Belföld

Eléggé megszívták a védettségi igazolványt azok a helyek, ahova tinédzserek járnak

Ha egyikük nem mehet be, a többiek szolidaritásból kint maradnak – furcsa helyzeteket szül a védettségi kártya hiánya az RTL Híradónak nyilatkozó vendéglátósok és szolgáltatók szerint.

Két hete lehetnek nyitva, de sok vendégről kell lemondania azoknak a helyeknek is, ahova jellemzően tinédzserek járnak. Ők ugyanis nem csavaroghatnak például az állatkertben, csak ha kártyával rendelkező kíséri őket. Ezért egy mozihálózat sem nyit még ki.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik