtt 9 óra 10 perc körül a Hajdúszoboszló térségében siklórepülés közben, eddig tisztázatlan körülmények között lezuhant egy 46 éves férfi – írja a rendőrség.

A siklóernyős a baleset következtében megsérült, ezért a mentőszolgálat munkatársai további ellátásra kórházba szállították.

A rendőrség vizsgálja, hogy miért zuhant le a férfi.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik